Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Lis 2019, o 15:52
Posty: 29
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Elektorr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Chmiu napisał(a):
I tak teoretycznie najbardziej po mergu poszkodowani są gracze hc, na dobrą sprawę jesteśmy słabi, po mergu musimy ubierać postaci w większości w połowe itemow, topowe gildie nas tam będą niszczyć i gnebic zapewne, a te depozyty pełne rarow itd to jedyne co nas w jakimś stopniu ratuje


Czytając to normalnie się uśmiałem to komputera :P. Tak tak - jesteście słabi szczególnie że gracze dostali na tacy eventy dropowe :lol: :lol:
"Mimo iż zapowiadałem że udziału w tym nie biore" to jak wejdziecie na Ostrol to nie ma morany ;D
No i znów temat depozytów - w jakimś stopniu was ratuje?????? Przecież to wam ustawia itemy z berin gotowe do zakupu. Zależy oczywiście kto ile tam tego uzbierał ale na pewno się znajdzie jeden z drugim co są przygotowani na zmiany merage by ubrać dupe w 1 dzień.

Dlatego z uwagi na Wasz serwer, eventy dropowe itp. itd. uważam że było by to niesprawiedliwe gdyby któryś z graczy czy to postać ubrana w eq z eventów czy to pełne depo setów, rarów przyszło na normal serwer.
Z góry jest mówione że Ostrol gdyż Tolnor już jest połączony w 3 serwery a Ostrol odbiega trochę ilością graczy. No i wspominając łączenie dunebu i larkas… nikt się larkas nie pytał o zdanie i już. Wystarczy że jedne strona chce i już.

Ktoś pisał że na normal serwrze jest 100x więcej złota... tak, i właśnie jak taki serwer jak HC się z czymś połączy to przecież nie trzeba być ekonomistą by widzieć problem.

NavX napisał(a):
Chimu swoim obrazkiem miał wyśmiać wasze śmieszne argumenty które można obalić na parę sposobów, natomiast twój to próba wyśmiania naszych argumentów które mają jakąkolwiek rację bytu


O ten tekst też dobry. No oczywiście że Twoje argumenty mają racje bytu a my to przecież jakieś farmazony przedstawiamy. :lol: :lol: :lol:
Rację bytu ma tylko jeden fakt - że taki serwer o zupełnie innych zasadach nigdy i to nigdy nie powinien być łączony z normalnym serwerem. Ew po wyczyszczeniu dp i eq z postaci można by o tym pomyśleć (może nie całe eq ale w szczególności to z setów, eventów). No ale to co ja pisze jest nie do pomyślenia (dla graczy HC) przecież bo gdzie moje itemy wydropione za pierwszym bosem czy champem. MÓJ DROP 3X!!!!!


A memy spoko :)


14 Sty 2020, o 12:36
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
No to spoko, niech mi skasują moje depo, ale za to oddadzą wszystko to co straciłem.
Wtedy wyjdę o wiele bardziej na + niż sprzedając rarki z depo :D
Takie wyexpione i ulepszone Udręki i Vorleah ile by kosztowały przykładowo? :D

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


14 Sty 2020, o 13:06
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
stalqer22 napisał(a):
Nazywacie siebie weteranami. Może zamiast nieustannego lamentu wyjdźcie z jakąś inicjatywą. Ja mam taki pomysł:
Zrobić kare od śmierci w pve jak na normalnym serwerze, a bossy wzmocnić aby były trudne do ubicia, tak żeby był prawdziwy hardcore do cholery.
Brzmi niewygodnie prawda ? Żadne z was hardcory


Twój pomysł nie jest zły, ale czaisz, że oni nie mają czasu, żeby zrobić jakiekolwiek zmiany na hc, nawet taką, które zajełaby dosłownie godzine, a zmieniłaby endgame o 180 stopni?

Powiedzieli nam, że najbliższe zmiany na hc 2 lata po 3D

AvadKevadra napisał(a):
Dropcie w pokoju.


Merge to do 2 miechów będzie, więc jeszcze nadropimy :D


p;s nie zapomnijcie, że u nas większośc osób ma psycho 8 lvl, bo trzeba dwa razy mniej expa do wbicia, a także ulepy kosztują mniej xD


14 Sty 2020, o 13:11
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby zakładać postać na serwerze z tak patologicznym systemem jak HC. Na serwerze, gdzie można stracić pracę 2-3 miesięcy ot tak, przez zwykły niefart. Jednak to, że macie tak bardzo upośledzoną zdolność podejmowania logicznych decyzji, nie daje wam żadnych specjalnych praw, a już na pewno nie do żądania łączenia z normalnym serwerem.

Jedyne co powinno was interesować i ulec zmianie, to tracenie ekwipunku po zgonie. Koniec, to jedyne, co jest na waszym serwerze pochrzanione i bezsensowne.
"Nie wiedzieliśmy, że endgame będzie jaki będzie i nie będziemy mogli latać Beirn."
To jesteście stadem baranów, nie weteranów.
Żeby nie skapnąć się "hej, przecież kurde na beirn na normalnych serwach morka może skasować całe pt w rundę, jak to będzie jak potracimy eq w trakcie bicia bossa?" trzeba być imbecylem i półgłówkiem.

Ale lepiej zacząć grę nie myśląc o konsekwencjach wyboru, jazda jazda, a gdy zacznie się pod górkę - jazda na forum wylewać swe żale. Polak mądry po szkodzie, w tym wypadku niezwykle to trafne.

To co powiedział Avad również jest bardzo trafne - chcecie rozpieprzyć rynek, róbcie to u siebie. Nie wiem jak Ostlor, ale ja na Tolnorze nie chciałbym żeby wszystkie rarki poniżej lodu spadły do ceny esencji.

Pozdro

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


14 Sty 2020, o 14:02

Podziękowali: 2 Nayya (15 Sty 2020, o 18:58), Szakti (14 Sty 2020, o 16:18)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Wcale od 3lat nie były zapowiadane zmiany Beirn, Wcale nikt nie dawał pomysłów na zmiany, Wcale nikt nic nie robił, Wcale wasze gadanie o konsekwencji gry nie było negowane przez ekipy bo przecież zmiany będą, Wcale gadanie że ktoś nie myśli odnosi się do tego że byliśmy po prostu uczciwi i chcieliśmy grać dalej skoro już się zdecydowaliśmy, Wcale nie wystawiono nas na przez to

@edit. Wcale nie chcemy grać tam dalej, każdy chce, ale cierpliwość się przelała bo i tak już była na granicy

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


14 Sty 2020, o 14:18
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Lut 2018, o 14:44
Posty: 24
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Bestiaa
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Ludzie, którzy nie widzieli przyszłości Serwera, dawno skończyli tam grę. Stawiane Bossy/Czempy, z których było dropione EQ Beirnowe, za co chcecie rekompensaty? "Nie chcieliśmy stawianych Bossów" Chyba nikt nie protestował, skoro nie była to jednorazowa sprawa.


14 Sty 2020, o 14:47
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Lis 2019, o 15:52
Posty: 29
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Elektorr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Figod napisał(a):
p;s nie zapomnijcie, że u nas większośc osób ma psycho 8 lvl, bo trzeba dwa razy mniej expa do wbicia, a także ulepy kosztują mniej xD


Czytając te wszystkie cuda co tam się dzieją no sorry ale już kompletnie odbiega ten serwer od normalnych.

Jedyne co bym wprowadził dla Was i Drygu nie umarł z przemęczenia nad HC - a jednocześnie dawało by to Wam pole do popisu.
DQ - jak u reni czy coś z drobnymi różnicami.
Odbierasz sobie "ochronke" - działa tylko na Berin. Ochronka działa prosto i logicznie możesz 1x umrzeć łagodną śmiercią - po 1 zgonie koniec ochronki. Następną możesz dopiero odebrać ją po równych 24h. Daje Wam to próbę bossa do jednego zgona, później albo czekacie 24h albo ryzykujecie (np. jak zdołacie ubić już 2x ognik i zostanie sama selena). Nie ma z tym od groma pracy, szybko zwięźle i na temat. Myślę że z merage było by więcej roboty niż z tym. A dalej będziecie sobie grać.... chyba że utrzymanie serwera stanowi problem dla Dryga to już wiadomo że nie ma tutaj nikt nic do gadania.

By nie było 2x pod rząd ochronka jak możesz obecnie odebrać dq i za 24h go zrobić i znów odebrać. Też nie mam pojęcia czy sam dq był by za darmo czy za wykonanie czegoś itp. Kwestia ustaleń.


14 Sty 2020, o 14:48
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Powiem ci że protestowaliśmy, ale lepsze to było niż nic, prawdą jest tez że dopiero po jakimś czasie wyszedł bardzo szkodliwy wpływ tych eventów na grę, pierwsze edycje były spoko potem coraz gorzej aż do kompletnego wypaczenia

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


14 Sty 2020, o 14:49
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Lut 2018, o 14:44
Posty: 24
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Bestiaa
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Łączenie jest nie fair względem graczy z Ostloru, którzy nie mieli stawianych Bossów, tańszych ulepszeń etc. tylko musieli tyrać na to latami. Chęć łączenia to jest desperacja. Może zmiana kary przy dedzie powinna zostać zmodyfikowana, a nie odrazu psuć cały Ostlor.


14 Sty 2020, o 14:54

Podziękowali: PacJam (14 Sty 2020, o 14:56)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Bestiaaa napisał(a):
Łączenie jest nie fair względem graczy z Ostloru, którzy nie mieli stawianych Bossów, tańszych ulepszeń etc. tylko musieli tyrać na to latami. Chęć łączenia to jest desperacja. Może zmiana kary przy dedzie powinna zostać zmodyfikowana, a nie odrazu psuć cały Ostlor.


Czyli na hc nikt nie grał kilka lat i miał tak o wszystko? Dzięki za info, bo ja gram 2lata i dalej nie mam fula nawet z eventów dropowych , w sumie osamotniony w tym nie jestem.
Co do tańszych ulepek i tańszych rarów już się wypowiedziałem u góry, powiem tylko znów "podstawy ekonomii"

@Edit, jeśli ktoś tych podstaw nie rozumie to pewnie głosuje na PiS i myśli że pieniądze z nieba się dostaje ,tak to widze

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


14 Sty 2020, o 15:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron