Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Cze 2011, o 20:15
Posty: 26
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Yzerman
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Kochany, "nie wydaje mnie sie". ;P


26 Paź 2019, o 00:53
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Xio napisał(a):
....


Bla bla bla jak by to powiedział Szymdaro:

PISZ NA TEMAT

My tu zostajemy, ty możesz sobie pójść do ósmego tego typu broken ranksa.

Nara.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


26 Paź 2019, o 01:12
Profil ICQ WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Drygu, od większości polaków ciężko oczekiwać wyrozumiałości (tym bardziej w grach). Jest to takie społeczeństwo, które bardzo lubi manifestować swoje niezadowolenie, mimo że nie są w stanie zrozumieć bardzo wielu rzeczy, myślą zbyt prosto. Avad to już w ogóle jest chyba najbardziej skrajnym osobnikiem. Nie powinniście zwracać uwagi na takich ludzi jak on.


Osobiście mocno trzymam za was kciuki, BR wygląda zarąbiście i na pewno przyciągnie wielu graczy. Postarajcie się żeby wersja mobilna wyszła jak najlepiej, bo według mnie dzięki niej osiągniecie największy sukces. Ja najbardziej czekam chyba na targowisko :)

Róbcie swoje i nie przejmujcie się, pozdrówki.


28 Paź 2019, o 19:33
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
stalqer22 napisał(a):
Drygu, od większości polaków ciężko oczekiwać wyrozumiałości (tym bardziej w grach). Jest to takie społeczeństwo, które bardzo lubi manifestować swoje niezadowolenie, mimo że nie są w stanie zrozumieć bardzo wielu rzeczy, myślą zbyt prosto.


Nie wiem kiedy rozpoczęła się Twoja przygoda z Taernem, ale ja bym nie doszukiwał się niezadowolenia powiązanego z narodowością (Polaków z dużej litery). W każdym razie, osobiście uważam, że owe manifestacje niezadowolenia powodowane są tym, że praktycznie cały, obecny świat Taernu powstał w 3 lata (przy ogromnym tempie rozwoju), a na jego kontynuacje czekamy już prawie 5.

Proponowałbym mieć to na uwadze.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


28 Paź 2019, o 21:11

Podziękowali: kolega112999 (28 Paź 2019, o 21:16)
Profil ICQ WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
i kontynuując wypowiedź Gromaka...wyobraź sobie jakby takie coś działo się np w USA hmm no tak :) zawsze można by było zwalić winę na Polonię. Wrażenia graczy, że są olewani przez firmę to nie jednostkowy przypadek i nie dzieje się to od wczoraj. Jak to mówią czara goryczy jest pełna od dawna, a "barman" nawet nie ściera tego co się wylało.


28 Paź 2019, o 21:20
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Tymczasowy napisał(a):
i kontynuując wypowiedź Gromaka...wyobraź sobie jakby takie coś działo się np w USA hmm no tak :) zawsze można by było zwalić winę na Polonię. Wrażenia graczy, że są olewani przez firmę to nie jednostkowy przypadek i nie dzieje się to od wczoraj. Jak to mówią czara goryczy jest pełna od dawna, a "barman" nawet nie ściera tego co się wylało.


A co ? Uważasz, że w USA lepiej robią gry niż w Polsce ? Według mnie mamy jednych z najlepszych twórców gier na świecie ( chyba nie muszę wspominać CD project red, wiedźmina i cyberpunk, który zapowiada się być kolejnym goty), wiele osób potrafi po prostu jedynie narzekać nie mając zielonego pojęcia w tego typu kwestiach.
Dla mnie twórcy gier są artystami, szanuję i doceniam ich za to co robią, bo robią to dla ludzi. Niewielu zdaje sobie sprawę jakie to jest trudne, że często trzeba ryzykować i poświęcać się. Ktoś taki mógłby bezstresowo zajmować się czymś innym i może jeszcze lepiej na tym wyjść.

Doskonale rozumiem dryga, postawcie się trochę na jego miejscu. Chce żeby jego gra wyszła jak najlepiej, jest presja czasu i community, które im nie słodzi, lekko mówiąc.
Z jednej strony są ludzie, którzy nieustannie leją gówno, że za wolno, za słabo, wszystko źle, nie nadaje się, z drugiej strony ci, co chcieliby 3d już, ale w 2d też za mało contetu, a na końcu ci, którzy w ogóle nie chcą 3d, bo 2d im się bardziej podoba i na tym powinni się skupić. Do tego ostatnio dochodzą ddosy, zmasakrowane forum i fala niezadowolenia z tym związana. Powtarzam, tworzenie gier nie jest łatwe.

Co do Polaków, to musisz przyznać, że jest to społeczeństwo bardzo dumne, z temperamentem, ale patrząc ogólnie też niezbyt wyróżniające się błyskotliwością, a w połączeniu wychodzi to co wychodzi :lol: . A może po prostu przemawia przeze mnie złość przez to jakich rządzących sobie wybierają, nie wiem.
Ja wyrażam tylko swoje zdanie, ty możesz się z tym nie zgadzać i tyle ¯\_(ツ)_/¯


Ostatnio edytowany przez stalqer22, 29 Paź 2019, o 00:24, edytowano w sumie 1 raz



29 Paź 2019, o 00:00

Podziękowali: kolega112999 (29 Paź 2019, o 00:11)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
stalqer22 napisał(a):
Co do Polaków, to musisz przyznać, że jest to społeczeństwo bardzo dumne, z temperamentem, ale patrząc ogólnie też niezbyt wyróżniające się błyskotliwością, a w połączeniu wychodzi to co wychodzi :lol:


Przecież sam chyba jesteś Polakiem, to wnioskuje po pisowni.

Obrażasz siebie samego czy pardon, jesteś Żydem lub może uważasz się za kogoś wyjątkowego, tylko dlatego że glacę wysmarowałeś sobie lubrykantem?

stalqer22 napisał(a):
A co ? Uważasz, że w USA lepiej robią gry niż w Polsce ?¯


Czy lepiej to nie wiem, możliwości są podobne, nie żyjemy w końcu w Syrii.
Ale USA robi ich zdecydowanie więcej.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


29 Paź 2019, o 00:20
Profil ICQ WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
gromak napisał(a):
stalqer22 napisał(a):
Co do Polaków, to musisz przyznać, że jest to społeczeństwo bardzo dumne, z temperamentem, ale patrząc ogólnie też niezbyt wyróżniające się błyskotliwością, a w połączeniu wychodzi to co wychodzi :lol:


Przecież sam chyba jesteś Polakiem, to wnioskuje po pisowni.

Obrażasz siebie samego czy pardon, jesteś Żydem lub może uważasz się za kogoś wyjątkowego, tylko dlatego że glacę wysmarowałeś sobie lubrykantem?


jw. Ja wyrażam tylko swoje zdanie, ty możesz się z tym nie zgadzać i tyle ¯\_(ツ)_/¯

Powiem jeszcze tak, gdyby wybuchła wojna to wróciłbyś walczyć za Polske i Polaków, czy zostałbyś w Anglii ? Bo ja osobiście nie jestem pewien.


Ostatnio edytowany przez stalqer22, 29 Paź 2019, o 00:32, edytowano w sumie 1 raz



29 Paź 2019, o 00:27
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Spoko bardzo dumny, temperamentny, ale mało błyskotliwy użytkowniku tego forum. Nie ma sprawy. W połączeniu z tą dumą, temperamentnością oraz brakiem błyskotliwości mi wychodzi zakalec, a po tym tylko podobno brzuch boli, więc eot

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


29 Paź 2019, o 00:31
Profil ICQ WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
gromak napisał(a):
W połączeniu z tą dumą, temperamentnością oraz brakiem błyskotliwości mi wychodzi zakalec, a po tym tylko podobno brzuch boli, więc eot


Dokładnie. Jeszcze jedno trzeba dodać. Zaciekle bronią się przed krytyką, zaraz pewnie zostanę zszarżowany przez husarię.


Ostatnio edytowany przez stalqer22, 29 Paź 2019, o 00:54, edytowano w sumie 1 raz



29 Paź 2019, o 00:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron