Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Aż sobie podsumowałem moje depo pełne rarów: z częściami na selke itd mam równo 35kk, wbijam i niszczę świat błahaha

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


14 Sty 2020, o 10:43
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
ej a ulge za ulgowom morke dostaliscie? no przeciez sama nazwa wskazuje cnie? przydalo by sie kolejne 5 pelek na ostlor

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


14 Sty 2020, o 10:46
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Nie dostaliśmy, pytanie o ulge poszło do dryga, będzie o niej wiadomo niedługo

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


14 Sty 2020, o 10:48
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Chimu swoim obrazkiem miał wyśmiać wasze śmieszne argumenty które można obalić na parę sposobów, natomiast twój to próba wyśmiania naszych argumentów które mają jakąkolwiek rację bytu ;) Jak to dobrze że nie macie nic do powiedzenia w tej sprawie i wszystko zależy od Dryga i ekipy, spokojnie podam ci jedną z tych 5k rąk na selene do łez. Ciekawe jak byście gadali gdyby ktoś chciał wam nagle zabrać coś co zbieraliście latami, po evencie świątecznym chwaliłeś się 8k esek 20k dukatów? To rzeczywiście malutko wcale nie zachwiało równowagą gospodarki serwera ;)
Co do ulg to można je zdropić z morki w inscie, pytanie o te skiny padło do Dryga więc czekamy na odpowiedź z góry. Event dropowym nie był naszym pomysłem a ekipy, jak tak cię to boli że my mieliśmy a ty nie to trzeba było zagrać i tyle w temacie ^^

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


14 Sty 2020, o 10:49
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
NavX napisał(a):
Jak to dobrze że nie macie nic do powiedzenia w tej sprawie i wszystko zależy od Dryga i ekipy


Wiem, tak to już jest od lat, że zmiany wchodzą bez pytania dwóch stron :] Dlatego nawet nie próbuje walczyć, bo decyzja z góry wiadomo jaka będzie, wystarczy że się z was śmieje.

co do ev, zainwestowałem 600kk, zwróciło drugie tyle, to chyba o to chodzi że jak się w coś inwestuje - raz się traci, raz dostaje, nie? ps. mieliście ten sam evencik i to z ulgowymi dedzikami bo jakby inaczej, przecież to hard z elementami easy, nie? :lol: i miło mi że tak śledzisz moje poczynania.

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


Ostatnio edytowany przez CzaRus 14 Sty 2020, o 11:02, edytowano w sumie 4 razy



14 Sty 2020, o 10:55
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
I tak teoretycznie najbardziej po mergu poszkodowani są gracze hc, na dobrą sprawę jesteśmy słabi, po mergu musimy ubierać postaci w większości w połowe itemow, topowe gildie nas tam będą niszczyć i gnebic zapewne, a te depozyty pełne rarow itd to jedyne co nas w jakimś stopniu ratuje

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


14 Sty 2020, o 11:00
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Kolejny temat, w którym pokazujecie brak jakiegokolwiek doinformowania co się na HC działo. Zakladalismy wiele tematów, w których podawaliśmy konkrety, ale jak zwykle - nieważne co robimy, nieważne co proponujemy - nasze inicjatywy są nazywane płaczem i wylewaniem żali.

Jesteście ludźmi zawistnymi, dla których liczy się tylko ciśnięcie z kogoś beczki. Jesteście wpatrzeni w podwyższony drop i exp, reszta założeń serwera was nie obchodzi i nieważne co wam odpowiemy to spływa to po was jak po kaczce.

A największym clownem z tego towarzystwa jest oczywiście Pogro - osoba, która potrzebowała łączenia Dunebu - bo jak to było? "nie ma z kim składu na morke skleić"

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


14 Sty 2020, o 11:17
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
o prosze, kolejny który mnie wystalkował, tak myślałem że padną tutaj moje wpisy z kiedyś, ale niestety ktoś tu nie jest za bardzo bystry, i zapomniał że Duneb i Larkas to byłe serwery o tych samych parametrach, a ostlor i hc już niezbyt.
I również między innymi dlatego piszę, że ekipa w dupie będzie miała zdanie drugiej strony i zrobi to co po waszej myśli, tak jak to było z Larkasem, ich o zdanie nikt nie pytał i nie decydował o zmianie chociażby nazwy. Ale fajnie jest z wami popisać o wszystkim i niczym, naprawde :] Padną jeszcze jakieś argumenty, czy wałkujemy na zmiane o tym samym?

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


14 Sty 2020, o 11:26
Profil WWW
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Nie przeglądałem żadnych twoich poprzednich postów, po prostu mam dobrą pamięć do niektórych rzeczy :)
Owszem, są to serwery o tych samych parametrach ale nie o to tu chodzi. Kiedy wy proponowaliście jakąś zmianę, to żaden z nas się z tego nie śmiał i wypadałoby to może uszanować ;)
No ja niestety do ekipy nie należę i nie wiem co ekipa zrobi, czy spyta innych o zdanie czy nie, ale jak już tu wcześniej wspomniałem - mają ostatnie kilka miesięcy na uratowanie części swojego źródła dochodu, a że zmiany potrwałyby o wiele dłużej, to wolą iść na łatwiznę.

Apropo, czy Larkas był pytany czy chce z Wami łączenia?

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


14 Sty 2020, o 11:38
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Chciałem z tego miejsca złożyć wszystkim uczciwym Handlarzom z bratniego Ostloru kondolencje z powodu upadku rynku spowodowanego zbliżającym się połączeniem z HC. Dropcie w pokoju.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


14 Sty 2020, o 12:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron