Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Gracze z HC chcą innych uczyć ogłady, nie no aż wstanę jak mityczny kierowca autobusu i zacznę klaskać. :lol:

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


17 Sty 2020, o 22:46
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
wzheroes napisał(a):
Chmiu napisał(a):
Szok, nikt nie pyta kogoś o zdanie? Wcale tak nie było przy każdym mergu, jestem głębo poruszony że do tego ktoś doszedł? Możesz powiedzieć jak? Bo nie mogę ogarnąć tego swoim umysłem



Przy łączeniu s3 i s4 było głosowanie z obydwu stron.


Łączenie s3 i 4 to była inna sprawa, te serwery prosperowaly dość dobrze jakby nie patrzeć jako oddzielne światy, ale po połączeniu s1 i 2 zaczęły odbiegać ilosciowo i ekipa chciała przeprowadzić to nie inwazyjnie bo niezależnie od wyniku nikt nie był pokrzywdzony

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


17 Sty 2020, o 22:47
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
AvadKevadra napisał(a):
Gracze z HC chcą innych uczyć ogłady, nie no aż wstanę jak mityczny kierowca autobusu i zacznę klaskać. :lol:


I znów robisz to samo, taki tok wypowiedzi, szkoda to czytać tak naprawdę. Jeśli ktoś interesuje się lekko podstawami psychologii to widzi manipulacje która wylewa się z każdej wypowiedzi

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


17 Sty 2020, o 22:48
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Chmiu napisał(a):
AvadKevadra napisał(a):
Gracze z HC chcą innych uczyć ogłady, nie no aż wstanę jak mityczny kierowca autobusu i zacznę klaskać. :lol:


I znów robisz to samo, taki tok wypowiedzi, szkoda to czytać tak naprawdę. Jeśli ktoś interesuje się lekko podstawami psychologii to widzi manipulacje która wylewa się z każdej wypowiedzi

Skoro nie rozróżniasz sarkazmu/ironii od manipulacji to "chapeau bas". (Jakbyś nie zauważył to też ironia). Chcecie dołączenia do jakiegoś serwera to się do niego dostosujcie a nie z buta chcecie wbić jak nieproszeni goście i dodatkowo obrażacie graczy z innych serwerów.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


17 Sty 2020, o 22:59
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
To EKIPA chce nas połączyć. Czytaj uważnie temat.
Po drugie to nie my zaczęliśmy obrażać.

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


17 Sty 2020, o 23:02
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
AvadKevadra napisał(a):
Chmiu napisał(a):
AvadKevadra napisał(a):
Gracze z HC chcą innych uczyć ogłady, nie no aż wstanę jak mityczny kierowca autobusu i zacznę klaskać. :lol:


I znów robisz to samo, taki tok wypowiedzi, szkoda to czytać tak naprawdę. Jeśli ktoś interesuje się lekko podstawami psychologii to widzi manipulacje która wylewa się z każdej wypowiedzi

Skoro nie rozróżniasz sarkazmu/ironii od manipulacji to "chapeau bas". (Jakbyś nie zauważył to też ironia). Chcecie dołączenia do jakiegoś serwera to się do niego dostosujcie a nie z buta chcecie wbić jak nieproszeni goście i dodatkowo obrażacie graczy z innych serwerów.


Łączenie serwerów to nie dołączenie graczy z jednego na drugi, a raczej połączenie dwóch w jeden nowy? Więc jak mamy być nieproszonymi gośćmi na serwerze którego jeszcze nie ma? :lol:

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


17 Sty 2020, o 23:03
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Lis 2019, o 15:52
Posty: 29
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Elektorr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Toxic napisał(a):
Może dlatego, że wypisujecie jakie są realia tego serwera bez żadnego doświadczenia na nim?

@up

Udręki wydropiłem ze zwykłego Lugusa i co teraz?
Nie wspominam tutaj o wyexpionym Vorleahu, Tsunami, Aquenirach.

Cytuj:
Z regóły

Cytuj:
zchodzimy


Szkoda, że twój łeb nie jest tak pełny pod względem ortografii.

@CzaRus

Ale niestety te karty nie są wykluczone :)


No więc skoro Udręki wydropiłeś z zwykłego lugusa to widać że jak się chce - to się da. Temat staje się nurzący - proszę wnieść petycje że idziecie na Tolnor, bym mógł olać temat i zakończyć tą waszą śmieszną krucjatę ku sprawiedliwości(waszej wyimaginowanej). I tak Drygu pewnie widzi to co piszemy, padło tu tyle argumentów że nawet jak dojdzie do łączenia - zadziała w tej sprawie by to było sprawiedliwie.

Na Twoje doczepki z ortografii odpowiedziałem w poprzednim poście - ale mi to nie robi problemu, każdy popełnia błędy ja ortograficzne tylko, Wy gorzej bo serwer :D


17 Sty 2020, o 23:04
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
NavX napisał(a):

Łączenie serwerów to nie dołączenie graczy z jednego na drugi, a raczej połączenie dwóch w jeden nowy? Więc jak mamy być nieproszonymi gośćmi na serwerze którego jeszcze nie ma? :lol:


"merge" to również w wolnym tłumaczeniu połączenie :]


@EDIT
Cytuj:
Więc to potwierdza moje słowa


No tak, ale czy przypadkiem, aby doszło do merge, nie jest wymagana zgoda obu stron?
:P

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


Ostatnio edytowany przez CzaRus 17 Sty 2020, o 23:18, edytowano w sumie 2 razy



17 Sty 2020, o 23:10
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 20 Lip 2018, o 10:05
Posty: 31
Miejscowość: Opole
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Sanctuary
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
ElCApone napisał(a):
Ależ oczywiście przyjmiemy graczy z HC!! Nie ma problemu. Pod warunkiem
- usunięte całe eq z eventów (również te na postaci)
- dp wyczyszczone z wszystkich rarów/setów (tyczy się to również skinów) (npc skupujący rary przed merage jak najbardziej jestem za)
- usunięte całkowicie ulepszenia eq lub 50% obecnej wartości
- poziom psycho czyli wasze 8 (100k exp) czyli u nas 50% z tego (na 7 by było :D)

Oczywiście Wy widzicie w tym straszne rzeczy itp. Ja widzę w tym sprawiedliwość :)
Nie wspomnę o epikach :o
Chcecie zrównać wielkie HC do normal? OK ale bez jaj że cyrk se tam urządziliście i myślicie że na normal to przejdzie.


1. Usuń, ale daj mi plate za naprawę, kupno oraz ulepszenie.
2. Ok, ale oddaj mi czas, który straciłem na ubicie tych czempów i plate za morph :mrgreen: .
3. Usuń, ale oddaj mi kase i platę za owe ulepszenia.
4. Ok, ale oddaj mi kase za diale, mięso i czas za bicie gawry.

Głupota za głupotą i najbardziej z tego wszystkiego nie rozumiem osoby która pisze ten post, a mianowicie nie lolka, tylko druida 140, który powinien mieć minimum pojęcia o expieniu ekwipunku, czy też ulepszeniach.
Powiem więcej, Wy na tym śmiesznym normalku, jak macie item +4/5 bo spalił nie robi Wam różnicy na krótki, czy długi okres, nam natomiast dość duży, ponieważ losowanie przedmiotu równa się z jego utraceniem.
Topka serwera (HC) 120+ wydała na ulepszenia setki tysięcy platyny, więc nie wiem dlaczego mamy to tracić!?

Jeśli natomiast "idzie" Ci o te 50/100k za ulepszenie, to ok, mogę dopłacić, ale moje ulepki zostaw w spokoju.

DLA MERGa ZDECYDOWANIE NIE!!!

P.S. wiem, że post podświadomie jest pewną obroną w perspektywie ewentualnego merga, ale chciałem pokazać tylko głupotę osoby cytowanej.

_________________
http://prntscr.com/lujegx
skin Kaishi


17 Sty 2020, o 23:11
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
ElCApone napisał(a):
I tak Drygu pewnie widzi to co piszemy, padło tu tyle argumentów że nawet jak dojdzie do łączenia - zadziała w tej sprawie by to było sprawiedliwie.



To mówisz że zrekompensuje nam grę na HC? Jak dobrze to słyszeć, myślałem że po prostu nas przeniosą z całym depo i eq :lol: :lol:

CzaRus napisał(a):

"merge" to również w wolnym tłumaczeniu połączenie :]


Więc to potwierdza moje słowa :D

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


17 Sty 2020, o 23:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron