Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
 Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2016, o 08:55
Posty: 41
Miejscowość: Bełchatów
Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PrimeCover
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Ale ta dyskusja się rozwinęła :lol: ale chcac nie chcąc można to widzieć z kilku perspektyw - jednej z dystansem i z tej drugiej, gdzie trzeba mieć umiar, wiedzieć kiedy przestać, znaleźć ten "złoty środek" tyle osób się tu udzielilo a są tu aż tak różne stanowiska czasem też nawet słynne offtopy :] no cóż czas zweryfikuje czy te obietnice Dryga sa znowu rzucane na głęboką wodę czy jednak coś się zmieni, ale wciąż nie widziałem komentarza, w którym to ktoś z ekipy wyjaśnił, dlaczego nie "widzicie" przyszłości na forum, a na jakiś Discordach/grp na fejsie... jest coś, co jest dobre to po jakiejś awarii trzeba to jeszcze dobić bez szans na poprawę :)

_________________
PrimeCover Druid 112 lvl ~Tolnor
*I feel change in the air*


25 Paź 2019, o 10:45
Profil WWW
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
@Avad
Jesteś chyba przewrażliwiony i wyolbrzymiasz sytuację jeśli to jest dla Ciebie "pluciem w twarz". Rozumiem jakby było powiedziane np. "czytam tego pajaca Avada i mi sie odechciewa" wtedy rozumiem, byłby to rzeczywiście atak, a w tym wywiadzie jest to tylko neutralny przykład i tyle.

I ja się nie zasłaniam że nie jestem członkiem ekipy w tym wpisie, bo to akurat nie ma tu znaczenia, bo tak czy siak takie jest moje stanowisko. I ja tu nikogo nie krytykuję, tylko przedstawiam jak ja to widzę, a że mój pogląd na sytuację w pewnym sensie broni wypowiedzi Dryga to na to nie poradzę nic.

@PrimeCover
Co do forum to ja się akurat nie wypowiem, to sprawy administracji.


25 Paź 2019, o 10:56

Podziękowali: stalqer22 (28 Paź 2019, o 19:09)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2010, o 08:23
Posty: 144
Miejscowość: 100Lublin
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Caroolinee
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
AvadKevadra napisał(a):
[
Nie wiem jak ty ale jak mi plują w twarz to nie mówię że deszcz pada, nawet jeżeli robią to z uśmiechem na twarzy. Dodatkowo zarzuca się konkretnemu graczowi że pozwolę sobie zacytować klasyka ".. i wchodzimy na forum i czytamy po prostu Avada i nam się odechciewa wszystkiego...", to ja pozwolę Sobie się zapytać: Co wy listów pochwalnych tudzież miłosnych się spodziewacie od graczy? W dodatku słowa te padły w wywiadzie udzielonym osobie przy której "pomyje" Avada to pikuś. Jak dla mnie to jest moralność kalego.



Tak czytam i nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać. Mówisz o pluciu w twarz, no to wyobraź sobie, że Ty od dłuższego czasu plujesz w twarz ekipie REGULARNIE. Robisz zadyme, jakbyś przez cały wywiad był obrażany przez Dryga, a tam jest jedynie wzmianka o Tobie (nie obraza), aż takie wielkie ego masz? Tak jak ktoś napisał powyżej, 3/4 Twoich wpisów to krytyka burząca, która na dobrą sprawę niczego nie wnosi. Zapewne oglądałeś taką bajke "Smerfy" no to w moim odczuciu, jesteś Taernowskim odpowiednikiem Marudy, wiecznie źle i wiecznie szukasz dziury w całym.

Wielkie halo, bo Drygu powiedział coś, co jest na dobrą sprawę prawdą i wcale mu się nie dziwie, że to powiedział i akurat wymienił nick Avada. Gdybym był w pracy i byłbym non stop krytykowany to też odechciewałoby mi się wszystkiego, ale Ty jak zwykle robisz z igły widły Avad.

Rozumiem, że większość osób czeka z upragnieniem na te 3D, zapewne ekipa źle robiła zapowiadając coś, po czym nie wywiązywali się z tego nie podając powodów i w tej kwestii ich bronić nie mogę, tak wyszukiwanie najmniejszych niedociągnięć w grze na forum czy na blogu, tak jak to robi Avad jest jak dla mnie śmieszne i niezrozumiałe. Nie mówię o tym, żeby nie krytykować ekipy, bo krytyka jest ważna ale KONSTRUKTYWNA i oczywiście słuszna.

Co do relacji między graczami a ekipą, faktycznie coś kuleje i jej po prostu brakuje. Fajnie by było gdyby od czasu do czasu ktoś z kolorowych, czy też sam wywołany do tablicy Drygu, wypowiedział się w jakimś temacie, który jest ważny dla graczy.

To własnie chciałem powiedzieć na ten temat i dziękuje za wypowiedź.

_________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.."


25 Paź 2019, o 12:04

Podziękowali: 3 Cleo (25 Paź 2019, o 12:51), kolega112999 (25 Paź 2019, o 16:49), Wrzesień (25 Paź 2019, o 13:07)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
"...się odechciewa" No cóż ja myślałem, że Wam się "odechciało" jeszcze przed wpisami Avada. Czy Wy nie widzicie zależności między wpisami graczy, a Waszymi działaniami? czy inaczej...PR. Widzieliśmy mnóstwo sytuacji dwuznacznych, a Wasze tłumaczenia były, że się tak wyrażę, nie wystarczające i pozwalały spekulować najgorsze. Drygu, uderz się w pierś i krzyknij tu publicznie "Dokładnie robię tak, jak chciałbym być traktowany jako gracz" Ja nie sądzę. To nie dziwcie się.


[EDIT @ ↓]
Nerther napisał(a):
..I choć DE posiada graczy z całego świata to takiej dziecinady i skrajnej patologii tam się nie spotyka..

Ponieważ jesteś również "tą społecznością" zastanawiam się jak mocno podnosisz procent tej patologii


Ostatnio edytowany przez Tymczasowy, 25 Paź 2019, o 12:55, edytowano w sumie 1 raz



25 Paź 2019, o 12:19
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012, o 15:06
Posty: 108
Podziękowano: 84 razy
Otrzymanych podziękowań: 131 razy
Nick w grze: Ner
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Nie dziwie się podejściu ekipy i stosunku do pewnych graczy, którzy patrzą tylko w jednym kierunku. Opóźnienia w związku z 3d zapewne nie wynikają z braku chęci czy opierdzielania się a nakładu spraw, których Drygu nie przewidział i wynikneły one już w trakcie prac. Mogło to spowodować zmianę konceptu wielu spraw, niektóre zapewne trzeba było robić od nowa lub dodać inne.
Avad odnosi do innych produkcji to i ja się do tego odniosę.. Współpracuje z kanadyjskim Digital Extremes, tam updaty pojawiają się znacznie większe i adekwatnie jest to większe studio, jednak tak samo jak tam opóźnienia z wrzucaniem ich zdarza się notorycznie. Jednak gracze zamiast wypominac im to za każdym razem to starają się wyrazić zrozumienie i właściwie większość postów to przeciwieństwo nastawienia graczy Taerna. I niestety, społeczność Taerna od kilku lat bardziej przypomina rakową społeczność innych popularnych gier. I choć DE posiada graczy z całego świata to takiej dziecinady i skrajnej patologii tam się nie spotyka..

_________________
---------
Żmij
Żmij
Żmij
Allenor


25 Paź 2019, o 12:49

Podziękowali: 2 Herszt (25 Paź 2019, o 12:58), Laman (25 Paź 2019, o 21:53)
Profil
Moderator Czatu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sty 2016, o 23:33
Posty: 1669
Miejscowość: Piotrków Trybunalski
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Nick w grze: Kwicu
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Ja powiem osobiście po obejrzeniu tego wywiadu, że to jest bardzo ciekawa rzecz. Bardzo mnie cieszy ( pozwolę sobie na bezpośredniość) postawa Galajusa. Po tym co się wcześniej działo, ma teraz odwagę porozmawiać z Drygiem i udzielić ciekawego wywiadu i dzięki temu, my mamy możliwość, aby dowiedzieć się czegoś więcej. To co było to było, ale ważna jest dalsza postawa, czy uległa pozytywnej zmianie czy nie.
Nie spodobała mi się natomiast jedna rzecz, a mianowicie zdanie o tym, że odechciewa się wchodzić na forum przez takich i takich graczy. Nie powinniśmy zwracać uwagi na bezpodstawną krytykę, natomiast konstruktywnej się bardziej przyjrzeć. Bo taka izolacja dosięga wszystkich graczy, którzy oglądają, czytają i piszą swoje opinie na tym forum. Teraz jest na pewno większa uwaga poświęcana Broken Ranks, co w pewnym sensie jest dosyć normalne, aby jak najszybciej się z tym uwinąć, ale należy pamiętać o nas, mniej lub bardziej aktywniejszych i rozpoznawalnych graczy. Avadzie, czytałem Twoje posty niejednokrotnie i większości (oczywiście moim zdaniem) nie miałeś racji, ale rozumiem oburzenie. Ja sam bym nie chciał, aby ktoś publicznie mówił źle o mnie, nawet jeżeli popełniam sporo błędów. Jednak Drygu na pewno nie chciał tutaj nikomu niczego udowadniać, że jesteś taki i owaki, ale może w ten sposób zwrócić Tobie większą uwagę, abyś jednak troszeczkę zwolnił. Każdy ma prawo do własnego zdania i jego wyrażania, ale pamiętajmy o tym, aby nasze wypowiedzi coś zawsze ze sobą niosły i miały konkretny, nieofensywny przekaz, aby na forum była miła atmosfera, żeby ludzie wymieniali się swoim opiniami i zdaniami bez konieczności piętnowania lub wywyższania się nad innymi.

Dziękuję i pozdrawiam, Kwic

_________________
"Naj­bar­dziej upo­karzające to gar­dzić sa­mym sobą".


Czy kiedyś złapię tego epika?


25 Paź 2019, o 12:57

Podziękowali: 4 drygu (25 Paź 2019, o 16:40), SławekDom (25 Paź 2019, o 14:00), TaernowyNupek (25 Paź 2019, o 13:38), Way (25 Paź 2019, o 13:03)
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Nerther napisał(a):
Nie dziwie się podejściu ekipy i stosunku do pewnych graczy, którzy patrzą tylko w jednym kierunku. Opóźnienia w związku z 3d zapewne nie wynikają z braku chęci czy opierdzielania się a nakładu spraw, których Drygu nie przewidział i wynikneły one już w trakcie prac. Mogło to spowodować zmianę konceptu wielu spraw, niektóre zapewne trzeba było robić od nowa lub dodać inne.
Avad odnosi do innych produkcji to i ja się do tego odniosę.. Współpracuje z kanadyjskim Digital Extremes, tam updaty pojawiają się znacznie większe i adekwatnie jest to większe studio, jednak tak samo jak tam opóźnienia z wrzucaniem ich zdarza się notorycznie. Jednak gracze zamiast wypominac im to za każdym razem to starają się wyrazić zrozumienie i właściwie większość postów to przeciwieństwo nastawienia graczy Taerna. I niestety, społeczność Taerna od kilku lat bardziej przypomina rakową społeczność innych popularnych gier. I choć DE posiada graczy z całego świata to takiej dziecinady i skrajnej patologii tam się nie spotyka..



Ner,a w tej produkcji chociaż twórcy potrafią napisać, że jest opóźnienie bądź powód dlaczego coś nie weszło? Przykładowo tutaj były epiki v2 i gdyby nie bug, że jakiś zdropił to uważam, że bardzo długo byśmy się nie dowiedzieli, że jednak ich nie będzie. Tak samo z forum i dużo jeszcze takich "fajnych obietnic"... Nie mówiąc o tym, że początkowo 3d miało być wielką tajemnicą i nic Nam kompletnie nie dawano do wglądu, więc ciężko żeby gracze nie narzekali gdy mają sytuację, że nic nie widzą + słyszą, że jak będzie to będzie...


25 Paź 2019, o 13:01
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Zabawną jest sytuacja, gdzie osobę, która kompletnie leje na logikę i jest istnym fanatykiem nie dającym dotrzeć do głowy niczemu prócz szamba, można tak łatwiutko śmiertelnie obrazić poprzez krótkie wspomnienie o niej. Wielka szkoda, że przez "awarię" forum nie można przytoczyć radosnej twórczości tejże osoby - to by była heca ; chociaż zdecydowana większość osób odwiedzających tę stronę zapewne jest już z ową twórczością zapoznana :) .
Co do podejścia ekipy do forum, tu zabawa jeszcze większa. Chyba pierwszy raz widzę w jakiejś produkcji takie kabarety, że ktoś bardziej skupia się na czymś, co jest odległą przyszłością, zamiast naprawić swoje problemy tu i teraz. I mean, ludzie, pies wam ledwo zipie, to go bierzecie do weterynarza, a nie jedziecie do schroniska porozglądać się za nowym ;) .
Pozdrawiam

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


25 Paź 2019, o 13:55

Podziękowali: Nicolay (25 Paź 2019, o 14:34)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Mnie najbardziej śmieszy to, że temat poświęcony żałosnemu trollowi nabiera tak dużego rozgłosu. Jak najbardziej zgadzam się z Drygiem, czytając tak denne posty tego fanatyka też nie chciałoby mi się nic dla niego robić.

Gorsze jest jednak to, że właśnie temat poświęcony żałosnemu trollowi przyciąga większą uwagę ekipy niż sensowne dyskusje prowadzone przez graczy, którzy mają rzeczywiście ciekawe rzeczy do powiedzenia.

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


25 Paź 2019, o 15:10

Podziękowali: 4 Black (25 Paź 2019, o 16:37), kolega112999 (25 Paź 2019, o 17:20), Nicolay (25 Paź 2019, o 15:18), Way (25 Paź 2019, o 15:18)
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Cytuj:
Chyba pierwszy raz widzę w jakiejś produkcji takie kabarety, że ktoś bardziej skupia się na czymś, co jest odległą przyszłością, zamiast naprawić swoje problemy tu i teraz. I mean, ludzie, pies wam ledwo zipie, to go bierzecie do weterynarza, a nie jedziecie do schroniska porozglądać się za nowym


To nie jest takie proste. Problem jest w tym, że w obecnej wersji 2d jakiekolwiek zmiany zabierają 3-4 razy więcej czasu niż na nowym silniku w BrokenRanks. Zmiany w kodzie 2d jestem w stanie robić tylko i wyłącznie ja. Inni programiści nie mogą wziąć tego na siebie. Do tego tych drobnych poprawek / zmian jest naprawdę dużo. Adminitratorzy, gm'i, engowie co chwilę coś mi podrzucają do poprawy (często są to zmiany, których gracze nie widzą - np. w narzędziach dla administracji, zabezpieczenia anty ddos etc). Gdybym to wszystko robił to w życiu nie skończylibyśmy BR. Dlatego często wolimy już pozostawić różne rzeczy nietknięte w 2d natomiast wprowadzamy je od razu w BR.

Wszystkie wasze uwagi są czytane i brane pod uwagę. Czasami nikt z nas w danym temacie się nie udzieli ale my naprawdę czytamy wszystko.


Odnośnie aktywność na forum ekipy:
To nie jest tak, że trolle wykurzyły mnie z forum ;) Moja ograniczona aktywność w ostatnich latach wynika z natłoku innych obowiązków (duuuużo większy zespół) oraz z ograniczonych sił przerobowych na wdrażanie nowości do 2d. Nie ma sensu prowadzić długich dyskusji nad rzeczami, których nikt w najbliższym czasie nie będzie miał czasu zaprogramować. Nie jest jednak tak, że olewamy sobie wszystko co jest związane z balansem i aktualnymi problemami w grze. Aby szło to sprawniej przenieśliśmy dyskusje na TS'a. Rektrutujemy wśród najbardziej aktywnych testerów inżynierów i w ich gronie raz w tygodniu omawiamy najważniejsze zagadnienia poruszane na forum czy na czatach w grze.


25 Paź 2019, o 17:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron