Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Lis 2019, o 15:52
Posty: 29
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Elektorr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Ich Bin Plox napisał(a):
1. Usuń, ale daj mi plate za naprawę, kupno oraz ulepszenie.2. Ok, ale oddaj mi czas, który straciłem na ubicie tych czempów i plate za morph .3. Usuń, ale oddaj mi kase i platę za owe ulepszenia.4. Ok, ale oddaj mi kase za diale, mięso i czas za bicie gawry.


1. Czemu nie, jest to zrozumiałe - ale no kupno? na serio...
2. No pomyślę jak oddacie czas naszym graczom co stracili go 3x więcej lub 15x więcej nie znam do końca tej sytuacji z eventem setów.
3. To już kwestia Dryga, ale na moje też ok.
4. WHAT? No ziom Exp psycho macie taki sam... tylko równam go z naszym na normalu czyli nic się nie zmienia nadal masz to 100k expa które wbiłeś psycho… różnica jest taka że na naszym serwerze by mieć 8 poziom psycho to jednak trzeba mieć 200k.

Ich Bin Plox napisał(a):
tylko druida 140, który powinien mieć minimum pojęcia o expieniu ekwipunku, czy też ulepszeniach


No ja widzę że Wy nie macie minimum pojęcia o różnicach w serwerach. Już tymi ulepszeniami, poziomem psycho wystarczająco wam ułatwili uratowanie itemków… a Wy nadal swoje.
Moja głupota jest na Ostrol i od tego sio wam.... uprzedzam jest zaraźliwa!!


17 Sty 2020, o 23:25
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Ten temat miał błędne koło od samego początku, zamiast konstruktywnie wypowiedzieć się graczy ostrol czy też tolnor jedne co pada przez cały temat to: depo pełne rarow, wasza decyzja, czemu nic nie robiliście przez ten czas?, zniszczycie gospodarkę. Osoba chętna do dyskusji obliczyła by nawet to z gospodarką, a nawet ja to zrobię, zacznijmy od garstki liczb: serwer normal liczebność około 3k osób, serwer hc max 200, pierwszy punkt jako wpływ może mieć grupa 200osob w stosunku do 3000? Moim zdaniem (ekonoma, słabego bo słabego ale jakiegoś) nikły, przyznaję na hc jest napewno sporo rarow w przedziale do 65-70lvla, z zasady takie przedmioty bardzo szybko są konsumowane przez rynek, jeśli nie aby ubrać się to aby mieć eski. Drugi problem rozwiązał event świąteczny, eski są tanie i jest ich sporo w obiegu, więc przemielanie rarow i wzrost liczby esek będzie mało odczuwalny (zwłaszcza że wzrośnie też zapotrzebowanie). Pierwsze czyli konsumpcja ilości rarow jaka jest na hc (nawet na szansę 3x większej 200osob w tym 100 na poziomie mniejszym niż 80 jest w stanie wyfarmic?) przebiegnie pewnie sprawnie i myślę że miesiąc może 2 i po sprawie. Rary na poziomy 70/80+ to już wasz zysk, popyt wzrośnie bo u nas jest tego średnio dużo a podaż zostanie taka sama więc tutaj jest to zysk dla was. Więc reasumując konsumpcja lowlv rarkow zawsze jest szybka i wymienia się je na lepsze, więc z strony rynek upadnie z drugiej dojdzie do rozkwitu. Brak jakiegoś raru spowodowany większą ilością osób sprowokuje do farmienia bosow więc też dropienia kolejnych rarow, rynek wróci do normy w chwile, tak jak mówię daje mu miesiąc może 2.
Gracze na hc pomyśleli o waszej wygodzie i o rynku o który się tak każdy piekli, dali pomysł npc który nie ingerowalby w wasz rynek tylko nasz, jest to ukłon w waszą stronę. Na hc Golda tak naprawdę w obiegu jest mało więc ten npc na dobrą sprawę zwiększa też szansę na rozruszanie waszego rynku dają nam więcej Golda w obieg. Po ev świątecznym jest go zapewne mniej bo spora jego część poszła na wymianę prezentów, więc przepada u npc zostawiając tylko itemy

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


17 Sty 2020, o 23:26

Podziękowali: JabaH (17 Sty 2020, o 23:46)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Lis 2019, o 15:52
Posty: 29
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Elektorr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Rozumiem graczy z HC - to co napisałem te cuda to jest ogólnie niedopuszczalne (chodzi o warunki przejścia). Też bym będąc na Waszej stronie się nie godził/marudził itp. - to całe gówno co tu jest od 30 stron :). Ale no trzeba również zrozumieć że mechanika jednego serwera a drugiego to zupełnie inne baśnie. Na Ostrol nie stawiali bossów (dropowych 3x) jak u was, nie dawali eventów dropowych na sety itp. U was to nie było jakieś nie wiem co, tylko wsparcie do rozwoju które nie zdało swojego założenia. Jednak no zrobiło sporo a różnice które są między normalnym serwerem a waszym się jeszcze bardziej zaostrzyły. Jest tego sporo, dlatego logiczne nie widać po prostu sensu łączenia jednego serwera z drugim... szczególnie o tak odmiennych zasadach. Nie da się bez konsekwencji zasad działania po jednej i drugiej stronie zrobić łączenia tak by któraś się nie czuła pokrzywdzona/oszukana.
Nie chciał bym grając na Ostrol widzieć graczy którzy biegają sobie na Ostrol w eq wydropionym na dużo "cięższym serwerze" z easy eventów.
Bo ten cały drop 3x, ma "rekompensować" dedy z których tracisz te itemy. No a przechodząc na normal to zupełnie zmienia perspektywę sensu postaci przenoszonej.



Tak ja widzę łączenie HC z Normalnym biorąc pod uwagę eq z ev, ulepszenia, psycho, drop 3x. Więc te warunki które pisałem no są jak by nie było zrównaniem waszych zasad i przejście na nasze normalne. Nie mam już sił się z wami kłócić bo jesteście zamknięci w swojej wyobraźni cudownego serwera gdzie za kare musicie iść na ten chlew Ostrol. Ktokolwiek by tu dobrze argumentował, Wy używacie cały czas swoich kontrargumentów które Wam pasują. Takie przepychanki nie mają sensu... jest tu tyle napisane z jednej i drugiej strony że mam nadzieje Drygu podejmie dobrą decyzje i nie połączy ze sobą Ostrol i HC.



Na koniec wam dam taki przykład może Wam to jakoś zobrazuje jak to widać z strony z Normalnego serwera.
Odpalacie sobie strzelankę, taka zwykła. Na starcie oczywiście wybierz poziom. Ja Mistrz celowania wybieram oczywiście najtrudniejszy poziom jaki się da! Pierwsze 15 misji okazuje się sprawiać wyzwanie, no ale później napotykam opór, i nie mogę przejść nic dalej.... aa poziomu też zmienić nie można. To teraz ja zamiast znając wszystkie 15misji i zacząć na normalnym poziomie wole sobie odpalić cheat i cisnąć dalej. Taka gierka na łatwo.

Prowadzić tą dyskusję obecnie sensu nie ma... zobaczymy czy coś na Blogu napiszą - to znów zaczniemy bagatelizować problemy :)
Jak by ktoś się nudził lub coś to dawać MEMY/filmiki!! :)


18 Sty 2020, o 00:15
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Lip 2016, o 00:13
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Renly
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Mamy 3x większą SZANSE na drop, a nie 3x większy drop :) przy takiej liczbie graczy, ta ilość rarów na serwie nie wynosi nie wiadomo ile. Na HC są dni, że prawdopodobnie żadne pt nie pójdzie losek, więc no sorry.. tak wszystko wyciągacie z dupy, nie graliście na HC na wyższym poziomie to nie wiecie jak wygląda latanie bossów i jak jest z tym dropem.. bo jak się chociaż dziennie z 5 losek skoczy, to serio już jest dobrze xD

Najlepiej jakby administracja dała statystyki serwera, to może byście zrozumieli XD bo do was jak do ściany


18 Sty 2020, o 00:20
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Dobra koledzy, bardzo ale to bardzo podoba mi się Wasza dyskusja, mamy już 31 stron, a więc powinienem was nagrodzić.

Za 25 stron dostaliscie nagrodę o taką: https://prnt.sc/qp9vkk

Za 31 stron otrzymujecie:

https://prnt.sc/qp9ven
https://prnt.sc/qp9vgy


A co będzie za 50 stron?? Goł goł

p;s izi się ulepsza na tym hc


18 Sty 2020, o 00:26
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Figod napisał(a):
Dobra koledzy, bardzo ale to bardzo podoba mi się Wasza dyskusja, mamy już 31 stron, a więc powinienem was nagrodzić.

Za 25 stron dostaliscie nagrodę o taką: https://prnt.sc/qp9vkk

Za 31 stron otrzymujecie:

https://prnt.sc/qp9ven
https://prnt.sc/qp9vgy


A co będzie za 50 stron?? Goł goł

p;s izi się ulepsza na tym hc


Jak ładuje się platy za kilka k zł miesięcznie to tak, izi się ulepsza xd w takich warunkach wszędzie jest tak samo, jeśli cena nie gra roli to można wszystko

@edit. A ty Lajk dalej próbujesz na siłę ośmieszac resztę graczy z HC żeby nie było mega którego tak nie chcesz, o ile rozumiem graczy z ostrol i tolnor to ciebie nie, ale ostatnio stałeś się na tyle myślący inaczej że z postu na post jednak mniej się dziwie

@edit2. Pamiętam jak pistales że na te envile czy coś innego poszło ci 20k pl a teraz piszesz "izi", psycha siada mi powoli

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


18 Sty 2020, o 00:35
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Chmiu napisał(a):


@edit2. Pamiętam jak pistales że na te envile czy coś innego poszło ci 20k pl a teraz piszesz "izi", psycha siada mi powoli


Szymdaro na ulepy bodajże hełmu z morany z 10 na 11 wydał 60k samej platy do tego flaszki itepe

IzIcOrE


18 Sty 2020, o 00:42
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Lut 2019, o 22:26
Posty: 8
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Arioth
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Skoro takie easy to czemu mnie nie przegonisz w ulepie ? :D
Dobij te rarki na +20 albo nawet 30 i tak nic innego do roboty na hc nie ma


18 Sty 2020, o 00:46
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Weaver napisał(a):
Skoro takie easy to czemu mnie nie przegonisz w ulepie ? :D
Dobij te rarki na +20 albo nawet 30 i tak nic innego do roboty na hc nie ma


Spalone rary się nie liczą, pozdruwki

Dlatego próbuje nie dopuścić do merge, bo jeśłi nie bd merga to zmienią nam beirn. A to czy trzeba nam czekać rok czy dwa - mnie nie interesuje, poczekam grając w d4


Ostatnio edytowany przez Figod, 18 Sty 2020, o 00:49, edytowano w sumie 1 raz



18 Sty 2020, o 00:48
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 27 Mar 2018, o 12:45
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: FireEnd
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Jako że już od dawna obserwuje całą tą sytuacje, pora żebym i ja się wypowiedział.
Dla mnie obecny płacz graczy z HC jest bardzo nie na miejscu, ja naprawdę nie wierze w to że zaczynając grę i znając zasady nie zdawaliście sobie sprawy co was czeka na wyższym poziomie, sama nazwa serwera wskazuje że ma być trudno/trudniej niż na innych serwerach. A jak już tak bardzo chcecie tego łączenia to żeby było sprawiedliwie niech wyczyszczą wam equ zdobyte na eventach, bo ja nie rozumiem tego tłumaczenia że nie zepsujecie rynku.


18 Sty 2020, o 00:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron