Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 31 Sie 2018, o 03:29
Posty: 13
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: SkiOppai
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Toxic napisał(a):
Skomentuję to tak:

XD

Wyzerowałeś całą postać, bo popaliłeś sobie mosty z każdej możliwej strony i teraz piszesz bajeczki jak Lajk.


w porownaniu do ciebie nie przepraszalem skonczylem z braku rozwoju servera


18 Sty 2020, o 20:22
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 31 Sie 2018, o 03:29
Posty: 13
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: SkiOppai
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Ich Bin Plox napisał(a):
Skioppai napisał(a):
hmm to skoro ja wbilem 140 poziom i bylem "topka" na tym hcku sie wypoiwam co nieco o nim? server HC kiedys rzeczyscie byl hardkorowym ale przez pierwsze 2 lata? no i teraz najlepsze cos co doprowadzilo do tego ze hc stal sie izi pizi i gracze z normalnych serverow go wysmiewaja uwierzcie mi ten server kiedys mial potencjal tak bylo :D no to na temat jak wiadomo na serverze hc z nazwy sokol co miesiac stawial ulgowe bossy typu lugus admiral morana czempy z beirn itd bylo tego mase no i jak wiadomo w przeciagu kilka miesiecy gracze juz mieli full eq do lugusa a nawet rary z admirala no i co wtedy?:O oslabienie beirnowskich bossow na ktore ludzie czekali 2 lata? tylko ze jaki jest sens bicia bossow z ktorych juz masz eq a jedynie bijac to ryzykujesz ze boss sie nie uda i cos stracisz tak? oczywiscie dzien po wprowadzeniu oslabienia gracze byli zadowoleni w koncu bedzie mozna bic kanara lugusa itd no.. do czasu az przyszedl ten moment bicia gdzie pierwszych oslabionych kanarow bilem jakos 10? zakonczylo sie tym ze z 10 kanarow udalo sie moze 3 a reszta byla niepowodzeniem gdzie zwykle ktos padal no i z tego bossa zrezygnowano bo po co ryzykowac i tracic cos co sie juz ma z tego wczesniej go nie bijac na mapie XD z lugusem bylo podobnie poszlismy 1 raz popadalismy zaden sie nie udal wiec po co go bic dalej przeciez mamy eq z eventow bez sens bic dalej a co do tego "wbij chociaz 80lv i sie wypowiadaj" zalosne zachowanie chcecie wiedziec jak bardzo jest hardkorowy ten server? jedno rzeczywiscie jest hardkorowe i to fest - eventy expowe jednego dnia gdzie byl event expowy na ktorym bylo tez hh x2 zaczynalem z 135 poziomem a skonczylem na 138 dalej myslicie ze hc jest taki trudny? nie oklamujmy sie na hcku starczylo wbic 60 poziom a potem co miesiac logowac i bic eventy dropowe czy expowe i z takich eventow bez problemu dalo rade wbic ten 140 w moze 5-6 miesiecy(przypominam logajac tylko na eventy nic wiecej) a co do zarobku hmm tez smieszne na hcku od poczatku wakacji byly skrzynki x5 praktycznie codziennie i po wakacjach mial sie skonczyc ale ze forum bylo wykasowane to musieli powtorzyc to jeszcze raz :) najwiekszy hardkor tam to skleic pt na te eventy i tyle w tym problemu a i zapomnialem jeszcze o tym ze te beirnowskie czempy bossy itd typu kowal straz czy lugus ktore ogladaliscie na jutubach byly bite tylko dlatego ze byly ddosy a czemu? bo podczas ddosow sokol oddawal eq za zgony wiec mogli bic tego ile chca i udowodnic jacy to sa "hardkorowi"smieszne co?


Szkoda, że nie wspominałeś o tym, że sam się na tych eventach ubrałeś, a jak miałeś ból dupy, że inni mają itemy których ty nie, to skakałeś po gildiach, łudząc się, że dany item dostaniesz. Gdy "sojusznicy" się skończyli, twoja gra na tym serwie także.


edit. NIE DLA MERGa.



a gdzie ja napisalem ze sie nie ubralem na tych eventach?XD a i to jest dyskusja o ludziach czy temacie tego servera? bo jakbym mial zaczynac to o kazdym z tego servera moge cos wypisac jak masz pisac to na temat wiem ze iloraz mozgu ci na to nie pozwala ale chociaz sie postaraj


18 Sty 2020, o 20:24
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Skioppai napisał(a):
Toxic napisał(a):
Skomentuję to tak:

XD

Wyzerowałeś całą postać, bo popaliłeś sobie mosty z każdej możliwej strony i teraz piszesz bajeczki jak Lajk.


w porownaniu do ciebie nie przepraszalem skonczylem z braku rozwoju servera


A ja w porównaniu do ciebie nie piszę bajeczek.

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


18 Sty 2020, o 21:36
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 31 Sie 2018, o 03:29
Posty: 13
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: SkiOppai
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Toxic napisał(a):
Skioppai napisał(a):
Toxic napisał(a):
Skomentuję to tak:

XD

Wyzerowałeś całą postać, bo popaliłeś sobie mosty z każdej możliwej strony i teraz piszesz bajeczki jak Lajk.


w porownaniu do ciebie nie przepraszalem skonczylem z braku rozwoju servera


A ja w porównaniu do ciebie nie piszę bajeczek.



twierdzisz ze nie piszesz bajeczek a to ze udreki masz z normalnego lugusa (tego poza eventem) jest prawda tak? kazdy kto gral na hc wie ze pisze prawde poprostu takie mlotki jak ty nie potrafia tego zrozumiec


19 Sty 2020, o 07:34
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
10 wzajemnie obrażających sie polakow, 34 strony.

Jestem pewien, że coś uzgodnicie xD


19 Sty 2020, o 14:36

Podziękowali: 3 Aolis (19 Sty 2020, o 18:18), kerklis (19 Sty 2020, o 22:21), TaernowyNupek (19 Sty 2020, o 16:46)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 18 Lip 2016, o 22:52
Posty: 10
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Panshedzik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
kilka rarow w cenie esek wiecej nie zrobi mi roznicy dawajcie mi ich na ostlor w wolnym czasie popilnuje zeby morany i tak nie mogli sobie bic


19 Sty 2020, o 17:14
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Paź 2018, o 11:42
Posty: 16
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: SebaHombre
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Cytuj:
Na serwerze normal, żeby ubrać pierwszego mośka w full eq do morany (3 lata temu) zakupiłem może z 500pl. Na serwerze HC, żeby ubrać VD z eq do lugusa zakupiłem około 300k pl.

Cytuj:
Mi tam pasuje niech czyszczą tylko chce widzieć zwroty przelewów za kupno naprawę i ulepy


Własnie przyznaliście że serwer hc przynosi dość dobry zysk dla ekipy i liczycie że drygu zarżnie kurę znoszącą złote jajka? :lol:


19 Sty 2020, o 17:17
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2017, o 20:36
Posty: 25
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: KulawyBb
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Cytujesz osoby które są przeciw łączeniu i piszą to specjalnie żeby obronić hc. W praktyce osoby wydające spore sumy pieniędzy na hc mógłbym wyliczyć na palcach jednej ręki. Platyna jest trudniejsza do zakupu i droższa w porównaniu do cen z tolnor (nie jest to jakaś kolosalna ilość ale jednak).

_________________
KulawyBb 140lvl HC
KulawyDr 127lvl Tolnor


19 Sty 2020, o 17:40
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
PanSh napisał(a):
kilka rarow w cenie esek wiecej nie zrobi mi roznicy dawajcie mi ich na ostlor w wolnym czasie popilnuje zeby morany i tak nie mogli sobie bic


Ciekawe.

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


19 Sty 2020, o 17:50
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 1 Kwi 2017, o 11:34
Posty: 7
Miejscowość: BC
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: OpiatHeart
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Nie chce mi się czytać płaczu i tych czy tamtych, każdy kto robił postać na hc miał świadomość jak będzie wyglądać dalsza gra. Uważam że łączenie serwerów tego typu jest w pełni nie poważne i krzywdzące graczy wiernych temu serwerowi HC.
Poświeciłem wiele lat i mnóstwo pieniędzy na rozwój postaci znajomości itp.Nie wyobrażam sobie powrotu na bezcelowy serwer (typu normal).

Wiem także co meczy największych zwolenników łączenia. PVP i bosy z beirn. Niecierpliwią się i chcą jak małe dzieci "ja chce już cukierka i ma być to już !! bo ja chce".
Łączenia lub inne zmian wymagają czasu. Tz łączenie nie nastąpi jak niektórzy myślą w ciągu 2-3 tygodni czy miesiąca tylko co najmniej kilku ( kolejne zebranie + glosowanie + ustalenie terminu które nie będzie jutro tylko tez w odpowiednim czasie ) przed wakacjami nie ma szans.

Skoro będzie można dokonywać zmian już w 3d i dlatego pragną łączenia a na 3d musza czekać maksymalnie 11 miesięcy hmm coś tu jest nie tak, mogą czekać powiedzmy 3-4-5 na łączenie ale już 6-7-8 na 3d to za dużo ... ?

Do grudnia musza wprowadzić klienta i wersje 3d gdyż flash przestaje być wspierany przez kilka przeglądarek.Jestem tez przekonany że nie będą ryzykować i robić wszystko na ostatnia chwile z wprowadzaniem wiec pewnie nastąpi to szybciej.

Prosiłbym graczy którzy tak ochoczo chcą zniszczyć hc aby zastanowili się czy tak naprawdę zbawi ich te kilka miesięcy. Wszak nie tylko wy jesteście na serwerze i nie tylko wy poświeciliście czas i pieniądze na grę, skoro pragniecie gry jak na normalnym serwerze to idźcie grać na normalnym nie pozbawiajcie przyjemności innych graczy.

Mógłbym wiele napisać o pozytywnych emocjach czerpanych gry na hc ale skoro wy ich do tej chwili nie znaleźliście to już ich nie znajdziecie.

Z góry sorka za składnie i błędy, bo co o tym myślę to mnie krew zalewa.

_________________
HC: Opiatheart 110+ i rośnie (ryc)
HC: Sylphren 100+ i rośnie (dr)
HC: ZaanxSirius 85+ i rośnie (sh)


Epik:
Gorthdar zdobyty2019
Allenor do zdobycia
Latarnia Życia do zdobycia
Żmij do zdobycia
Washi zdobyty2019
Imisindo zdobyty2019
Attawa do zdobycia


21 Sty 2020, o 05:01

Podziękowali: 2 Figod (21 Sty 2020, o 12:07), Ich Bin Plox (21 Sty 2020, o 15:47)
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron