Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
SuDo napisał(a):
Jako że już od dawna obserwuje całą tą sytuacje, pora żebym i ja się wypowiedział.
Dla mnie obecny płacz graczy z HC jest bardzo nie na miejscu, ja naprawdę nie wierze w to że zaczynając grę i znając zasady nie zdawaliście sobie sprawy co was czeka na wyższym poziomie, sama nazwa serwera wskazuje że ma być trudno/trudniej niż na innych serwerach. A jak już tak bardzo chcecie tego łączenia to żeby było sprawiedliwie niech wyczyszczą wam equ zdobyte na eventach, bo ja nie rozumiem tego tłumaczenia że nie zepsujecie rynku.


Jak to ktoś napisał wyżej, nie ma co dyskutować bez informacji ze strony ekipy, to co napisałeś przewijało się w tym temacie już X razy więc odpowiadać nie ma sensu, czyszczenie eq które się zdobywało parę lat i wydawało na nie siano, no nwm czy mam się śmiać czy jak zareagować xD

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


18 Sty 2020, o 00:58

Podziękowali: Yua (18 Sty 2020, o 01:07)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Lut 2019, o 22:26
Posty: 8
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Arioth
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Mi tam pasuje niech czyszczą tylko chce widzieć zwroty przelewów za kupno naprawę i ulepy :)


18 Sty 2020, o 01:00

Podziękowali: 2 NavX (18 Sty 2020, o 01:01), Yua (18 Sty 2020, o 01:06)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 20 Lip 2018, o 10:05
Posty: 31
Miejscowość: Opole
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Sanctuary
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Weaver napisał(a):
Mi tam pasuje niech czyszczą tylko chce widzieć zwroty przelewów za kupno naprawę i ulepy :)


Dlatego każdej osobie polecam to przeczytać, która znowu zamierza napisać "czyśćcie im eq", "zabierzcie ubrane rary,", "wyzerujcie ulepszenia" itp.

NIE DLA MERGa.

_________________
http://prntscr.com/lujegx
skin Kaishi


18 Sty 2020, o 01:06
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 18 Sty 2020, o 01:38
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Może tak naprawdę jest to po prostu stopniowe porządkowanie serwerów pod Broken Ranks? Zakładano prawdopodobnie powstanie trzech serwerów:
- dla obecnych graczy,
- dla osób pozostających na 2D,
- dla tych, którzy chcą przygodę zacząć od czystej karty.

Brakuje więc informacji na temat tego, co miałoby się stać z HC po premierze BR. Może jest to celowy zabieg Ekipy by przygotować graczy na połączenie Tolnoru i mieszanki graczy(Ostrol+HC) już na nowym silniku gry? :mrgreen:


18 Sty 2020, o 01:59
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
CzarnaKulka napisał(a):
Może tak naprawdę jest to po prostu stopniowe porządkowanie serwerów pod Broken Ranks? Zakładano prawdopodobnie powstanie trzech serwerów:
- dla obecnych graczy,
- dla osób pozostających na 2D,
- dla tych, którzy chcą przygodę zacząć od czystej karty.

Brakuje więc informacji na temat tego, co miałoby się stać z HC po premierze BR. Może jest to celowy zabieg Ekipy by przygotować graczy na połączenie Tolnoru i mieszanki graczy(Ostrol+HC) już na nowym silniku gry? :mrgreen:


Tolnor i Ostrol nie będzie łączone po premierze 3D. Z tym celoeym zabiegiem to znów ktoś znosi się na wyżyny intelektualne, bo wcale nie jest to oczywiste

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


18 Sty 2020, o 09:05
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
SuDo napisał(a):
Jako że już od dawna obserwuje całą tą sytuacje, pora żebym i ja się wypowiedział.
Dla mnie obecny płacz graczy z HC jest bardzo nie na miejscu, ja naprawdę nie wierze w to że zaczynając grę i znając zasady nie zdawaliście sobie sprawy co was czeka na wyższym poziomie, sama nazwa serwera wskazuje że ma być trudno/trudniej niż na innych serwerach. A jak już tak bardzo chcecie tego łączenia to żeby było sprawiedliwie niech wyczyszczą wam equ zdobyte na eventach, bo ja nie rozumiem tego tłumaczenia że nie zepsujecie rynku.


Niech nam usuną więcej, bo obecnie jesteśmy tylko workami do bicia, może po usunięciu zostanie tym z tego zrobiono worek? Każda naprawa, ulepa etc. Niosła koszty, patrząc że strony gospodarki hc względem normala to zmniejszenie ulepki do 100k w momencie gdy potencjalne zarobki są dużo mniejsze było dobrym zabiegiem i jakby to powiedzieć fair? Już to pisałem tutaj ale jeśli coś kosztuje Funta a coś innego 5zł to nie znaczy że cena jest inna. Podam przykład mojego zbierania pieniędzy bez ładowania płaty, na naprawę malusa zbierałem z 3tygodnie i i tak większość miałem z kasowek.

@edit. Nikt nie pisał już miliony razy że tutaj zawiodła ekipa, obiecując cokolwiek a mając nas daleko. Gracze grali przez ostatni rok na informacjach o zmianach, rok minął a weszły tylko potężne nerfy lugusa który tak naprawdę nic się nie zmienił i kanara którego coś da się bić ale jednak jeszcze czegoś brak. Lug i kanar były to najłatwiejsze bosy do zbalansowania a już tutaj ekipa padła, więc zapewnie nie mają już pomysłów

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


18 Sty 2020, o 09:10
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Od kilku dobrych lat ekipa "wszystkie zasoby rzuciła do robienia TBR" Dajcie im czas. Niech skończą to co zaczęli, a potem? hmm może mają/będą mieli pomysły "co zrobić z tym nieudanym gniotem...i kto to w ogóle wymyślił?" Moim zdaniem, jeśli chodzi o łączenie, nie jest trafne. To tak jakby ściągnąć "kosmitów" (sory za to porównanie 8-) ) innych kulturowo z rozwiniętych planet, a oni zażądaliby zwrotu kasy za ziemie tam pozostawione, za wkład w uprawianie tej ziemi, za budynki, technologie itp. Kilkanaście stron konstruktywnych wpisów, przeplatanych idiotycznymi argumentami nie zmieni nic. Nie nauczyliscie się jeszcze, że rządzący zachowują się jak politycy? Oni wiedzą dokładnie czego potrzebuje lud :lol: ale zrobią to wtedy, kiedy Oni będa chcieli a nie jakieś tam płotki, które nie chca się podporządkować. Oczywiście info będzie jak zwykle "pod wpływem żądań wielu graczy postanowiliśmy..." i nie będzie ważne, ze nikt z Was tego nie napisał, Oni tak zrobią jak będą chcieli. Potem napiszą..."sami tego chcieliście"

Tymczasem wbijajcie na nasze serwery, bo nie wierze, że nie macie tam swoich postek, znajomków itp.


18 Sty 2020, o 12:56
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Gru 2011, o 20:22
Posty: 27
Podziękowano: 59 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Z jednej strony to Wam nawet współczuje, włożonej kasy i czasu, ale z drugiej strony nawet jeśli ktoś nie wiedział na co się pisze zakładając konto na HC to dowiedział się po miesiącu, dwóch... Czy jak zaczynacie grac w pokera to w połowie gry macie pretensje, że zasady są głupie? A może pretensje pojawiają się dopiero jak zaczynacie przegrywać? Ktoś kłamał otwierając HC, że zasady będą inne? Poszliście tam grać celowo, w większości przypadków mając za sobą doświadczenia z normalnych serwerów. Mało tego, do dziś ciągle widzę, że są nowi chętni na grupie na fb żeby zaczynać tam i grać... Dyskusja o tym jak bardzo dużym niewypałem okazał się HC toczy się od dawna, a jednak wciąż przy nim trwacie uparcie i mozolnie wbijacie levele- można było w tym czasie spokojnie stworzyć i wyexpić sobie postać na normalnym serwerze. Żal wam porzucać zgromadzone eq? Ale po co komu to eq jak na bosa szkoda go założyć w obawie przed utratą, zresztą sam sprzęt też podobno zdobywacie w jakichś dziwnych eventach, żeby go w ogóle mieć? To wszystko w oczach osób z poza HC wygląda naprawdę dosyć dziwnie i nie sądzę, że znajdą się jakieś dobre rozwiązania żeby uratować serwer. Możliwe, że ogołocenie postaci z części eq (nie wiem wg jakiego przelicznika) i przyłączenie do normalnych serwerów, było by jakimś wyjściem z tej głupiej sytuacji, ale niekoniecznie zaś sprawiedliwym dla reszty graczy...

_________________
Na Taernie od 17.03.2011 Tylko S3 i Ostlor. Tak, nie dropnęłam epika,ale za to umiem drogo umierać jak mało kto :p


18 Sty 2020, o 13:08
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Wcale na hc nie jest trudniej z hajsem, wystarczy pofarmić odpowiednie bossy.

I jeszcze rary z beirn są kilkakrotnie droższe niż na normalu, epiki w podobnej cenie, więc można się nieźle obłowić i sobie ulepszać, tak jak napisał to Arioth, eq nawet na +30!

Np. Na hc jest większy przelicznik golda, a ostatnio przez cały Listopad i Grudzień mieliśmy event co sobote skrzynki x5. W sumie przez całe wakacje też, nie raz było nawet x10.

Bossów na evencie dropowym z x3 expem x3 dropem i x3 psycho jest stawiane tak dużo, że ciężko się poruszać. 30 kowali, straży, lugusów, selen, kanarów itd. Zwykle co miesiąc przez 2 lata. Ostatni ev dropowy był w grudniu.

Zwykle nasze hh mamy dłużej niż zapowiadają, ostatnie 12h psycho x3 zamiast 12 godzin, trwało ok. 16, ktoś podkablował i wyłączyli xd


18 Sty 2020, o 14:06
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Figod napisał(a):
Wcale na hc nie jest trudniej z hajsem, wystarczy pofarmić odpowiednie bossy.

I jeszcze rary z beirn są kilkakrotnie droższe niż na normalu, epiki w podobnej cenie, więc można się nieźle obłowić i sobie ulepszać, tak jak napisał to Arioth, eq nawet na +30!

Np. Na hc jest większy przelicznik golda, a ostatnio przez cały Listopad i Grudzień mieliśmy event co sobote skrzynki x5. W sumie przez całe wakacje też, nie raz było nawet x10.

Bossów na evencie dropowym z x3 expem x3 dropem i x3 psycho jest stawiane tak dużo, że ciężko się poruszać. 30 kowali, straży, lugusów, selen, kanarów itd. Zwykle co miesiąc przez 2 lata. Ostatni ev dropowy był w grudniu.

Zwykle nasze hh mamy dłużej niż zapowiadają, ostatnie 12h psycho x3 zamiast 12 godzin, trwało ok. 16, ktoś podkablował i wyłączyli xd



Tyle tych czempów bosów że nadal większość osób nie ma full eq z nich, więc naprawde bardzo dużo, lugusów stoi zawsze z 10-15 i selen podobnie, więc tyle bosów mamy łaskawie przyznane raz na 2 miesiące , bardzo duża ilość nie powiem.
Z tymi skrzynkami i większym goldem też bzdura, 20osób zbierające skrzynki naprawde generuje miliardy, zwłaszcza że najpierw trzeba zakupić plate, a kto jej nie ma to już niezbyt cokolwiek generuj

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


18 Sty 2020, o 14:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron