Odpowiedz  [ 155 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna
 Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o staty 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
CzaRus napisał(a):
Black napisał(a):
CzaRus napisał(a):
Podpalenia również nie można nazwać strefą ataku, ponieważ nie działa na niego główny modyfikator i statystyka moska, czyż nie?


http://prntscr.com/q8hhzg

Kolega coś wie o swojej profesji, czy myśli, że 70% na podpałce wynika ze zręczności? :lol:

Nie dyskredytuj się już bardziej.


http://prntscr.com/q8hlja

Czego nie rozumiesz w słowie modyfikator? mod obrażeń fizycznych działa na ataki barby z dystansu i bliska, u maga jedynie na dystans. Więc jak tam różnica dmg podpałki u mo a kamyka u barby? Na korzyść MO? No chyba w osobe bez resa, co jest już niespotykanym zjawiskiem na hlvl'u, co nowy item nie dojdzie, to z wbudowanymi resami.

Jak już się tak argumentujemy, to ja poprosze tarcze 3x40, która wymaga wiedzy, tak bym mógł bez problemu latać z bólem i tarczą, jak jest w przypadku postaci fizycznych, które nie muszą marnować 40 statystyk kosztem tarczy.


Z kolei mod podwójnych działa u mośka zarówno z dystansu, jak i w zwarciu ; możemy tak w nieskończoność :lol: .

I odniosłeś się do modyfikatora, ale do głównej statystyki mośka już nie ; wyrywanko z kontekstu na propsie.

Co do tarczy - ty no jakoś nie widziałem, żeby w beirn barba siekał krytyczne z tarczą i toporkiem od Versteina, ale może to niedoświadczony jestem - ticz mi, masta.

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


9 Gru 2019, o 22:18

Podziękowali: baloczi (10 Gru 2019, o 18:49)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Black napisał(a):
Co do tarczy - ty no jakoś nie widziałem, żeby w beirn barba siekał krytyczne z tarczą i toporkiem od Versteina, ale może to niedoświadczony jestem - ticz mi, masta.


a nie może przypadkiem zadawać dmg z gryzki, podbijając na końcu dynka? Malus posiada podwójne ataki - jak tak nad nimi ubolewacie to polecam biegać w takim zestawie "pod gryzke" dodatkowo wzmacniając defensywe i zyskując sporo statystyk malus+kil 140stat, epik 40 (ops ale wtedy placz ze krytow ni ma :c)
To jak to jest? Ile MO posiada smuge z bólem, a ile barb kilka z malusem? I jak często taki zestaw jest wykorzystywany?

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


9 Gru 2019, o 22:33
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lut 2014, o 13:19
Posty: 30
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 51 razy
Nick w grze: Backintime
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
CzaRus napisał(a):
Black napisał(a):
Co do tarczy - ty no jakoś nie widziałem, żeby w beirn barba siekał krytyczne z tarczą i toporkiem od Versteina, ale może to niedoświadczony jestem - ticz mi, masta.


a nie może przypadkiem zadawać dmg z gryzki, podbijając na końcu dynka? Malus posiada podwójne ataki - jak tak nad nimi ubolewacie to polecam biegać w takim zestawie "pod gryzke" dodatkowo wzmacniając defensywe i zyskując sporo statystyk malus+kil 140stat, epik 40 (ops ale wtedy placz ze krytow ni ma :c)
To jak to jest? Ile MO posiada smuge z bólem, a ile barb kilka z malusem? I jak często taki zestaw jest wykorzystywany?


''IKS DE''


Robimy barby pod gryzke i po problemie koledzy!!

_________________
Barba 140 lvl Stonehenge
08.10.16 12:55 Epik Attawa został zdobyty!
13.12.17 21:48 Epik Allenor został zdobyty!
20.11.18 12:44 Epik Imisindo został zdobyty!


9 Gru 2019, o 22:38
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Backintime napisał(a):

''IKS DE''


Robimy barby pod gryzke i po problemie koledzy!!


gitara, w koncu zrozumieliscie przekaz, to mozna zamknac temat co nie?

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


9 Gru 2019, o 22:44
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lut 2014, o 13:19
Posty: 30
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 51 razy
Nick w grze: Backintime
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Zamkniemy temat jak zamkniesz mordę i zrobisz mo pod podpałkę, dziękuję, dobranoc.

_________________
Barba 140 lvl Stonehenge
08.10.16 12:55 Epik Attawa został zdobyty!
13.12.17 21:48 Epik Allenor został zdobyty!
20.11.18 12:44 Epik Imisindo został zdobyty!


9 Gru 2019, o 22:46

Podziękowali: 5 ElCApone (10 Gru 2019, o 00:05), JabaH (10 Gru 2019, o 03:21), JarekAgusi (6 Sty 2020, o 20:26), OtoN (10 Gru 2019, o 19:11), PanSh (9 Gru 2019, o 22:52)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
CzaRus napisał(a):
Black napisał(a):
Co do tarczy - ty no jakoś nie widziałem, żeby w beirn barba siekał krytyczne z tarczą i toporkiem od Versteina, ale może to niedoświadczony jestem - ticz mi, masta.


a nie może przypadkiem zadawać dmg z gryzki, podbijając na końcu dynka? Malus posiada podwójne ataki - jak tak nad nimi ubolewacie to polecam biegać w takim zestawie "pod gryzke" dodatkowo wzmacniając defensywe i zyskując sporo statystyk malus+kil 140stat, epik 40 (ops ale wtedy placz ze krytow ni ma :c)
To jak to jest? Ile MO posiada smuge z bólem, a ile barb kilka z malusem? I jak często taki zestaw jest wykorzystywany?


Barba w tym zestawie o którym mówisz traci swój najpotężniejszy skill, zyskuje za to przeżywalność, jak dla mnie fair game. Dlaczego mo w zestawie ból+smuga zyskuje przeżywalność, i nadal może używać WSZYSTKICH swoich umiejętności bez żadnych ograniczeń? Więcej nawet - mosiek ściągający główną broń by założyć ból nadal posiada 9% na podwójny, który, przypomnijmy, barba posiada jako maksymalną wartość.

@Down

Ale zgadasz się poświęcić 16 pkt. % podwójnego ataku za ten modyfikator, prawda? :lol:

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


Ostatnio edytowany przez Black, 9 Gru 2019, o 22:51, edytowano w sumie 1 raz



9 Gru 2019, o 22:46
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Backintime napisał(a):
Zamkniemy temat jak zamkniesz mordę i zrobisz mo pod podpałkę, dziękuję, dobranoc.


ojoj, agresja, poteznego barby, który zostal wyprowadzony z rownowagi. Chetnie zrobie jak bede mial modyfikator magicznego ataku liczony do niego.

Black napisał(a):
Barba w tym zestawie o którym mówisz traci swój najpotężniejszy skill, zyskuje za to przeżywalność, jak dla mnie fair game. Dlaczego mo w zestawie ból+smuga zyskuje przeżywalność, i nadal może używać WSZYSTKICH swoich umiejętności bez żadnych ograniczeń?


To dlaczego moski z tego nie korzystają, skoro to takie mega kox zastosowanie?

Cytuj:
Więcej nawet - mosiek ściągający główną broń by założyć ból nadal posiada 9% na podwójny, który, przypomnijmy, barba posiada jako maksymalną wartość.


co?

ból i malus mają tyle samo podwójnego ataku :lol:

@down - tak to jest jak ktoś zaatakuje czyjeś gównoargumenty, biedne barbariany zostały zrównane z ziemią :/ Może sie kiedyś nauczycie pisać sensowne argumenty, polecam proponować alternatywe niżeli płakać nad profesją, bo to nic nie da.

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


Ostatnio edytowany przez CzaRus, 9 Gru 2019, o 23:26, edytowano w sumie 1 raz



9 Gru 2019, o 22:50
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Cze 2011, o 18:45
Posty: 328
Podziękowano: 83 razy
Otrzymanych podziękowań: 213 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Ja tylko od siebie dodam, że te statystyki o które prosi Gustav powinny zawierać zestawienie top 10 barbów i Mo pod kątem zabitych Taruli mahetów, wtedy gdy sie niechybnie okaże ze najlepszy mag ma pewnie lekko 2x tyle zabitych bosów co najlepszy barba to się skończy pierdzielenie że to mo jest więcej dlatego więcej mo chodzi xd

Do przepychanki Czarusia się nie będę odnosił bo to jak ganianie się z małpą po drzewach, można ale po co, koledzy wyżej zrobili to za mnie.

_________________
Galmachar-Barbarzyńca 140lvl Ostlor Image

Żmij
Attawa
Skin Blasku
Allenor


9 Gru 2019, o 23:10
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 02:24
Posty: 471
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 63 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
pokazcie mi maga 130lvl, ktory zabije tarula+mobka w 12 rund. To wgl rozwaze czy jest sens tego tematu.

_________________
Kumple


9 Gru 2019, o 23:48
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Paź 2018, o 11:42
Posty: 16
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: SebaHombre
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Jak dla mnie to oczywiste ze zestaw kill i malus jest op dla barbarzyńcy , samo darmowe 500hp i wiekszy pancerz (bez żadnych ulepszeń) może oznaczać jedną darmową runde w walce z magiem ognia.Wystarczy wbić taran/wrzucić sobie furie w tej rundzie zrobić cokolwiek w walce a potem zmienić na normalną broń i cieszyć sie znowu full hp mimo oberwania w poprzedniej rundzie.
@Backintime Widzę rozumiem ze to "zamknij mordę" to jakaś propozycja zmian w barbie?


10 Gru 2019, o 00:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 155 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron