Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Lis 2019, o 15:52
Posty: 29
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Elektorr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Nevades napisał(a):
Ok, to niech będzie ten NPC skupujący rary/sety, ale w zamian chcę wszystkie itemy, które straciłem w dedach (sporo tego było) i chętnie mu sprzedam za normalną cene.


what?????????????

No ziom ktoś Ci tam kazał grać? Drygu zmuszał Cie na siłe? Nie, sam chciałeś więc polecam milczeć w tej kwesti. Nic i to kompletnie nic się nie należy. Zapamiętaj fakt że to wasz serwer ma zrównać się z normalnym - nie na odwrót więc konsekwencje tego jak napisałem w poście poprzednim powinny być właśnie takie.


17 Sty 2020, o 22:03
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Nie czytałem tematu 1 dzień, a jego poziom spada z dnia na dzień, gratulacje może niedługo dobijemy do poziomu gimnazjalistów na wdrz smiejących się z słowa "penis"? Choć niektórzy jeszcze tego poziomu edukacji zapewne nie mieli

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


17 Sty 2020, o 22:06
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Lip 2016, o 00:13
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Renly
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
ElCApone napisał(a):
Nevades napisał(a):
Ok, to niech będzie ten NPC skupujący rary/sety, ale w zamian chcę wszystkie itemy, które straciłem w dedach (sporo tego było) i chętnie mu sprzedam za normalną cene.


what?????????????

No ziom ktoś Ci tam kazał grać? Drygu zmuszał Cie na siłe? Nie, sam chciałeś więc polecam milczeć w tej kwesti. Nic i to kompletnie nic się nie należy. Zapamiętaj fakt że to wasz serwer ma zrównać się z normalnym - nie na odwrót więc konsekwencje tego jak napisałem w poście poprzednim powinny być właśnie takie.



Gościu, Ty nie masz o niczym pojęcia a się wypowiadasz. Masz jakiś tam 40 lvl na HC i uważasz, że ty jesteś od ustalania warunków? Wszystko mają nam zabrać, tak fajnie. Gram tam 3 lata dosyć aktywnie i mi ten czas ma iść do piachu, bo jakiś gracz ostloru tak sobie zażyczył? I z tym, że nikt mi nie kazał tam grać, to mi nie wyskakuj, bo miała sytuacja na tym serwerze wyglądać inaczej, a jakoś nie wygląda i prędko nie będzie wyglądacć.


17 Sty 2020, o 22:06

Podziękowali: 2 AbrtHC (17 Sty 2020, o 22:07), Yua (17 Sty 2020, o 22:08)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Mar 2019, o 16:53
Posty: 5
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: LoffMerszu
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Gram tam 3 lata dosyć aktywnie i mi ten czas ma iść do piachu, bo jakiś gracz ostloru tak sobie zażyczył?.
Tak, dokładnie tak


17 Sty 2020, o 22:09
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Ciekawa sprawa teraz mi się przypomniała, my płaczemy że nam tak źle. Ok, rozumiem jest to prawda, ale nie zapominajmy kto płakał o np. Czaszki na mahecie bo już insta była za trudna, nie wiem czym różni się to od naszego? Może ktoś mi powie? Czaszka na mahecie=koniec insty, ded na hc=koniec insty, jakaś różnica? Tylko że wam to zrobili tak o jak na pstrykniecie, a nam? No już trochę gorzej.
Jeśli na coś patrzymy to zalecam patrzeć z szerokiej perspektywy, większość graczy hc ma doświadczenie tu i tu więc patrzą trochę bardziej otwarcie na ten merg etc. Wy zaś (nie mówię że każdy) siedzicie zamknięcie w bańce przekonań wynikających z połowy doświadczenia jakie mają inni (byli czy też grający teraz na hc)

@edit. "nikt nie kazał wam tam grać" argument który przewija się ze strony na stronę, może czas go jakoś przeanalizować? Zacznijmy od tego że takie same stwierdzenia padały względem graczy dunebu (przynajmniej z tego co pamiętam), teraz nikt o tym już nie pamięta. Skoro serwer istniał i istnieje (póki co) mozna powiedzieć że każe nam tam w pewien sposób grać, swoim istnieniem zachęca, jeśli nie my to grali by tu inni póki by istniał, jeśli nie my mielibyśmy problem to prędzej czy później inni też, obarczanie nas problemem ogólny pokazuje tylko ogranione poglądy jakimi pisząc to osoby dysponują. Szukanie kozłów ofiarnych na decyzję ekipy to bardzo wygodna opcja, nie można otwarcie krytykować władzy lub wylądować się, trzeba odszukać kogoś z kim można to zrobić, z jednej strony to smutne z drugiej zaś zrozumiałe

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


Ostatnio edytowany przez Chmiu, 17 Sty 2020, o 22:25, edytowano w sumie 1 raz



17 Sty 2020, o 22:16
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 8 Kwi 2017, o 18:22
Posty: 56
Podziękowano: 51 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: KiedysWroce
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Ale czy my wam mówimy, że osłabienie bossa jest be?
My wam mówimy, że nie chcemy was na ostlor


17 Sty 2020, o 22:18
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Lis 2019, o 15:52
Posty: 29
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Elektorr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
MiniVer napisał(a):
Gram tam 3 lata dosyć aktywnie i mi ten czas ma iść do piachu, bo jakiś gracz ostloru tak sobie zażyczył?.Tak, dokładnie tak


3 Lata ok. Ja gram 8 i nie wydaje mi się by jakieś Asy co udają hardkorów poszły na łatwiznę i oszukały system ubierając się z eventów/dropów3x itp. a później ucieczka na normal bo szkoda tracić :lol: :lol: :lol:


Nie ja chce z Wami merage więc to wasza broszka by zatrzymać te karuzele śmiechu. A jak ma się poczuć każdy gracz z Ostrol co nie ubrał postaci na lepszym dropie i evencikach easy???


17 Sty 2020, o 22:19
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Widzę że ci tzw. Hardkorowcy obrastają w piórka, jakoś mnie to nie dziwi.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


17 Sty 2020, o 22:22
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Dobrzy przykład ten z mahetem - jedno wlasnie uswiadomiliscie wszystkich, woleli prędzej zrobić nową instancje miasta tarula, i balansować ją przez dobre kilka miesięcy niż zajmować się waszym serwerkiem i balansem beirn na nim :D

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


Ostatnio edytowany przez CzaRus, 17 Sty 2020, o 22:22, edytowano w sumie 1 raz



17 Sty 2020, o 22:22

Podziękowali: ElCApone (17 Sty 2020, o 22:25)
Profil WWW
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
A jak ma się poczuć gracz z HC, który przy zgonie tracił np. Udręki?

@up

Tak samo jak wolą nas teraz połączyć nie zważając na wasze zdanie :>

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


17 Sty 2020, o 22:22

Podziękowali: Ich Bin Plox (17 Sty 2020, o 22:57)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron