Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy. 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
DamaSerca napisał(a):
AvadKevadra napisał(a):
Sorry ale nie należę do Ekipy, jestem zwykłym graczem i z tej perspektywy patrzę i coś mi się wydaje że jednak opowiadanie o równości graczy można już między bajki włożyć.

Problem w tym że równość istnieje dla ciebie tylko wtedy gdy ktoś ci przytakuje, nie masz refleksji nad swoimi karami czy zachowaniem że może jednak coś w tym jest że jakąś karę dostałeś tylko łazisz po supporcie albo privach ekipy że znów zostałeś niesłusznie ukarany. Takie pływanie z prądem i pod prąd tu formalnie uprawiasz, zależy jak ci wygodniej. Zajmij się handlem bo to jedynie wzbudza jakiś pozytyw odnośnie twojej osoby.

Po pierwsze to nie masz pojęcia z kim i o czym piszę to raz, po dwa jakoś ci moje zachowanie nie przeszkadzało przez ładnych parę lat, po trzy jak dla mnie spoko strzelaj dalej fochem, twój wybór.

PS. Przynajmniej nie jestem fałszywy i fałszu nie trawie. If you know what i mean.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


Ostatnio edytowany przez AvadKevadra 1 Gru 2019, o 15:24, edytowano w sumie 2 razy



1 Gru 2019, o 12:01
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Paź 2019, o 19:54
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: DamaSerca
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
AvadKevadra napisał(a):
Po pierwsze to nie masz pojęcia z kim i o czym piszę to raz, po dwa jakoś ci moje zachowanie nie przeszkadzało przez ładnych parę lat, po trzy jak dla mnie spoko strzelaj dalej fochem, twój wybór.

I tyle z dyskusji. Nikt nic nie wie, nikt nic nie rozumie i wszyscy są obrażeni bo mają inne zdanie. Żenujące i takie jakieś pospolite.

Kilka stron wcześniej napisałeś:
AvadKevadra napisał(a):
Ok tyle mi wystarczy.

I mimo to ciągle cię tu pełno. Bez odzewu bo nie będę w ścianę głową uderzać.


1 Gru 2019, o 12:23

Podziękowali: kolega112999 (1 Gru 2019, o 13:59)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2018, o 18:05
Posty: 33
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
AvadKevadra napisał(a):
Lulajla napisał(a):
Moim skromnym zdaniem wszelkie strony fanowskie świadczą o popularności gry i im ich więcej to oznacza, że więcej osób się angażuje, żyje po części grą i lubi to.
Avadzie, człowieku walczący o demokrację w każdym aspekcie gry, masz dla Ciebie dobrą propozycję: załóż taką stronę, pracuj nad nią, zainwestuj w jej utrzymanie, a na koniec czerp z niej korzyści. Demokracja na to pozwala, o to przecież walczysz gorliwie.

Demokracja to nie anarchia, skoro jest regulamin to dotyczy on wszystkich, nawet wybrańców. I możecie sobie po mnie do woli jechać, nie robi mi to. A jeżeli wybrańców regulamin nie dotyczy to wystarczy że zostanie to jasno określone.

Ja ci powiem Avad,że jesteś żałosnym typem człowieka,jak powiedzial Drygu,tylko bys pomyje wylewal.Galajus i jego koledzy zrobili te stronę poświęcając swoj własny czas i nie czerpiac z tego realnych zysków(wiedz,że taka strona kosztuje) i to jest coś co powinno się doceniać a nie robic to co ty i każdemu w morde pluć,sam zrób cos takiego i przyjdź na forum bo jak narazie jedyne co umiesz to jadem pluć i szukać dziury w całym...żałosne.Pozdrawiam avada-ofiare....


2 Gru 2019, o 17:47
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
Typowy fan Gala, brak argumentów zaczyna się obrażanie. Tylko wiesz ja za swoje hobby potrafię sam zapłacić, nie muszę żebrać o donejty. Pozdro mordeczko, lej dalej pianę.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


2 Gru 2019, o 19:21

Podziękowali: Ich Bin Plox (3 Gru 2019, o 23:46)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 5 Maj 2016, o 21:55
Posty: 91
Podziękowano: 648 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: bomburek
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
Gdzie Gal żebrze o hajs? Bo jest różnica między żebraniem a po prostu wystawieniem ikonki, która jest ukryta w rogu i się nie narzuca po prostu.


2 Gru 2019, o 22:27
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Cze 2019, o 19:59
Posty: 18
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: BlogerRebel
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
Od jakiegoś czasu namiętnie przyglądam się treści wysyłanym na czatach globalnych i wciąż zastanawia mnie dlaczego jest tak straszna i zawistna nagonka na tytułową stronę.
Myślę sobie... a może tam są jakieś nielegalne rzeczy, magiczny przycisk do darkwebu i pełen obaw postanowiłem odwiedzić tę witrynę.
Spodziewałem się typowo gimbusowych rysunków i szaty graficznej z paint wyciągniętej ale ku mojemu zaskoczeniu strona prezentuje się bardzo dobrze a przynajmniej znacznie lepiej niż wiki.taern.pl
Zacząłem sobie szperać po zakładkach i mojemu zdumieniu nie było końca, fachowo wycięte grafiki przedmiotów, wszystko co najważniejsze i kluczowe dla początkujących (i nie tylko) graczy jest wytłumaczone w sposób jak najbardziej zrozumiały. Od tego czasu zacząłem częściej odwiedzać Taernopedię niż Wiki z ww. przyczyn.

Skoro powstała strona ZNACZNIE lepsza od tej oficjalnej, twórcy dali zielone światło na jej prowadzenie, nie niszczy ona wizerunku gry/ firmy to dlaczego to hejtowac? Bo twórca miał kiedyś jakieś problemy z grą? Bo twórca wpadł na ciekawy pomysł? Bo coś się dzieje? Bo została dodana zakładka "dotacje"?
Bądźmy proszę poważni i szanujmy się nawzajem ;)

_________________
Bloger - rycerz z klasą!


3 Gru 2019, o 02:24

Podziękowali: 2 kolega112999 (3 Gru 2019, o 10:12), Shadowkoksu (3 Gru 2019, o 09:47)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2018, o 18:05
Posty: 33
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
AvadKevadra napisał(a):
Typowy fan Gala, brak argumentów zaczyna się obrażanie. Tylko wiesz ja za swoje hobby potrafię sam zapłacić, nie muszę żebrać o donejty. Pozdro mordeczko, lej dalej pianę.

Tu nie ma co argumentować,mieszasz się w nie swoje sprawy,od lat obserwuje cię na forum,myślisz,że zamierzam się produkować dla jakiegoś nuba co się nudzi i na forum skomle?śnij,fanem jestem czy nie to nie twoja sprawa,ale raczej widzem bym się określil niz fanem.Jesteś pozerem co myśli,że jest kimś a jest nikim,na miejscu ekipy dawno bym cię udupił,0 szacunku dla czyichś starań i robienie z siebie kozla ofiarnego,wymaga argumentów,ok,ale na ciebie ich nie ma,jesteś niczym mlecz...chwast którego ciężko się pozbyć.


3 Gru 2019, o 15:24
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
Bloger napisał(a):
Bądźmy proszę poważni i szanujmy się nawzajem ;)

Kolega wyżej już pokazał jaki szacunek do innych graczy mają Galofani.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


3 Gru 2019, o 19:56
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
Oj Avaduś, ty mój biedny płatku śniegu, kto cie znowu obraził ? Chodźmy stąd, damy wszystkim ignora, poszukamy razem maga i nikt już nas więcej nie obrazi.

A wy niegodziwcy, którzy rzucacie się na Avada wstydźcie się. Jak można atakować tak dobrego, sympatycznego, nikomu nieszkodzącego człowieka.

Wszyscy się mylicie, żaden z was nie ma racji, Avad ma racje !


3 Gru 2019, o 20:50
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Post Re: Taernopedia.pl jako przykład na bezsilność Ekipy.
Koledzy mają wcale mniej rozumu niż ów atakowany płatek śniegu, z tego co widać.

Modzi natomiast zbyt dużo wolnego czasu, skoro taki syf umyka ich uwadze. Dodatkowo Ekipa wszystko Avadowi wyjaśniła, dalsze spiny i dyskusje nie mają sensu - temat nadaje się jedynie do zamknięcia, chyba że wszechobecne szambo jest u drogiej Ekipy w modzie.
Pozdrawiam

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


3 Gru 2019, o 21:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron