Odpowiedz  [ 155 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna
 Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o staty 
Autor Wiadomość
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Ja wiem że temat wzbudza wiele emocji, ale powstrzymajcie się od osobistych wycieczek i wypominek - taka dobra rada ;-)

Jeśli chodzi o statystyki - mamy to na uwadze, więc jeśli będzie możliwość wyciągnięcia ich w prosty (czyt. nie wymagający od niektórych parogodzinnego wertowania logów) sposób to postaramy się je udostępnić.

Gwoli tematu - my też widzimy delikatną dysproporcję jeśli chodzi o ilość magów i barbów na serwerach. Może jest to pokłosie nieudanego balansu, a może też osobistych preferencji graczy, możliwe też że oba ww. problemy na to wpływają. Jak już pisałem parę razy są te tematy na warsztacie i będziemy starali się je balansować - też przy pomocy tak aktywnych uczestników tej burzliwej dyskusji :). Balansować tak, żeby nie zabijać tym razem drugiej profesji, chociaż nie powinniście wykluczać jakiś większych bądź mniejszych nerfów poszczególnych skilli ma korzyść drugich u innej klasy.

Zależy nam, żeby obiema profesjami grało się równie przyjemnie. Zapewne trochę potrwa przywrócenie mentalności i przyzwyczajeń graczy na nowe tory, ale będziemy próbować.

Pzdr

_________________
Barb 140, Tolnor.


10 Gru 2019, o 01:36

Podziękowali: Gustavus (10 Gru 2019, o 02:14)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Daro napisał(a):
...chociaż nie powinniście wykluczać jakiś większych bądź mniejszych nerfów poszczególnych skilli ma korzyść drugich u innej klasy.

Proszę mi wytłumaczyć dlaczego ja jako mo mam mieć po zmianach gorszą wersję mo tylko dlatego że jakieś brby nie radzą sobie na wybranych instach? Jaki jest wtedy sens inwestowania w postać?

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


10 Gru 2019, o 07:50

Podziękowali: 4 Euzen (10 Gru 2019, o 22:41), kolega112999 (10 Gru 2019, o 09:58), Seba2.0 (10 Gru 2019, o 10:56), SławekDom (10 Gru 2019, o 16:59)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2016, o 08:55
Posty: 41
Miejscowość: Bełchatów
Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PrimeCover
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
AvadKevadra napisał(a):
Daro napisał(a):
...chociaż nie powinniście wykluczać jakiś większych bądź mniejszych nerfów poszczególnych skilli ma korzyść drugich u innej klasy.

Proszę mi wytłumaczyć dlaczego ja jako mo mam mieć po zmianach gorszą wersję mo tylko dlatego że jakieś brby nie radzą sobie na wybranych instach? Jaki jest wtedy sens inwestowania w postać?

Avadzie, Ty wiesz ile druid miał nerfow? Wiem że trochę offtop, ale mag obecnie jest najlepsza postacią w grze i tak naprawdę pomimo posiadania resa w pvp potrafi na % zabić takiego druta, dwie strefy ataku, uroki też warto coś dac na wrache okrzyki, a i tak pada się przed takim....

_________________
PrimeCover Druid 112 lvl ~Tolnor
*I feel change in the air*


10 Gru 2019, o 11:04

Podziękowali: 3 Glasnix (10 Gru 2019, o 11:56), KrytycznyMo (10 Gru 2019, o 11:45), Kulawy (10 Gru 2019, o 11:05)
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Lis 2019, o 15:52
Posty: 29
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Elektorr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
AvadKevadra napisał(a):
Proszę mi wytłumaczyć dlaczego ja jako mo mam mieć po zmianach gorszą wersję mo tylko dlatego że jakieś brby nie radzą sobie na wybranych instach? Jaki jest wtedy sens inwestowania w postać?


No tak - zaczyna się... Gdy z druida prawie co zmianą coś robili by utrudniać mu grę nie było odzewu Avada… Zmieniali nam klasę co jakieś wpadał większe balanse i chyba tylko raz było tak że dawali i osłabiali - zazwyczaj tylko osłabiali... Do klasy którą zaczynałem grać naprawdę wiele brakuje!! Więc co mają powiedzieć druidzi? - Tak zaraz zacznie się druid OP, tak samo jak MO obecnie.

Ja osobiście nie widzę sensu osłabiać Mo, widzę zmiany które muszą zostać zmienione względem 2 umiejętności które barbie w Berin mają się nijak do bossów. Obie te umiejętności są w zasadzie wbijane z uroków - z wiadomych względów nie mają szans na powodzenie bo problem ma vd z 700 wiedzy+mody a gdzie taki barb. Zakażenie i Ryk, tutaj bym się skupiał na zmianach, co im dać? Widzę światełko w stronę grp ataku, możliwe że uszkodzenie pancerza też by się przydało lub coś co barb faktycznie wbija z uderzenia FIZ i ma to jakąś logikę do wbicia przy układzie jego profesji (nawet rozmyślałem coś w stronę +pa, lub obrażenia - ale znów tracić 3pa na wbicie umki?). Tak naprawdę możliwości rozwoju Barby jest od groma i pomysłów by to zrobić też. Jak, kiedy to wyjdzie to pozostaje zostawić w boskiej mocy Dryga - mam nadzieje że z wywiadu nie zostanie tylko echo. Bo skoro czytają to widać że są potrzebne zmiany w balansie - i to nie samego barby ale vd/uk/sh, z druidem też było jakieś majaczenie więc już się boje co oni znów wymyślą :shock: :shock:


Edit: a z Czarusem nie ma co dyskutować, idę się do Edukować by przypadkiem nie spaść na jego poziom.


Ostatnio edytowany przez ElCApone, 10 Gru 2019, o 12:00, edytowano w sumie 1 raz



10 Gru 2019, o 11:59
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Paź 2018, o 11:42
Posty: 16
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: SebaHombre
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
To musisz być słabym druidem skoro nie dajesz rady z magiem ognia, turnieje 1vs1 pokazują że druid nadal jest królem.


10 Gru 2019, o 12:00
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2018, o 08:55
Posty: 22
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 61 razy
Nick w grze: KubusLekk
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Seba2.0 napisał(a):
To musisz być słabym druidem skoro nie dajesz rady z magiem ognia, turnieje 1vs1 pokazują że druid nadal jest królem.


Praktycznie każdy druid przegrywa z kozackim magiem ognia. To że mając eq na minimum +12 wygrywalem z nim nie oznacza, że reszta ma tak fajnie.


10 Gru 2019, o 12:16

Podziękowali: PrimeCover (10 Gru 2019, o 12:17)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Paź 2018, o 11:42
Posty: 16
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: SebaHombre
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Widzę naginanie rzeczywistości weszło mocno za chwile sie dowiemy ze Mo kosi ryców sh i w sumie wszystkich.


10 Gru 2019, o 12:31
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Ja nie napisałem że brb nie wymaga zmian, nie gram nim więc tego nwm, ale sugerowanie zmiany jednej profesji na + kosztem zmiany u drugiej na - to delikatnie ujmując nieporozumienie.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


10 Gru 2019, o 12:33
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 19 Cze 2012, o 12:15
Posty: 27
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Właśnie o to chodzi, że Mo jako jedyny ma duże szanse wygrać z druidem, gdzie z reszta przeciwników, przez tak duze resy, reduktory z itemow(krytyk,obrazeń) nie jest stawiany jako faworyt do wygranej, aczkolwiek zaznaczam ze bez szans z nikim nie jest


10 Gru 2019, o 12:36
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
AvadKevadra napisał(a):
Ja nie napisałem że brb nie wymaga zmian, nie gram nim więc tego nwm, ale sugerowanie zmiany jednej profesji na + kosztem zmiany u drugiej na - to delikatnie ujmując nieporozumienie.


Ale jak VD dostał w dupę, bo miał UC tylko deczko słabsze niż moś kulkę, to nie było płaczu :/

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


10 Gru 2019, o 12:40
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 155 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron