Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
stalqer22 napisał(a):
Tymczasowy napisał(a):
i kontynuując wypowiedź Gromaka...wyobraź sobie jakby takie coś działo się np w USA hmm no tak :) zawsze można by było zwalić winę na Polonię. Wrażenia graczy, że są olewani przez firmę to nie jednostkowy przypadek i nie dzieje się to od wczoraj. Jak to mówią czara goryczy jest pełna od dawna, a "barman" nawet nie ściera tego co się wylało.


A co ? Uważasz, że w USA lepiej robią gry niż w Polsce ? Według mnie mamy jednych z najlepszych twórców gier na świecie ( chyba nie muszę wspominać CD project red, wiedźmina i cyberpunk, który zapowiada się być kolejnym goty), wiele osób potrafi po prostu jedynie narzekać nie mając zielonego pojęcia w tego typu kwestiach.
Dla mnie twórcy gier są artystami, szanuję i doceniam ich za to co robią, bo robią to dla ludzi. Niewielu zdaje sobie sprawę jakie to jest trudne, że często trzeba ryzykować i poświęcać się. Ktoś taki mógłby bezstresowo zajmować się czymś innym i może jeszcze lepiej na tym wyjść.

Doskonale rozumiem dryga, postawcie się trochę na jego miejscu. Chce żeby jego gra wyszła jak najlepiej, jest presja czasu i community, które im nie słodzi, lekko mówiąc.
Z jednej strony są ludzie, którzy nieustannie leją gówno, że za wolno, za słabo, wszystko źle, nie nadaje się, z drugiej strony ci, co chcieliby 3d już, ale w 2d też za mało contetu, a na końcu ci, którzy w ogóle nie chcą 3d, bo 2d im się bardziej podoba i na tym powinni się skupić. Do tego ostatnio dochodzą ddosy, zmasakrowane forum i fala niezadowolenia z tym związana. Powtarzam, tworzenie gier nie jest łatwe.

Co do Polaków, to musisz przyznać, że jest to społeczeństwo bardzo dumne, z temperamentem, ale patrząc ogólnie też niezbyt wyróżniające się błyskotliwością, a w połączeniu wychodzi to co wychodzi :lol: . A może po prostu przemawia przeze mnie złość przez to jakich rządzących sobie wybierają, nie wiem.
Ja wyrażam tylko swoje zdanie, ty możesz się z tym nie zgadzać i tyle ¯\_(ツ)_/¯


W każdym narzekaniu coś jest i nie musi być to w 99% "BO JA TAK CHCE I KONIEC". Jeśli mamy do czynienia cały czas z niespełnionymi obietnicami, mydleniem oczu i brakiem informacji to jest jednak ten powód do narzekania. Mamy świadomość, że trudno się robi grę,ale jasny szlag trafia człowieka jeśli co chwilę odwala się maniana. Zatem nie rozumiem Twojej postawy - wobec Ciebie to jest uczciwe niespełnianie obietnic i niedoinformowywanie graczy? (TAK TAK,WIEMY, ŻE BĘDZIE POPRAWA - ale dalej jakoś nie mamy do tego wiary).

P.s Musiałem napisać post od nowa,bo coś zlagowało i usunęło mi tekst.


29 Paź 2019, o 00:46

Podziękowali: stalqer22 (29 Paź 2019, o 01:41)
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Ja loguję się na forum i śledzę mniej więcej co się tutaj dzieje w oczekiwaniu na Broken Ranks. Tak naprawdę w mojej opinii obecny Taern mógł by być całkowicie niedostępny - jeśli to rzeczywiście miało by przyspieszyć produkcję Broken Ranksa.

drygu napisał(a):
Problem jest w tym, że w obecnej wersji 2d jakiekolwiek zmiany zabierają 3-4 razy więcej czasu niż na nowym silniku w BrokenRanks. Zmiany w kodzie 2d jestem w stanie robić tylko i wyłącznie ja. Inni programiści nie mogą wziąć tego na siebie. Do tego tych drobnych poprawek / zmian jest naprawdę dużo. Adminitratorzy, gm'i, engowie co chwilę coś mi podrzucają do poprawy (często są to zmiany, których gracze nie widzą - np. w narzędziach dla administracji, zabezpieczenia anty ddos etc). Gdybym to wszystko robił to w życiu nie skończylibyśmy BR. Dlatego często wolimy już pozostawić różne rzeczy nietknięte w 2d natomiast wprowadzamy je od razu w BR.


Otrzymujemy w tej chwili jedną produkcję, która jest już tak naprawdę tylko podtrzymywana przy życiu aby była. A drugiej produkcji nie otrzymujemy w ogóle.

Rozumiem, że to jest trudne. W idealnej sytuacji jedna niezależna Ekipa powinna się zajmować wspieraniem Dumy Taernu w całości wprowadzając omawiane zmiany i wrzucając update'y, a druga powinna zająć się Broken Ranks. To tak jak by prowadzić dwie całkowicie oddzielne produkcje. Treścią bardzo bliskie, ale technicznie całkowicie od siebie różne. To wymaga ogromnego nakładu ludzi, którzy pewnie po zakończeniu Taernu 2D nie mieli by już miejsca w ekipie Taernu 3D, bo taka ilość osób nie była by już wtedy zapewne potrzebna.

Wiedząc, że tak nie jest, zamiast psioczyć jak to jest źle i jak bardzo mi się nie podoba, po prostu nie gram w Dumę Taernu. Trochę na zasadzie "Nie podoba Ci się to nie graj". Więc nie gram. Obserwuję, czekam i trzymam kciuki za Broken Ranks :)

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


29 Paź 2019, o 01:20

Podziękowali: fertyno (30 Paź 2019, o 23:54)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Way napisał(a):
W każdym narzekaniu coś jest i nie musi być to w 99% "BO JA TAK CHCE I KONIEC". Jeśli mamy do czynienia cały czas z niespełnionymi obietnicami, mydleniem oczu i brakiem informacji to jest jednak ten powód do narzekania. Mamy świadomość, że trudno się robi grę,ale jasny szlag trafia człowieka jeśli co chwilę odwala się maniana. Zatem nie rozumiem Twojej postawy - wobec Ciebie to jest uczciwe niespełnianie obietnic i niedoinformowywanie graczy? (TAK TAK,WIEMY, ŻE BĘDZIE POPRAWA - ale dalej jakoś nie mamy do tego wiary).

P.s Musiałem napisać post od nowa,bo coś zlagowało i usunęło mi tekst.



No nie wiem, mi chyba nikt nic nie obiecywał, a może nie pamiętam. Ty mówisz, że tyle razy cię okłamali i złożyli fałszywe obietnice, że nie masz wiary, ale chyba nadal grasz w tę grę, co nie ?
Według mnie warto poczekać, a wy powinniście trochę zluzować, bo histeryzujecie.
Ja mogę mieć inną postawę prawdopodobnie przez to, że mam też inne życie oprócz gry i nie jest dla mnie problemem, że poczekam trochę dłużej na grę, którą lubię, a w zamian za to rozrywka będzie pewnie lepsza.

PS Przed wysłaniem postu trzeba go dla bezpieczeństwa skopiować, żeby nie zjadło.


29 Paź 2019, o 01:39
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
stalqer22 napisał(a):
Way napisał(a):
W każdym narzekaniu coś jest i nie musi być to w 99% "BO JA TAK CHCE I KONIEC". Jeśli mamy do czynienia cały czas z niespełnionymi obietnicami, mydleniem oczu i brakiem informacji to jest jednak ten powód do narzekania. Mamy świadomość, że trudno się robi grę,ale jasny szlag trafia człowieka jeśli co chwilę odwala się maniana. Zatem nie rozumiem Twojej postawy - wobec Ciebie to jest uczciwe niespełnianie obietnic i niedoinformowywanie graczy? (TAK TAK,WIEMY, ŻE BĘDZIE POPRAWA - ale dalej jakoś nie mamy do tego wiary).

P.s Musiałem napisać post od nowa,bo coś zlagowało i usunęło mi tekst.



No nie wiem, mi chyba nikt nic nie obiecywał, a może nie pamiętam. Ty mówisz, że tyle razy cię okłamali i złożyli fałszywe obietnice, że nie masz wiary, ale chyba nadal grasz w tę grę, co nie ?
Według mnie warto poczekać, a wy powinniście trochę zluzować, bo histeryzujecie.
Ja mogę mieć inną postawę prawdopodobnie przez to, że mam też inne życie oprócz gry i nie jest dla mnie problemem, że poczekam trochę dłużej na grę, którą lubię, a w zamian za to rozrywka będzie pewnie lepsza.

PS Przed wysłaniem postu trzeba go dla bezpieczeństwa skopiować, żeby nie zjadło.


Tak jak napisał Gromak, nikt nie wie kiedy zacząłeś przygodę z taernem,dlatego nie widziałeś tego co my widzieliśmy. Podam Ci chociaż przykład zmiany ciernia,gdzie barbarzyńcy musieli czekać 5 lat albo kupić epika by móc grać, czy dla Ciebie by było tyle cierpliwości? Jak tak to gratuluję jej. Takich zmian było multum i sam musiałem pokombinować wiele by tej cierpliwości nie stracić,gdzie inni stracili i zwyczajnie przestali grać :)


29 Paź 2019, o 01:48
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Way napisał(a):
stalqer22 napisał(a):
Way napisał(a):
W każdym narzekaniu coś jest i nie musi być to w 99% "BO JA TAK CHCE I KONIEC". Jeśli mamy do czynienia cały czas z niespełnionymi obietnicami, mydleniem oczu i brakiem informacji to jest jednak ten powód do narzekania. Mamy świadomość, że trudno się robi grę,ale jasny szlag trafia człowieka jeśli co chwilę odwala się maniana. Zatem nie rozumiem Twojej postawy - wobec Ciebie to jest uczciwe niespełnianie obietnic i niedoinformowywanie graczy? (TAK TAK,WIEMY, ŻE BĘDZIE POPRAWA - ale dalej jakoś nie mamy do tego wiary).

P.s Musiałem napisać post od nowa,bo coś zlagowało i usunęło mi tekst.



No nie wiem, mi chyba nikt nic nie obiecywał, a może nie pamiętam. Ty mówisz, że tyle razy cię okłamali i złożyli fałszywe obietnice, że nie masz wiary, ale chyba nadal grasz w tę grę, co nie ?
Według mnie warto poczekać, a wy powinniście trochę zluzować, bo histeryzujecie.
Ja mogę mieć inną postawę prawdopodobnie przez to, że mam też inne życie oprócz gry i nie jest dla mnie problemem, że poczekam trochę dłużej na grę, którą lubię, a w zamian za to rozrywka będzie pewnie lepsza.

PS Przed wysłaniem postu trzeba go dla bezpieczeństwa skopiować, żeby nie zjadło.


Tak jak napisał Gromak, nikt nie wie kiedy zacząłeś przygodę z taernem,dlatego nie widziałeś tego co my widzieliśmy. Podam Ci chociaż przykład zmiany ciernia,gdzie barbarzyńcy musieli czekać 5 lat albo kupić epika by móc grać, czy dla Ciebie by było tyle cierpliwości? Jak tak to gratuluję jej. Takich zmian było multum i sam musiałem pokombinować wiele by tej cierpliwości nie stracić,gdzie inni stracili i zwyczajnie przestali grać :)


Przygodę z taernem zacząłem chyba od samego początku gry, kiedy trentis miało jeszcze wygląd jak działka gildii. Nie jestem nawet w stanie określić jak dawno to było.
Jeśli grałeś też w inne gry, to powinieneś wiedzieć, że praktycznie w każdej ludzie narzekają na balans.
Fakt, you got me, jestem baardzo cierpliwym człowiekiem, przynajmniej w porównaniu do reszty community, przepraszam.


29 Paź 2019, o 01:58
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
stalqer22 napisał(a):
Fakt, you got me, jestem baardzo cierpliwym człowiekiem, przynajmniej w porównaniu do reszty community, przepraszam.

A ja sądzę, że jesteś w gorącej wodzie kąpany :P ... jakbyś był cierpliwym człowiekiem to poczekałbyś parę lat zanim byś nam odpisał, czytając dokładnie "gdzie jest pies pogrzebany"

stalqer22 napisał(a):
Ja wyrażam tylko swoje zdanie, ty możesz się z tym nie zgadzać i tyle


Mówisz i masz :lol: nie zgadzam się.

Drygu, weź mu napisz, że mamy rację wkurzając się na Twoje niespełnione obietnice jak i kontrolę nad osobami podległymi, które radośnie sobie pykały, teraz i w przeszłości


30 Paź 2019, o 17:20
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Z Taernem jest jak z życiem. Najlepiej udawać że się problemu nie widzi. Sąsiad naparza w sąsiadkę niczym w worek treningowy? Lepiej udawać że się nic nie widzie. Dzieciaki znęcają się nad słabszym? A niech sam sobie radzi, nie mój problem. Najłatwiej odwracać oczy i udawać że wszystko w porządku i nie próbować się wychylać, po co ryzykować.

Niestety na nieszczęście i ku rozpaczy co poniektórych, nie byłem, nie jestem i nie będę tego typu człowiekiem. Widzę zło, błąd, to wtedy reaguje, bez kalkulowania co jest opłacalne a co nie.

"...Zmysłami znowu chwytasz wszystkie brednie o życiu, postępujesz jak karzą, nawet w lustrzanym odbiciu, nie widzisz swojej twarzy, tylko, skrzywień tysiące, nakazy i zakazy i bariery wciąż rosnące. Pytam jak to jest, być trybem tej maszyny, ciągle bać się o to, żeby nie stać się innym? Tak winny czujesz się, że nie pasujesz, że jesteś odmienny, bo masz serce i czujesz. Na ile jest możliwe, kreują Twą prawdziwość, Taernowe priorytety: zawiść, zazdrość i chciwość."

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


30 Paź 2019, o 18:00
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
A czego w zasadzie oczekujesz po tym temacie poza zrobieniem z siebie atencjusza wiecznie kręcącego wokół siebie szum?

Znaczy w sumie to już nim jesteś, więc powinienem napisać, że się tylko pogłębisz w tym 'stanie'.

Jedynym błędem jaki ja tu widzę jest rozkręcanie tej całej śmiesznej i bezsensownej 'aferki', zamiast zajęciem się czymś ważnym.

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


30 Paź 2019, o 18:35
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Jakbyś zauważył, temat założył inny forumowicz, temat sugeruje próbę wywołania złośliwości w kierunku "jakże znienawidzonego forumowicza" nie pykło w sumie i chyba ktoś jest zły...a od tego tematu oczekujemy, przynajmniej większość" aby Ci co przy sterze zauważyli, że nie wystarczy rzucić flaszkę na stół, aby nie było pretensji.
No dobra:) niektórym wystarczy flaszka 8-)


30 Paź 2019, o 18:40

Podziękowali: 2 AvadKevadra (30 Paź 2019, o 18:46), kolega112999 (30 Paź 2019, o 19:01)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Czyli masz pretensje o to, że Drygu powiedział to co myśli o jednej osobie? Bo odnoszę wrażenie, że wokół tego się cały ten temat kręci.
"Czytamy Avada i nam się odechciewa wszystkiego" - to są jego słowa, a czytając cały ten temat niektórzy tutaj podają to jako 'mieszanie z gównem' i 'jechanie jak po najgorszej szmacie'.
XD
Tak jak napisałem wcześniej - gdyby ekipa i inni udzielali się tak gorliwie w dyskusjach, które mogłyby do czegoś doprowadzić, nikt nie zwracałby uwagi na tego trolla, a i on nie miałby co robić poza narzekaniem

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


30 Paź 2019, o 18:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron