Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
To ty zrób ankietę i pokaż nam ilu graczy jest przeciwko łączeniu.
Na szczęście nie jesteśmy w sądzie i nic ci nie musimy udowadniać.

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


16 Sty 2020, o 18:59

Podziękowali: Ich Bin Plox (16 Sty 2020, o 23:58)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
wzheroes napisał(a):
NavX napisał(a):
wzheroes napisał(a):

Ps. Nadal czekam na statystyki aby potwierdzić te pomówienia, że jak to Ostlor chce łączenia. :)


Mam ankietę na twoje życzenie zrobić? Popytaj na serwerze to się rozeznasz w sprawie ;)



Skoro już poruszasz kwestię związaną z tym że ileś tam graczy jest zgodna za łączeniem, to należy udowodnić swoją pozycję?
To jest tak jakbyś poszedł do sądu złożył skargę na innego obywatela, ale byś nie przedstawił stosownych argumentów w tej sprawie.


Tak? Więc ja poproszę o udowodnienie że rzeczywiście merg zrujnuje gospodarkę serwera, a statystykę równie dobrze możesz przeprowadzić ty aby udowodnić że się mylę ;)

Bo ja tu widzę że u was to sypie lepiej niż u nas http://prntscr.com/qont5a xD

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


16 Sty 2020, o 19:02
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Jaka ta pamięć jest krótka…

Jak Larkas nie chciał łączenia, twierdząc że swoich imbecyli ma nad stan i kolejni nie są potrzebni, to w ramach relokacji takiego imigranta jak Avad nam wcisnęli na siłę..

A teraz pierwszy obrońca…

Dalej zapraszam na Tolnor :)

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


16 Sty 2020, o 19:05

Podziękowali: 6 AbrtHC (16 Sty 2020, o 20:50), ata b (16 Sty 2020, o 19:59), Chmiu (16 Sty 2020, o 19:07), JabaH (16 Sty 2020, o 19:07), NavX (16 Sty 2020, o 19:06), Toxic (16 Sty 2020, o 19:07)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Lut 2018, o 14:44
Posty: 24
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Bestiaa
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
U Was też fajnie dropi z tych stawianych Bossików. Ludzie mający Rary z takich Eventów nie mają po co chodzić i bić Morany czy inne Bossy skoro ubrani po części są, a nie ma co ryzykować straceniem EQ. Fajne te Eventy, a potem nikt nie chodzi Beirn. Bo po co?

https://prnt.sc/q7vrw3


16 Sty 2020, o 19:08
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Bestiaaa napisał(a):
U Was też fajnie dropi z tych stawianych Bossików. Ludzie mający Rary z takich Eventów nie mają po co chodzić i bić Morany czy inne Bossy skoro ubrani po części są, a nie ma co ryzykować straceniem EQ. Fajne te Eventy, a potem nikt nie chodzi Beirn. Bo po co?

https://prnt.sc/q7vrw3


Zapraszam na HC, ubierz sobie postać tak jak my ją ubraliśmy i idź na Moranę, ciekawy jestem czy ją ubijesz.
Najlepiej niech ci barbę eksperymentalnie przeniosą, pójdę z Tobą i zobaczymy czy wyjdziesz z pełnym ekwipunkiem.

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


16 Sty 2020, o 19:10
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 16 Lip 2015, o 12:35
Posty: 41
Miejscowość: Łesos
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
NavX napisał(a):
wzheroes napisał(a):
NavX napisał(a):

Mam ankietę na twoje życzenie zrobić? Popytaj na serwerze to się rozeznasz w sprawie ;)



Skoro już poruszasz kwestię związaną z tym że ileś tam graczy jest zgodna za łączeniem, to należy udowodnić swoją pozycję?
To jest tak jakbyś poszedł do sądu złożył skargę na innego obywatela, ale byś nie przedstawił stosownych argumentów w tej sprawie.


Tak? Więc ja poproszę o udowodnienie że rzeczywiście merg zrujnuje gospodarkę serwera, a statystykę równie dobrze możesz przeprowadzić ty aby udowodnić że się mylę ;)

Bo ja tu widzę że u was to sypie lepiej niż u nas http://prntscr.com/qont5a xD


Między nami jest taka różnica, że ja nie potrzebuje rzucać pustymi słowami bez uzasadnienia, niektóre osoby w tym temacie lepiej się spisują w tej kwestii, a w przypadku podania statystyk nagle każą dla innej osoby udowodnić, że to osoba która podała takową informacje bez UZASADNIENIA jest w błędzie.

W tym przypadku dla mnie informacja jest prosta, nie masz takowych statystyk i to są marne pomówienia z Twojej strony.






Toxic napisał(a):
To ty zrób ankietę i pokaż nam ilu graczy jest przeciwko łączeniu.
Na szczęście nie jesteśmy w sądzie i nic ci nie musimy udowadniać.


Masz rację! Lepiej opierać się na wyssanych z palca informacjach.

W sumie takie typowe, jak czegoś trzeba to ludzie są zdolni posunąć się do skrajności w swoich działaniach aby osiągnąć swój cel, jak dla mnie ta dyskusja powinna się zakończyć, ponieważ póki co to pewne grono osób próbuje coś udowodnić, co jest najwyżej śmieszne.

_________________
ŁesHores-Sh 124lvl
Gildia:Świnki Morskie

"Łes, po prostu Łes"


16 Sty 2020, o 19:19
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Tak samo wyssanymi z palca informacjami są wasze brednie na temat depozytów pełnych rarów :)
Może jakieś wyliczenia potwierdzające załamanie się rynku po łączeniu?

@down

Zapomniałem, że Twoje argumenty są takie niepodważalne i potrzeba całej rozprawki żeby je obalić :oops: :oops:

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


Ostatnio edytowany przez Toxic, 16 Sty 2020, o 19:27, edytowano w sumie 1 raz



16 Sty 2020, o 19:22
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
wzheroes napisał(a):
jak dla mnie ta dyskusja powinna się zakończyć, ponieważ póki co to pewne grono osób próbuje coś udowodnić, co jest najwyżej śmieszne.



Brawo, w końcu ktoś zrozumiał, że z osobami, które wypisują stek bzdur, i argumenty które można obalić w 1 zdaniu- nie ma sensu rozmawiać, zniżają tylko do swojego poziomu i próbują udowodnić coś, co jest absurdalnie śmieszne i sprzeczne z faktami, ale mimo wszystko podziwiam wytrwałość.

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


16 Sty 2020, o 19:26
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Lis 2019, o 15:52
Posty: 29
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Elektorr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Toxic napisał(a):
Bestia naprawdę nie wiem jakim trzeba być desperatem, żeby wypisywać stek bzdur, którym pompujesz swoich kumpli z Ostloru.

Jesteś całkowicie nieobeznany w temacie, a mimo to będziesz wmawiać nam, że nic nie robiliśmy przez te kilka lat.

Zakładaliśmy pierdyliard tematów, które oczywiście były nazywane płaczem i wylewaniem żali, wielokrotnie podejmowaliśmy rozmowę z adminem, próbowaliśmy umówić spotkania na ts.

Oczywiście, że ten serwer bez zmian w Beirn nie miał przyszłości, ale tak jak osłabiono Htagę i niektóre bossy, tak OBIECANO nam zmianę Beirn tak jak wam i nam OBIECANO 3D. Niestety i to i to jest non-stop odciągane w czasie. Tak ciężko ci to zrozumieć?

@up

To tylko jedna z definicji słów łączyć się :)

Z tego co wiem brakuje wam debuferów i rarów na mid-lvl, więc chyba jednak mamy coś do zaoferowania.




Nawet jeżeli któremuś serwerowi brakuje debuffów - to jak dla mnie nie trzeba nam "ściemniaczy" z Hc którzy pierw nadropili eq na eventach, dropie 3x a później przylecieli dalej na normal (po ulepszali eq za połowe ceny, wyexpili do połowy i takie tam paradoxy). Po za tym tak faktycznie temat brakujących debuffów możliwie istnieje aczkolwiek brakuje nam KOX debuffów które nadają się tak morana/Tarul :) Wy jedynie co oracie to max htagi :lol: :lol: no i jeżeli to prawda to debuffy nie ogarniające lugusa też miernie widzę. Więc do zaoferowania jedynie co macie to Swój interes. No i wasze itemki wydropione na łatwo. I jak ktoś pisze ja nie widzę tego tak że wasz serwer zrujnuje nam gospodarke - a bardziej Asy z HC przyjdą na normal i po prostu ubiorą się niemal za bezcen z rarków które każdy na normalu musi się nabiegać 3x więcej, kupić za kupe kasiory lub też polować na wenda/champy gdzie przy obecnym zaludnieniu Ostrol jest już HArdcore (na Tolnor pewnie większy :lol: :lol: 8-) ).

Ja uważam że przejście z HC na normal to taki cheat który pierw ciśniesz gra na max poziomie trudności po czym jednak gra okazuje się zbyt Trudna i nagle odpalasz cheat i kosisz wszystko.


EDIT

Toxic napisał(a):
Owszem, nadropiłem 3x więcej niż ty a straciłem 1234912840123x więcej niż ktokolwiek z waszego serwera. Co do tego, że się nie nadajemy na Tarula to się zgodzę, nikt kto nie ma dostępu do morany się tam nie nadaje.A z moraną ze zwykłą śmiercią nie będziemy mieli żadnych problemów, bo ubijanie bossów z dziesiątkami zgonów to zadanie, któremu 5 latek by podołał



No tak nadropliśmy się z eventów to teraz możemy iść na normal ciskać morany :lol: :lol:

EDIT2: Mój eskpert to 385 rarów. Gdzie no większość to z wieży i gawry :), No przytoczę też drobny fakt że mam postać jakieś ~8lat gdzie przez X czasu Twój serwer nawet nie istniał.

Edit3: Dla dobrej statystki mam postać na HC 51LVL Dr gdzie grałem z msc czasu... mam tam 52 rary w expercie… o czym tu gadać - nie porównuj chłopie nigdy serwera HC do normal bo to nie ma podejścia.... tak samo jak łączenie.


Ostatnio edytowany przez ElCApone 16 Sty 2020, o 20:03, edytowano w sumie 3 razy



16 Sty 2020, o 19:48
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
ElCApone napisał(a):



Nawet jeżeli któremuś serwerowi brakuje debuffów - to jak dla mnie nie trzeba nam "ściemniaczy" z Hc którzy pierw nadropili eq na eventach, dropie 3x a później przylecieli dalej na normal (po ulepszali eq za połowe ceny, wyexpili do połowy i takie tam paradoxy). Po za tym tak faktycznie temat brakujących debuffów możliwie istnieje aczkolwiek brakuje nam KOX debuffów które nadają się tak morana/Tarul :) Wy jedynie co oracie to max htagi :lol: :lol: no i jeżeli to prawda to debuffy nie ogarniające lugusa też miernie widzę. Więc do zaoferowania jedynie co macie to Swój interes. No i wasze itemki wydropione na łatwo. I jak ktoś pisze ja nie widzę tego tak że wasz serwer zrujnuje nam gospodarke - a bardziej Asy z HC przyjdą na normal i po prostu ubiorą się niemal za bezcen z rarków które każdy na normalu musi się nabiegać 3x więcej, kupić za kupe kasiory lub też polować na wenda/champy gdzie przy obecnym zaludnieniu Ostrol jest już HArdcore (na Tolnor pewnie większy :lol: :lol: 8-) ).

Ja uważam że przejście z HC na normal to taki cheat który pierw ciśniesz gra na max poziomie trudności po czym jednak gra okazuje się zbyt Trudna i nagle odpalasz cheat i kosisz wszystko.



Owszem, nadropiłem 3x więcej niż ty (a może porównamy osiągnięcie 'Ekspert' ?) a straciłem 1234912840123x więcej niż ktokolwiek z waszego serwera.
Co do tego, że się nie nadajemy na Tarula to się zgodzę, nikt kto nie ma dostępu do morany się tam nie nadaje.
A z moraną ze zwykłą śmiercią nie będziemy mieli żadnych problemów, bo ubijanie bossów z dziesiątkami zgonów to zadanie, któremu 5 latek by podołał ;)


Edit
Ekspert 269 na postaci trzyletniej.
Rada na przyszłość - nie patrz tylko na to, że drop jest x3 jak reszta bo o stratach też tu wspominam ;)

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


16 Sty 2020, o 19:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron