Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
ElCApone napisał(a):

Dokładnie.
Wkraczacie na serwer i macie chociaż by po jednym komplecie setów na 50lvl... już jesteście ustawieni odpowiednio. Jak mówisz tak jest z magicznym wendem i jego eq. Mniejsza społeczność, resp wenda taki sam... wszystko mówi samo za siebie, magiczną barierę przebija fakt dropu 3x. Grając na HC (tak grałem) można się tam ubrać za grosze. Na normalnym serwerze taką kwotę jaką przeznaczyłem na HC by mi nie starczyła do 35lvl.
Aqua też może mieć magiczne skutki na tym serwerze ale nie wiem jak to jest tam z dostępnością rarów z tego bossa ponieważ tam nie gram. Ale u nas Spodnie fiz też mają swoją cene.
Jeżeli na Tolnor spadają 3-4 epiki dziennie, to może tam znajdę szansę by wydropić pierwszego epika od 7-8lat? Śmieszne i faktycznie może zdarzyć się to raz czy w dwa dni ale wątpię by takie bajki istniały bo w tym tempie epiki w 2msc chodziły by po 100kk :D. No i to że u was spada mniej epików jest oczywiste ale też jest mniej graczy co ubiera te epiki. Więc biorąc pod uwagę ilość graczy/częstotliwość dropu - pewnie jesteście nadal na plusie.


Co do straży fakt - zbrojek nie macie pewnie za wiele bo sama straż/kowal są ryzykowne. Ale reszta części setów na 100lvl również są możliwie dostępne.
I piszczenie o straty to tak trochę non sens - sami się pisaliście na ten serwer więc czemu by tu ubolewać nad jego mechaniką. Nikt nie zmusza by tam grać... w końcu to HC. A to że padłeś na straży to jest właśnie ryzyko tego serwera. Jedynie co możecie to czekać za zmianami a nie robić samobójcze rajdy by udowodnić nam ile to nie tracisz.


O ile na niskim lvl jest się dość łatwo ubrać to prawdziwy problem pojawia się na hlvl, mało możliwość zarobku z powodu małej liczby graczy, co do epików to ich cena akurat nie wiele różni się od tej u was, latarki to u nas już pewnie z rok nie było, u was zapewne kilka w miesiącu. Co do innych części setu na 100 to niestety ale szansa na drop takiego itemu z trola czy gnawka jest na tyle niską że nawet po raz kolejny DROP X3 nie pomaga. Do tego co napisałeś o zgonach to nie tyle że to kogoś boli, bo z topki każdemu się zdarzyło paść na hlvl a jednak gra dalej, jednak te straty są na tyle duże że trzeba je odrabiać czasem nawet kilka miesięcy, jak wspomniał ktoś wcześniej nasz serwer od początku miał źle założenia, hc w tej formie w taernie gdzie wszystko zależy od % nie ma racji bytu. Ale nie zrozumie tego ktoś kto nie osiągnął poziomu w okolicach 100 na którym to objawiają się wszystkie problemy tego serwera.

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


14 Sty 2020, o 00:53
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 8 Kwi 2017, o 18:22
Posty: 56
Podziękowano: 51 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: KiedysWroce
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
NavX napisał(a):
RusekLeczy napisał(a):
Ale tutaj była mowa o wendzie, setach na 50 itp. O tym nie wspomniałeś, że sety na 50 u was są prawie nic nie warte podobnie pewnie jak lawina. Do tego również przydałoby się wspomnieć o częściach na selene, których pewnie macie tysiące w depozytach, bo nie latacie selen. Nie wyobrażam Sobie, żeby na normalny serwer z dnia na dzień wpadło kilka tysięcy części na selene. Na ostlor ręka jest warta ~1kk, wy pewnie wyrzucacie takie na ziemie jak wam brakuje miejsca w depo na lawinke


Tak jak wspomniałem dużo mniej osób, dużo mniej itemów, nie jest ich wcale tak dużo u nas na rynku jak każdy sądzi i zgaduje że nawet mniej niż u was. Części na selene? A czy ich drop mamy zwiększony? Zdobywaliśmy je tak samo jak wy więc nie rozumiem dlaczego wspominasz tutaj wejściówki na bossa którego nie z naszej winy nie możemy farmic, może handlujesz tym i cena by trochę spadła? A twoja lawinka to nawet na hc rzadko widywany drop i w ostatnim czasie na handlu widziałem zaledwie jedną, załóż postać spróbuj coś kupić to się przekonasz ;)


Tak samo je zdobywaliście, lecz u was nie ma rywalizacji o te czempy jak na normalnych serwerach. U nas ludzie łapią te czempy nie dla setów a w głównej mierze dla części na selene. Z chęcią bym poszedł na kilka miesięcy na pusty serwer, nadropił pełno części na selke i połączyłbym się z normalnym serwerem gdzie części są drogie i zaczął farmić selene mając części za bezcen zdobyte bez żadnej rywalizacji.

Jak dla mnie, gdyby miało się odbyć łączenie to przed wcześniejszym wyczyszczeniem depo oraz zdropionych rarów z eventów.


14 Sty 2020, o 01:02
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
RusekLeczy napisał(a):
Tak samo je zdobywaliście, lecz u was nie ma rywalizacji o te czempy jak na normalnych serwerach. U nas ludzie łapią te czempy nie dla setów a w głównej mierze dla części na selene. Z chęcią bym poszedł na kilka miesięcy na pusty serwer, nadropił pełno części na selke i połączyłbym się z normalnym serwerem gdzie części są drogie i zaczął farmić selene mając części za bezcen zdobyte bez żadnej rywalizacji.

Jak dla mnie, gdyby miało się odbyć łączenie to przed wcześniejszym wyczyszczeniem depo oraz zdropionych rarów z eventów.


W takim wypadku zapraszam, wbij poziom ubierz się i bij te czempy na pustym serwerze. Poza tym łączenie serwerów więc z dwóch serwerów powstaje jeden nowy, w takim wypadku może wyczyścić graczom z ostrol depa? Bo przecież mają tam rarki z Moran, Mahetów i Taruli których na hc nie mieliśmy :/ (tak właśnie widzę twój tok rozumowania) Serwer hc jest do tyłu o kilka lat względem normalnego więc garstka ludzi która skoczy sobie 5 selen na tydzień (Bo limit to o ile dobrze pamiętam 1 na tydzień przez osobę) i na tym waszym zwykłym dropie na którym to podobno nic nie leci spróbuję się ubrać, chyba niewiele zmieni? Bo ja tutaj nie widzę nic innego jak zazdrość że strony osób z normalnego serwera. "Bo przecież oni mają drop X3 i pełno eventów". Skoro tak fajnie jest na HC to czemu tam nikt nie gra i nie dropi pełno setów i rarów? Dlaczego gracze z tego serwera chcą merg?

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


14 Sty 2020, o 01:14
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Tak sobie myślę, skoro mamy drop X3 i powinni nam skasować depo, to idąc tym tokiem rozumowania powinni nam oddać/zrekompensować straty przy zgonach? Bo z tego co widzę to każdemu nie pasuje że drop X3, a gdy się wspomni o zgonie to "sami tak wybraliście" i myślę że to podsumowuje wszystkie wasze wypowiedzi i prowadzenie dalszej dyskusji przed odpowiedziom na zadane przez nas pytania że strony Dryga nie ma sensu ;)

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


14 Sty 2020, o 01:35
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Jak dla mnie temat to krótka piłka: są zmiany szybkie to gramy,jak nie ma zmian to mogą Nas pocałować głęboko w tyłek. Każdy zwlekający zmiany temat to pokazał, czy to bolączka łucznika w beirn - gracze zaczęli rezygnować z łuka i przeszli na sh,czy to teraz skóra/stary cierń, że bb przechodzą na mośki, czy to znużone vdki przechodzące na łucznika, tego można wymieniać multum,a powód jest jeden - cierpliwość na czekanie na zmiany się skończyła. Tak samo do autora tematu, gdybyście mieli zmiany to byś nie musiał się kłócić, że trzeba ratować hc, bo nawet i na zwykłym serwerze takiego zdania by były osoby. HC chce merge tylko dlatego, że ich nie ma i nie będzie przez x lat. Ten merge pokazał jak Drygu ma gdzieś 2d i liczy się tylko 3d, które kij wie kiedy wejdzie :)


14 Sty 2020, o 01:41

Podziękowali: 5 Chmiu (14 Sty 2020, o 10:03), Figod (14 Sty 2020, o 02:21), JabaH (14 Sty 2020, o 02:07), NavX (14 Sty 2020, o 02:28), Toxic (14 Sty 2020, o 03:02)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Zaraz utopicie to forum w swoich łzach.
Gdybyscie byli uczciwi albo bardziej mądrzy to wołalibyście o zmiany na samym początku serwera.
A wy co ?
Załóż konto na hc,
mm mm ale dropy
uuu expik malinka
fajnie fajnie
wbij 140lvl
o kurcze trudno sie robi
ej z ta moraną trudno będzie chłopaki
respcie nam darmowe bossy
oslabiajcie nam te bossy
ehh dajcie nam rary za free
hurr durr nie tak miało być
a u was jest łatwy serwer co wy wiecie o taernie
Płacz ever after.

Kiedyś developerzy pewnej gry mmo rpg, w którą grałem pare lat i byłem jednym z najlepszych graczy zabili ją jednym patchem pod braindedów, przestałem grać. Żal mi było, ale takie życie gracza, coś się kończy coś się zaczyna (wy chyba wpadlibyście w depresje albo walneli samobója). Wam się jeszcze nic nie stało, a płaczecie, jak przedszkolaki.

Nazywacie siebie weteranami. Może zamiast nieustannego lamentu wyjdźcie z jakąś inicjatywą. Ja mam taki pomysł:
Zrobić kare od śmierci w pve jak na normalnym serwerze, a bossy wzmocnić aby były trudne do ubicia, tak żeby był prawdziwy hardcore do cholery.
Brzmi niewygodnie prawda ? Żadne z was hardcory


14 Sty 2020, o 04:12

Podziękowali: 2 Caesarus (14 Sty 2020, o 10:17), Szakti (14 Sty 2020, o 04:14)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
stalqer22 napisał(a):
Zaraz utopicie to forum w swoich łzach.
Gdybyscie byli uczciwi albo bardziej mądrzy to wołalibyście o zmiany na samym początku serwera.
A wy co ?
Załóż konto na hc,
mm mm ale dropy
uuu expik malinka
fajnie fajnie
wbij 140lvl
o kurcze trudno sie robi
ej z ta moraną trudno będzie chłopaki
respcie nam darmowe bossy
oslabiajcie nam te bossy
ehh dajcie nam rary za free
hurr durr nie tak miało być
a u was jest łatwy serwer co wy wiecie o taernie
Płacz ever after.

Kiedyś developerzy pewnej gry mmo rpg, w którą grałem pare lat i byłem jednym z najlepszych graczy zabili ją jednym patchem pod braindedów, przestałem grać. Żal mi było, ale takie życie gracza, coś się kończy coś się zaczyna (wy chyba wpadlibyście w depresje albo walneli samobója). Wam się jeszcze nic nie stało, a płaczecie, jak przedszkolaki.

Nazywacie siebie weteranami. Może zamiast nieustannego lamentu wyjdźcie z jakąś inicjatywą. Ja mam taki pomysł:
Zrobić kare od śmierci w pve jak na normalnym serwerze, a bossy wzmocnić aby były trudne do ubicia, tak żeby był prawdziwy hardcore do cholery.
Brzmi niewygodnie prawda ? Żadne z was hardcory


Na temat dropa i expa wypowiadałem się już ja i koledzy z serwera, przedstawiasz typowa postawę osoby która nigdy u nas nie grała i widzisz tylko ten drop X3 i zwiększony o AŻ CAŁE 20%! Pomijając przy tym kary za zgona, mniejsze perspektywy rozwoju i pisząc że przecież sami tak wybraliśmy. Co do wyjścia z inicjatywą to widać że "nie wiem ale się wypowiem" wiele razy powstawały tematy z różnymi pomysłami z naszej strony, jednak co dadzą pomysły bez reakcji ze strony ekipy? Do tego gdybyś się zorientował w temacie wiedzialbys że pomysł merga wyszedł z inicjatywy ekipy a gracze go popierają bo mało komu się chce czekać kolejne 2 lata aż ekipa znajdzie czas na nasz serwer. Pomysł z wzmocnieniem bossów który podałeś nie jest niczym nowym i również był przez nas proponowany, jak wiadomo bez skutku.

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


14 Sty 2020, o 08:17

Podziękowali: Chmiu (14 Sty 2020, o 10:02)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Ja w sumie porównamy ceny itemow z normalem, hc i normal to jak np. Anglia i Polska. Że w Anglii (hc) coś kosztuje funta a w polsce(normal) całe 5zl qto nie znaczy że rzeczywiste ceny jakoś się bardzo różnią zależy to porostu od gospodarki, śmialym może być stwierdzenie że na każde 100k na hc przypada 10kk na normalu, ale nie wiem czy bardzo się z nim myle. Poprostu ceny są jakie są, tak działa gospodarka i obieg pieniądza, chętnie bym zobaczył ile Golda zarabia się na hc a ile na np. tym ostrol w ciągu miesiąc
Podstawy ekonomii

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


14 Sty 2020, o 09:18

Podziękowali: NavX (14 Sty 2020, o 09:45)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Mem do tematu pasuje w 100%


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


14 Sty 2020, o 10:01

Podziękowali: 2 ElCApone (14 Sty 2020, o 12:09), NavX (14 Sty 2020, o 17:03)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
no to skoro sie tak bawimy

Image

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


14 Sty 2020, o 10:38

Podziękowali: 7 Dużygłód (17 Sty 2020, o 18:54), ElCApone (14 Sty 2020, o 12:09), LosLukaszos (14 Sty 2020, o 18:44), MiniVer (14 Sty 2020, o 20:03), Skioppai (14 Sty 2020, o 18:16), stalqer22 (14 Sty 2020, o 15:55), Szakti (14 Sty 2020, o 15:50)
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron