Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
 Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Piszesz panie Drygu że nie macie czasu, to jak to jest że stworzenie dwóch całkiem nowych instancji dla wybranej grupki graczy nie stanowiło problemu, ale za to odpowiedź na niewygodne pytania już Was przerasta?

3d? Chcesz Pan Panie Drygu poznać opinię zwykłych graczy? Zapraszam na serwery. To ile tego opóźnienia już macie? Idziecie na rekord Guinnessa?

A teraz troszkę wątku osobistego. Może szanowny Pan Panie Drygu wyjaśni mi jak rozróżnia pozytywny feedback od wywoływania burzy?

Pan Galajus wrócił już w łaski Ekipy? No tak w końcu youtubowej gwiazdecce można więcej wybaczyć.

Piszesz panie Drygu coś o wylewaniu na Was pomyj, a jak mają czuć się uczciwi gracze gdy wychodzą takie perełki jak znana już akcja 42pa? Gdzie była wtedy część Ekipy?

Na koniec chciałbym podziękować Panu Panie Drygu że tym wywiadem pokazaliście jaki Ekipa ma stosunek do zwykłych graczy i dziękuję za publiczne przyzwolenie na hejt wobec konkretnego wymienionego z nicku gracza, w końcu w historii Taerna to największy zbrodniarz ten cały Avad.

"...albo pluli za plecami, bo nie mogli strawić tego,
że nie mogą zabrać nam jednego - odwagi."

Ps. A właśnie bo bym zapomniał, pomyje od Galajusa już tak Ekipie nie przeszkadzają?

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


23 Paź 2019, o 22:45

Podziękowali: Ich Bin Plox (24 Paź 2019, o 01:25)
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016, o 20:51
Posty: 4
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: DrAlkoholik
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
AvadKevadra napisał(a):

Chcesz Pan Panie Drygu poznać opinię zwykłych graczy? Zapraszam na serwery.



Chciałbym kiedyś zobaczyć:

Drygu4[110][AR]: sheed, dr, ryc, dmg na morane open 18:30
Drygu4[140][AR]: sheed, dr, ryc, dmg na maheta/tarula

Pojawiłeś się w grze jak widać na ss niżej ale przez całą karierę nie widziałem Cię na mapie/chacie/openie, pewnie nie mam szczęścia. (teraz doczytałem, że pojawiłeś się bo coś nie działało więc: jak bedzie 3D to zalogujesz czasem i pograsz z nami w gre czy dalej -> szewc bez butów chodzi)

Glob z przyzwoleniem na przekleństwa byłby trudny do moderowania ale moim zdaniem powinien być dodany do regulaminu chatu jakiś mały punkt by w skrajnych przypadkach mieć możliwość użycia [...] bez kary knebla.
Pamiętam jest jeden q w którym npc przeklina a w dodatku jest to wykropkowane. Może będą opcje dialogowe z pomidorami i na ich podstawie npc będą wiedziały czy prowadzą konwersację z człowiekiem kultury czy pajacem. Może jakiś npc bedzie sie co i raz przewracał w karczmie przeklinając na głos.
Przekleństwa w walce nie powinny być blurowane.

Gra jest tak samo zajebista w 2D jak bedzie w 3D dzięki wyjebistemu systemowi walki, za co Ciebie i wszystkich Twoich kumpli którzy wymyślili z Tobą TAERN szanuję.
Wreszcie bedzie targowisko? Nie obchodzi mnie jak będzie wyglądało, wreszcie nie bede musiał spamić na chacie co kilka minut swoim gównem z depo tylko bede mógł je jak człowiek wystawić na licytację więc się cieszę w pomidor i czekam. Świetnie!

Poza tym uważam, że potraktowałeś mnie na zlocie jak ostatniego ścieka więc daruję sobie pisanie na tym forum kolejnych postów.
(strzałka w dól - należało mi się, co oznacza tylko tyle że na własnym przypadku stwierdzam iż ... Drygu traktuje mnie tak samo jak każdego innego członka naszej społeczności mimo tego, że nagrywam filmy)

Dobranoc


Ostatnio edytowany przez Tobeł Nupeł 24 Paź 2019, o 15:45, edytowano w sumie 3 razy



24 Paź 2019, o 04:29
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
No osobiście będąc na Dryga miejscu sam bym unikał kontaktu z Tobą (Tobi). Do Twoich pierwszych zarzutów łap ss-y by Ci ta szczęka opadła. Może nie jest to Twoja wymarzona insta z Drygiem ale sam fakt że się pojawił jak coś nie działa. ( tak mi jakoś głupio bronić ekipe po tym co wyczynia xd)
http://prntscr.com/moor9k http://prntscr.com/mooqtb



Aa co do języka jest słuszność - mimo iż mieszkamy w Polsce nie oznacza to by jechać na czacie wulgami jak w gimnazjum nauczyli. Sam bym nie chciał widzieć czatu gdzie co chwile jest wy.pier… ku.rr... itp. itd. No i sam fakt że gra ma wymagania wiekowe nie oznacza że musi być miejscem patologii. Rozumiem że takich jak Ty nie nauczyli kultury i chcą na chama pokazać swoja ligę w grze - jedynie gdzie możesz pokazać się z swojej prawdziwej natury to czat prywatny - a globalne zostaw w spokoju (chyba masz jeszcze strefę zgniotu).

Co do ścieka - sam Cię również tak traktuje. No sam sobie na to zapracowałeś. Więc nie dziwie się z jednej strony na takie traktowanie.

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


24 Paź 2019, o 05:45

Podziękowali: desacred (24 Paź 2019, o 16:07)
Profil
Moderator Czatu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sty 2016, o 23:33
Posty: 1669
Miejscowość: Piotrków Trybunalski
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Nick w grze: Kwicu
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Jest tyle innych, delikatniejszych i subtelniejszych słów niż wulgaryzmy czy przekleństwa. aby pokusić się o ich zastąpienie. Ja sam nie jestem ich zwolennikiem, co nie oznacza, że czasem się po prostu zdarzy je wypowiedzieć, ale dając ludziom na to przyzwolenie to w ogóle zmierzałoby w złą stronę, już nie mówiąc o tym, że na czatach byłby totalny chaos. Po za tym łatwiej kontrolować to co się pisze, niż to co się mówi, więc tym bardziej powinniśmy zwracać na to uwagę, niektórych wypowiedzi nie możemy zaakcentować tak jak w rozmowie, bo po prostu się nie da, ale nie musimy dodawać tej tzw. podwórkowej łaciny. A co do TBR, po prostu uzbrójmy się w cierpliwość, bo nic innego nam nie pozostaje, jak tylko śledzić postępy prac i poczynań w tym kierunku.

_________________
"Naj­bar­dziej upo­karzające to gar­dzić sa­mym sobą".


Czy kiedyś złapię tego epika?


24 Paź 2019, o 09:46

Podziękowali: 2 Knoxi (24 Paź 2019, o 11:50), kolega112999 (24 Paź 2019, o 19:53)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Paź 2019, o 20:30
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: nobody
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Skoro można było całkowicie wyeliminować pomidor (haha, dalej zamienia na pomidor nick tego wariata :D ) i kaitę za trollowanie czy bycie toksycznym dlaczego nie można zrobić tego samego z innymi? Przecież kasowanie konta w grze, na forum, banowanie IP na wszystkich portalach to nic trudnego, ekipa wie jak to się robi.

@szymdaro

No Darku, wypraszam sobie. Z tego co wiem prosiłam o usunięcie konta, a nie zostałam wyeliminowana per se:) przecież mogłabym się tak bawić do usranej śmierci :) po prostu się znudziłam xD

Pozdrawiam z zaświatów!

Z wyrazami szacunku,
Kaita

ps. Przypominając o RODO pragnę napomknąć administracji, że macie dotąd na forum adres e-mail powiązany z nickiem kaita jak i ten powiązany z moim osobistym imieniem i nazwiskiem ( aż się zdziwiłam zakładając dziś multi - chociaż czy multi jest multi, jak pierwotne konto zostało usunięte? enigma, ale nieważne -po raz pierwszy od hmm? dwóch lat? Myślałam, że prosiłam jasno, żeby usunęli Państwo moje adresy e-mail z bazy danych, nawet je podałam,hmm, dziwne). Proszę je usunąć. Będę wysoce wdzięczna.
ps2. Gromak ja nie biorę kokainy :) nie lubię narkotyków:) I nie wiem do końca, czego miał się tyczyć ten komentarz :) nie jestem usługobiorcą Whitemoon od dobrych kilku lat już, myślę. Pozdrawiam!


24 Paź 2019, o 20:33
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Kwi 2017, o 16:36
Posty: 49
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: ExpolesT
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Kwicu napisał(a):
Jest tyle innych, delikatniejszych i subtelniejszych słów niż wulgaryzmy czy przekleństwa. aby pokusić się o ich zastąpienie. Ja sam nie jestem ich zwolennikiem, co nie oznacza, że czasem się po prostu zdarzy je wypowiedzieć, ale dając ludziom na to przyzwolenie to w ogóle zmierzałoby w złą stronę, już nie mówiąc o tym, że na czatach byłby totalny chaos.


Mimo, że się zgadzam to według mnie zakazany owoc kusi najbardziej, wątpię by po ewentualnych zmianach [których (mam nadzieję) nie będzie] czat zamieni się w miejsce równe ławeczce pod sklepem gdzie co 2 słowo to przerywnik z najbardziej rozpoznawalnym polskim słowem.


Co do podejścia ekipy do gracza/y to w sumie czemu nie miałaby raz wylać wiadra z lodowatą wodą na kogoś kto miesiącami/latami wylewał na nich 'kubła pełne pomyj' ?
Rozumiem że od tylu lat Avad walczył między innymi o równouprawnienie w grze, na forum, a gdy jednak nadeszło to jednak okazuje się, że noo "ja mogę, ale ekipa nie bardzo".

AvadKevadra napisał(a):
Szef firmy (chyba tak można nazywać Dryga?) jedzie w wywiadzie po kliencie którego największym przewinieniem jest to że ośmiela się krytykować ekipę i zadawać nie wygodne pytania, ewentualnie handluje czasem na globie, jak po burej suce


Słuchałem w sumie kilka razy tego fragmentu i zastanawia mnie fakt iż stwierdzenie przez Dryga, że czytając Twoje komentarze odechciewa się czegokolwiek, jest odbierane przez Ciebie w taki sposób, jakoby ekipa przez te 40 minut wywiadu wspominała tylko o Tobie i Twoich wadach (może i by było na tyle materiału),
Drogi Avadzie walczyłeś o bezstronność, a także z mową nienawiści tak długo, iż słysząc o sobie wzmiankę odbierasz to odrazu jako hejt, jako bluzgi.

AvadKevadra napisał(a):
Tak się zachowuje profesjonalny szef firmy? Może ale chyba w Korei Północnej.

Ahh to równouprawnienie :D
Tak się zachowuje gracz? Może, ale tylko Avad. xD

AvadKevadra napisał(a):
Ale to że sam drygu wziął się za obrażanie niewygodnych graczy [...] to już jakieś himalaje absurdu.

Nie wiem co na to inni, ale według mnie to świat taernu nie kręci się wokół walki taerńczyków z utorem, tylko Twojej walki z Ekipą (proponuje questa, a nawet 2 w tym klimacie) XDD

AvadKevadra napisał(a):
([...]My graczew tym nawet ten nie dobry Avad jesteśmy waszymi klientami i należy się Nam szacunek którego widać do Nas nie macie)?

Kończąc w sumie już moje wypociny (według Ciebie to pewnie atak ad persona), chcę przytoczyć słowa które usłyszałem w sumie już dawno temu, jako dzieciak .. "szanuj, a będziesz szanowany"

_________________
Niepoprawny optymista


24 Paź 2019, o 23:21
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Nie będę się odnosił do tego co napisałeś w końcu miałeś do tego pełne prawo, odpowiedz mi tylko na jedno bardzo ważne pytanie które za chwile tu zadam.

Jest wiele gier z gatunku przeglądarkowych/mmorpg więc proszę cie wymień mi jakąkolwiek w której twórcy żalili się w wywiadach że gracze wylewają na nich wiadra pomyj wymieniając przy tym konkretnych graczy. Jedną, jedniuteńką.

Od Ekipy oczekiwałem tylko jednego - profesjonalizmu. "Oczekiwałem" jest tu słowem kluczem.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


25 Paź 2019, o 00:32
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:32
Posty: 5
Miejscowość: Grudziądz
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Karinka
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Hahaha.
Tak, moge napisać że już wszystko tu widziałam, słyszałam I czytałam.
Ekipa najezdzajaca na forum na graczy, stronniczość. Teraz jeszcze wywiad z Drygiem prowadzonym przez osobę która mieszala cala ekipę z błotem, która miała zakaz gry.
No cóż za kabaret!

_________________
Prawo przejścia, igranie z ogniem... klasyczna indywidualistka
Niech żyją król i królowa zamieszania


25 Paź 2019, o 00:49

Podziękowali: 2 AvadKevadra (25 Paź 2019, o 00:52), Einzelne (25 Paź 2019, o 06:43)
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
W sumie to nie wiem o co ten szum. Obejrzałem to z ciekawości po przeczytaniu tematu i w zasadzie nie ma tam nic co by miało kogokolwiek obrażać. Drygu zwyczajnie wspomniał o swoich emocjach, jak się czuje gdy czyta tyle nieprzychylnych komentarzy i jako przykład wymienił jedną osobę. W dodatku mówił to na luzie, bardziej z uśmiechem niż w jakimś nienawistnym tonie. Każda normalna osoba z odrobiną dystansu by się co najwyżej uśmiechnęła, lub może nawet ucieszyła że została wyróżniona i zauważona w jakiś sposób. Nie widzę powodu do spinania się, błąd Drygu popełnił taki, że wymienił akurat Avada i widać tego efekt.

A odpowiadając jeszcze na pytanie Avada, bo przejrzałem sobie neta na szybko w poszukiwaniu jakichkolwiek wywiadów innych produkcji. Nie znajdzie, co więcej, nie znajdzie w większości takich gier nawet żadnego wywiadu, bo zwyczajnie twórcy mają je zazwyczaj gdzieś i ich nie udzielają, a jeśli już to dla jakiś ważnych kanałów gamingowych, a nie ze zwykłymi graczami. Więc to przykład na to że Drygu nie ma wywalone na Was, nie ma wywalone na opinie, tylko Was czyta i co więcej zna na tyle swoją społeczność w grze, że może Was wymieniać personalnie. To raczej dobrze świadczy, a Wy się czepiacie o takie coś...


PS. I to że jestem z ekipy to akurat mało ma wspólnego z tym że bronię tej wypowiedzi Dryga, napisałem to co myślę osobiście.


25 Paź 2019, o 08:55

Podziękowali: fertyno (30 Paź 2019, o 23:14)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Budda napisał(a):
...i w zasadzie nie ma tam nic co by miało kogokolwiek obrażać. Każda normalna osoba z odrobiną dystansu by się co najwyżej uśmiechnęła, lub może nawet ucieszyła że została wyróżniona i zauważona w jakiś sposób.


Nie wiem jak ty ale jak mi plują w twarz to nie mówię że deszcz pada, nawet jeżeli robią to z uśmiechem na twarzy. Dodatkowo zarzuca się konkretnemu graczowi że pozwolę sobie zacytować klasyka ".. i wchodzimy na forum i czytamy po prostu Avada i nam się odechciewa wszystkiego...", to ja pozwolę Sobie się zapytać: Co wy listów pochwalnych tudzież miłosnych się spodziewacie od graczy? W dodatku słowa te padły w wywiadzie udzielonym osobie przy której "pomyje" Avada to pikuś. Jak dla mnie to jest moralność kalego.

Budda napisał(a):
PS. I to że jestem z ekipy to akurat mało ma wspólnego z tym że bronię tej wypowiedzi Dryga, napisałem to co myślę osobiście.[/size]


Zapewne 8-) :lol: . Gdy co poniektórzy członkowie Ekipy tu na forum obrażali graczy też zasłaniali się że akurat w tym wpisie nie są członkami Ekipy. No i już widzę jak ośmielasz się publicznie krytykować szefa.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


25 Paź 2019, o 10:37

Podziękowali: kolega112999 (25 Paź 2019, o 10:58)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron