Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Absurdalny ban. 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Post Re: Absurdalny ban.
Od dłuższego czasu używałem Opery. Niedawno wyszła Opera GX z myślą o graczach, którą zacząłem używać od pierwszych dni. Jak to z aktualizacjami bywa, zazwyczaj wszystkiego nie czytamy co zawiera, albo też nie zauważymy jakiejś nowości. Krótko mówiąc, gdyby GX z myślą o graczach zaoferowało przyspieszenie animacji to już bym mógł pożegnać się z grą patrząc na to jak jest to weryfikowane.

Nie mówię tu stricte o sytuacji @OtoN, czy za takie "nieumyślne" zaktualizowanie/zainstalowanie nowej przeglądarki też można dostać bana?

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


20 Sty 2020, o 10:16
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Cze 2019, o 19:59
Posty: 18
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: BlogerRebel
Serwer: Tolnor
Post Re: Absurdalny ban.
Ja tu nie zamierzam się wykłócać i dramatyzować.

Cytuj:
Ktoś tu chyba lubi wypić i nietrzeźwy jeszcze po weekendzie- przeczytaj jeszcze raz treść tematu.

Co mam jeszcze raz przeczytać? Że autor tematu twierdzi że jest niewinny i podważa zapisane logi? Gdy nakładano mu bana to z pewnością logi te był weryfikowane.
"Gdy złapią Cię za rękę mów że to nie Twoja ręka :D

Cytuj:
To w Taern trzeba mieć zezwolenie na korzystanie z konkretnej przeglądarki ? ;) Pijany jeszcze jak nic
A jak jesteś przekonany co do swojej trzeźwości i słuszności porównania to dołożę do siebie, że niech w metaforze autora tematu będzie to broń czarnoprochowa w realiach polskich, jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie ( miejsce do którego odnosi się metafora) :)

Wciąż mówimy tutaj o użyciu.


Onion napisał(a):
Od dłuższego czasu używałem Opery. Niedawno wyszła Opera GX z myślą o graczach, którą zacząłem używać od pierwszych dni. Jak to z aktualizacjami bywa, zazwyczaj wszystkiego nie czytamy co zawiera, albo też nie zauważymy jakiejś nowości. Krótko mówiąc, gdyby GX z myślą o graczach zaoferowało przyspieszenie animacji to już bym mógł pożegnać się z grą patrząc na to jak jest to weryfikowane.

Nie mówię tu stricte o sytuacji @OtoN, czy za takie "nieumyślne" zaktualizowanie/zainstalowanie nowej przeglądarki też można dostać bana?

Chciałbym zaznaczyć tutaj że w opisie przeglądarki Coowon jest napisane:
"Przeglądarka Coowon Browser posiada możliwość przyśpieszania lub spowalniania wczytywania witryn internetowych oraz utworzonych aplikacji i gier w języku flash lub HTML5."

Cytuj:
Jakie logi i do jakiej winy?

Przekierowuję do pierwszej mojej wypowiedzi w tym wpisie.

Cytuj:
Po twoich można się przynajmniej uśmiechnąć, po autorze tematu współczuć.

Uśmiechnąć się można bynajmniej po stwierdzeniu że jestem pod wpływem alkoholu.

_________________
Bloger - rycerz z klasą!


Ostatnio edytowany przez Bloger, 20 Sty 2020, o 10:29, edytowano w sumie 1 raz



20 Sty 2020, o 10:24
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Post Re: Absurdalny ban.
Bloger napisał(a):

Co mam jeszcze raz przeczytać? Że autor tematu twierdzi że jest niewinny i podważa zapisane logi?

Musisz więc nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

Do reszty nie ma co się odnosić, przeczytaj trzy razy powyższe zdanie a potem wróć spowrotem do postu autora.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


20 Sty 2020, o 10:28
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:41
Posty: 40
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 62 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Absurdalny ban.
@Bloger

Dziękuję Ci bardzo za wklejenie mi regulaminu, ale zapoznałem się z nim wcześniej, żeby zobaczyć czy zostałem zbanowany za złamanie któregoś punktu w ogóle, bo mi tego nawet nie powiedziano na supporcie.

Podkreślasz, że system wykrył u mnie w logach używanie przyśpieszania z tej przeglądarki i nie wierzysz najwyraźniej, że nie sprawdzono logów.
Jak tylko dostanę od GMa prowadzącego tamtą sprawę pozwolenie na wrzucenie screenów ze zgłoszenia na supporcie w co wątpię to Ci pokażę, jak on sam mówi, że nie sprawdzi logów bo jest ich dużo, żeby sprawdzić czy faktycznie użyłem przeglądarki w grze.

Zauważyłem także, że wstępnie osądziłeś, że byłem na supporcie arogancki i bezczelny, nie przyznałem się do winy ze skruchą bo logi (których nie sprawdzono) nie kłamały, że cheatowałem. Dlaczego mam się przyznawać do czegoś, kiedy zostaje mi odmówione sprawdzenie dowodu na moją niewinność, w tym przypadku w postaci logów o co poprosiłem, od razu jak dowiedziałem się, co mi zarzucono?

Pan Kowalski zostaje skazany za zabójstwo Pana Nowaka, przy użyciu noża, ponieważ nóż został znaleziony w jego domu.
Chyba lepiej zobrazowałbym to przykładem gwałtu przytoczonym przez Kerklisa, ale daruję sobie zachodzenie w ten temat, każdy ma nóż w domu tak samo jak i tamten sprzęt, zależy z kim gadamy.

_________________
VooDoo s1 LarkasTolnor..
Nie pytaj o sens życia, tylko mu go nadaj ~ Arystoteles

W poszukiwaniu Epika od 26.05.2012r.


20 Sty 2020, o 11:01
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2015, o 21:41
Posty: 331
Podziękowano: 91 razy
Otrzymanych podziękowań: 621 razy
Nick w grze: Dantalion
Post Re: Absurdalny ban.
Cóż, skoro napisałeś do mnie na PW, to liczyłem, że zaczekasz chwilę (nie licząc weekendu), abym mógł przyjrzeć się sprawie. Ale mniejsza o to... Tak czy inaczej, nie jest to miejsce do dyskusji na temat kar.

OtoN napisał(a):
Jednak w odpowiedzi powiedziano mi, że dla ekipy wystarczy posiadanie przeglądarki na komputerze abym został zbanowany, a prośbie o sprawdzenie logów w celu znalezienia dowodów na korzystanie z przyspieszania GM podziękował mówiąc - "Skoro miałeś zainstalowane to u siebie na komputerze, to nasze mechanizmy to wykrywały, bo logów są setki jak nie tysiące."


Tutaj mogło paść po prostu zbyt szybkie, nieprecyzyjne stwierdzenie, które poddało wszystko pod wątpliwość - za nieporozumienie przepraszam. Co do reszty, my nie wiemy co masz zainstalowane. Dopiero przy używaniu czegoś takiego, pokazuje się w logach. Zatem logiczne, że samo posiadanie przeglądarki z "przyspieszaczem" nie stanowi podstawy do kary (bo za co, skoro nic by się nie pokazywało, prawda?). Co do dowodów i sprawdzenia logów: kara nie zostałaby nałożona, jeśli nie mielibyśmy tego w logach, zatem zostały przejrzane, sprawdzone.

OtoN napisał(a):
Zostało mi w tym momencie odmówione sprawdzenie jedynego(?) dowodu na moją niewinność,


OtoN napisał(a):
Podsumowując, na zawsze odebrano mi dostęp do ośmioletniego konta za to, że miałem zainstalowaną przeglądarkę, która miała opcję przyśpieszenia działania, bez żadnego sprawdzenia czy skorzystałem z możliwości przyśpieszania animacji.


Tak jak napisałem wyżej. Poza tym, skoro wszystko zostało tak ładnie opisane forumowiczom, to zapomniałeś dodać już na samym wstępie, że przyznałeś się do używania przyspieszacza na serwerze zagraniczym. Co już nieco poddaje pod wątpliwość niektóre z wypowiedzi. Nie oceniam tutaj zamiarów czy tego, co Tobą kierowało. Oceniam, to co widzę i jestem w stanie zweryfikować.

OtoN, skoro uważałeś, że GM popełnił błąd, to najwłaściwszym było złożenie skargi na support, widocznej tylko dla adminów, zamiast w tak istotnej dla Ciebie sprawie pisać na PW, gdzie wiele osób pisze do mnie naprawdę z przeróżnymi sprawami (w dużych ilościach).

[quote="Black"]Takie potraktowanie to tylko dowód na brak jakiegokolwiek zainteresowania klientem i nieprofesjonalizm osoby, która ci "rozpatrywała" to zgłoszenie.[quote]

O, a ja myślałem, że odpowiednim podejściem w takich przypadkach jest wysłuchanie obu stron, aby być w stanie coś ocenić, zamiast robić to "na szybko". Jeśli się nie ma wszystkich danych, to już na starcie można wysnuć błędne wnioski.

Zamykam.


20 Sty 2020, o 11:52

Podziękowali: 7 Adirianix (21 Sty 2020, o 15:43), AvadKevadra (20 Sty 2020, o 15:09), Bloger (20 Sty 2020, o 12:16), DamaSerca (20 Sty 2020, o 18:55), kolega112999 (20 Sty 2020, o 20:05), LosLukaszos (21 Sty 2020, o 12:39), SvcII (21 Sty 2020, o 00:57)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron