Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Paź 2019, o 14:27
Posty: 4
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
ElCApone napisał(a):
MiniVer napisał(a):
Gram tam 3 lata dosyć aktywnie i mi ten czas ma iść do piachu, bo jakiś gracz ostloru tak sobie zażyczył?.Tak, dokładnie tak


3 Lata ok. Ja gram 8 i nie wydaje mi się by jakieś Asy co udają hardkorów poszły na łatwiznę i oszukały system ubierając się z eventów/dropów3x itp. a później ucieczka na normal bo szkoda tracić :lol: :lol: :lol:


Nie ja chce z Wami merage więc to wasza broszka by zatrzymać te karuzele śmiechu. A jak ma się poczuć każdy gracz z Ostrol co nie ubrał postaci na lepszym dropie i evencikach easy???

Gościu do ciebie nie dociera że Merge nie jest naszym pomysłem tylko administracji, chcielismy zmian ale nie zostały wprowadzone, ekipa nie ma czasu na rozwoj HC więc idzie na łatwizne, dotrze to do twojego pustego łba czy dalej trzeba przytaczać Ci argumenty?


17 Sty 2020, o 22:23

Podziękowali: Yua (17 Sty 2020, o 22:26)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Tak jak napisałem, szukanie kozłów ofiarnych to bardzo wygodna opcja i częsta w naszym jak i innych społeczeństwach. Trochę jak pracownik który coś zepsuje szukający wymówki w innych by lepiej wyjść, by szef nie wyciągnął konsekwencji a przy tym odegrać się na może nielubianym koledze

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


17 Sty 2020, o 22:29
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Weźcie się zdecydujcie, chcecie łączenia z innym serwerem, ale nikt z niego nie może mieć żadnego zdania bo nie wbił u was wyżej niż 80lv :D Mam sie śmiać czy płakać? Waszym tokiem rozumowania mam się godzić na warunki hc, wbić 80lv i dopiero wtedy będę mógł wyrażać swoją opinie o łączeniu hc do swojego macierzystego serwera? :D

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


17 Sty 2020, o 22:29
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Szok, nikt nie pyta kogoś o zdanie? Wcale tak nie było przy każdym mergu, jestem głębo poruszony że do tego ktoś doszedł? Możesz powiedzieć jak? Bo nie mogę ogarnąć tego swoim umysłem

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


17 Sty 2020, o 22:31
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
No to po gwint wałkujecie ciagle temat "nie wbijes wiekszego niz 40lv na hc"? bo nie rozumiem?

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


17 Sty 2020, o 22:34
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Lis 2019, o 15:52
Posty: 29
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Elektorr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Toxic napisał(a):
A jak ma się poczuć gracz z HC, który przy zgonie tracił np. Udręki?

@up

Tak samo jak wolą nas teraz połączyć nie zważając na wasze zdanie :>


Już mnie z Wami dyskusja bawi :D

No naprawdę trzeba uznać waszą wyższość że tracicie "UDREKI" które pierw wydropiliście na evencie z easy boskami a później płaczecie że je tracicie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: No naprawdę namęczyliście się by je zdobyć niesamowicie - szacunek dla HC ponad wszystko! 8-)


AbrtHC napisał(a):
Gościu do ciebie nie dociera że Merge nie jest naszym pomysłem tylko administracji, chcielismy zmian ale nie zostały wprowadzone, ekipa nie ma czasu na rozwoj HC więc idzie na łatwizne, dotrze to do twojego pustego łba czy dalej trzeba przytaczać Ci argumenty?


Przepraszam Cie bardzo - mój pusty łeb jest bardziej pełny od waszych :). Jak ciężko dostrzec że nie można połączyć serwera HC do normalnego bez pewnych konsekwencji??? No ja widzę że dla Was jest to nie do pojęcia. Zwyczajnie widać różnice między serwerami i ich zasadami. Z regóły skoro nasz jest normalny a WAsz wynaturzenie to jasne że WAsz sprowadzi się na ziemie by Ci z normalnego nie czuli się oszukani? Chyba że praktykujemy cheaty to mogę coś załatwić ale Drygu będzie to odkręcać ponad MSC intensywnej pracy!! (jestem to wstanie nawet zagwarantować :D) Ale no zchodzimy na ziemie i kończymy te wasze bajki bo już naprawdę więcej cudów się stworzyć nie da... no sorki :D

Edit: Przepraszam małe sprostowanie - biorąc pod uwagę tempo pracy ekipy to jednak termin jeden msc może się okazać błędny a średnio można powiedzieć że w latach 8-) :lol: :lol: ale spokojnie to szczegół (nie bym się naśmiewał z tempa pracy ekipy, ale sami wiecie.... szczególnie Wy gracze HC i te up-daty :D )


Edit2:
Toxic napisał(a):
Szkoda, że twój łeb nie jest tak pełny pod względem ortografii.


Oj tak to jest jak piszesz na szybko post bo tu w ciągu kilku min pojawia się 5 innych odpowiedzi, a starałem się szybko napisać - by trzymać jakąś ciągłość wątku.
Obiecuje poprawie Panie Profesorze!
PS: błędy zostawiam :)


Ostatnio edytowany przez ElCApone 17 Sty 2020, o 22:51, edytowano w sumie 2 razy



17 Sty 2020, o 22:35
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Może dlatego, że wypisujecie jakie są realia tego serwera bez żadnego doświadczenia na nim?

@up

Udręki wydropiłem ze zwykłego Lugusa i co teraz?
Nie wspominam tutaj o wyexpionym Vorleahu, Tsunami, Aquenirach.

Cytuj:
Z regóły

Cytuj:
zchodzimy


Szkoda, że twój łeb nie jest tak pełny pod względem ortografii.

@CzaRus

Ale niestety te karty nie są wykluczone :)

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


Ostatnio edytowany przez Toxic 17 Sty 2020, o 22:43, edytowano w sumie 2 razy



17 Sty 2020, o 22:35
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Toxic napisał(a):
Może dlatego, że wypisujecie jakie są realia tego serwera bez żadnego doświadczenia na nim?


I jakie są realia? wykluczenie kart i serwer staje sie 2/3+x łatwiejszy od normala.

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


17 Sty 2020, o 22:37
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Prawie 30strona więc zasugeruje jakąś konstruktywną dyskusje, rozwinięcie swojego myślenia, argumentację bardziej złożona, bo mam wrażenie że gracze hc próbują merytorycznie podejść do sprawy (nie wszyscy) podczas gdy inni tworzą wypowiedź kto opiera się na ad personal, typie wypowiedzi z którą nie można dyskutować bo skupia się na takim osmieszeniu przeciwnika i zniszczenia jego pozycji w wypowiedzi że jego słowa tracą na wartości, zagrywka uważana za nie mającą taktu i kszy ogłady czy inteligencji o której wspominacie że macie jej więcej

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


17 Sty 2020, o 22:41
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 16 Lip 2015, o 12:35
Posty: 41
Miejscowość: Łesos
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Chmiu napisał(a):
Szok, nikt nie pyta kogoś o zdanie? Wcale tak nie było przy każdym mergu, jestem głębo poruszony że do tego ktoś doszedł? Możesz powiedzieć jak? Bo nie mogę ogarnąć tego swoim umysłem



Przy łączeniu s3 i s4 było głosowanie z obydwu stron.

_________________
ŁesHores-Sh 124lvl
Gildia:Świnki Morskie

"Łes, po prostu Łes"


17 Sty 2020, o 22:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron