Odpowiedz  [ 155 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Następna
 Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o staty 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Daro napisał(a):
po 6: MO jest mocny. I tutaj nie ma o czym dyskutować, to nie jest moja prywatna opinia. Ma swoje mankamenty jak każda z profesji, ale jest ich zdecydowanie najmniej. Ma za to też bardzo dużo atutów i nie chcemy mu ich odbierać, ale niektóre kwestie balansu wymagają pewnych ruchów które na pewno wpłyną na postrzeganie pewnych aspektów w inny sposób niż dotychczas.

Piszesz o nieodbieraniu atutów mo a z drugiej strony piszesz o zmianie postrzegania, czyli co mosiu ma być znowu ostatecznością w pt jako dmg? No może po za v2? Znowu mosiu ma być postrzegany jako profa do orania mięska i jako gorszy zamiennik barby? Dla mnie nerf mo a w tym kierunku widać idzie wszystko to będzie pokazanie graczom że nie warto się starać i rozwijać swoją postać, bo Ci którym się tego nie chce i tak swoje wywalczą.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


12 Gru 2019, o 07:45
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Ale ostatnio Mo nie dostawał buffow w ofensywie, tylko defensywie, co sprawiło że jest lepszy pod pt. Barba żeby wykręcić większy dmg od Mo musi dostać cały buff od ryca, gdzie Mo wystarcza sam rozkaz (a zwróćcie uwagę jakie przelicznik maja te profy z umiejętności).
Przestań tak narzekać o tym, że ci będą nerfic mo bo na tym polega balans - jedni dostają, innym zabierają (spójrz sobie chociażby jak to wygląda w lolu).
Według mnie barba powinien dostać fizyczny atak grupowy (co i tak będzie gorsze niż meta i deszcz), dodatkowo jakiś debufer powinien otrzymać aurę grozy (aby wyrównać zestawienie zaćma+metki), a także zmiany w epiku - albo większą szansa na kryt, albo zabranie obrażeń od ognia i dodanie podwojnych/moda dmg a może nowego bonusu, który w jakimś stopniu redukowalby pancerz przeciwnika?
Skórę również należy zmienić na wartość procentową i ustalić maksymalny próg redukcji obrażeń (tak jak to jest w skuteczności debuffow)

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


12 Gru 2019, o 12:22
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Toxic napisał(a):
Ale ostatnio Mo nie dostawał buffow w ofensywie, tylko defensywie, co sprawiło że jest lepszy pod pt. Barba żeby wykręcić większy dmg od Mo musi dostać cały buff od ryca, gdzie Mo wystarcza sam rozkaz (a zwróćcie uwagę jakie przelicznik maja te profy z umiejętności).
Przestań tak narzekać o tym, że ci będą nerfic mo bo na tym polega balans - jedni dostają, innym zabierają (spójrz sobie chociażby jak to wygląda w lolu).
Według mnie barba powinien dostać fizyczny atak grupowy (co i tak będzie gorsze niż meta i deszcz), dodatkowo jakiś debufer powinien otrzymać aurę grozy (aby wyrównać zestawienie zaćma+metki), a także zmiany w epiku - albo większą szansa na kryt, albo zabranie obrażeń od ognia i dodanie podwojnych/moda dmg a może nowego bonusu, który w jakimś stopniu redukowalby pancerz przeciwnika?
Skórę również należy zmienić na wartość procentową i ustalić maksymalny próg redukcji obrażeń (tak jak to jest w skuteczności debuffow)



Mogę wiedzieć co da Ci aura grozy jak się ją da debufferowi jakiemuś? :)


12 Gru 2019, o 12:25
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Paź 2018, o 11:42
Posty: 16
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: SebaHombre
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Podejrzewam ze dodatkowy powód dlaczego barba nie ma co szukać w pvp grupowym poza korzeniem :D


12 Gru 2019, o 14:44
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Cze 2019, o 19:59
Posty: 18
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: BlogerRebel
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Toxic napisał(a):
Według mnie barba powinien dostać fizyczny atak grupowy (co i tak będzie gorsze niż meta i deszcz), dodatkowo jakiś debufer powinien otrzymać aurę grozy (aby wyrównać zestawienie zaćma+metki), a także zmiany w epiku - albo większą szansa na kryt, albo zabranie obrażeń od ognia i dodanie podwójnych/moda dmg a może nowego bonusu, który w jakimś stopniu redukowałby pancerz przeciwnika


To ja z racji że gram rycerzem, i mając postać robią pod wiedzę (bufki) wnoszę o dodanie mi ataków grupowych fizycznych... Albo nie bo za łatwo będzie, o grupowe ataki magiczne - coś w stylu ukłuć lalek albo haki żeby całe pt miało krwawienie w kolejnych rundach. Chciałbym jeszcze ogólnie zmniejszenie obrażeń przy bloku, dodatkowe 10 ilości bloków na rundę no i poświęcenie i trans bym chciał grupowe w sumie. Do lawinki dać jakieś psycho ogólnie na kryty i podwójne żebym mógł w końcu coś poklepać... Bo czemu nie? Tutaj zrobił się jakiś chory koncert życzeń więc i ja się dołączę ze swoją cegiełką, dlaczego rycerz ma być poszkodowany?

A tak poważnie, zastanówcie się 3 razy nad tymi swoimi propozycjami... Czytam ten post od początku i jak narazie przeczytałem tutaj jeden sensowny wpis który napisał bodajże Budda.

_________________
Bloger - rycerz z klasą!


12 Gru 2019, o 15:25

Podziękowali: Temorek (12 Gru 2019, o 15:29)
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
Bloger napisał(a):
To ja z racji że gram rycerzem, i mając postać robią pod wiedzę (bufki) wnoszę o dodanie mi ataków grupowych fizycznych... Albo nie bo za łatwo będzie, o grupowe ataki magiczne - coś w stylu ukłuć lalek albo haki żeby całe pt miało krwawienie w kolejnych rundach. Chciałbym jeszcze ogólnie zmniejszenie obrażeń przy bloku, dodatkowe 10 ilości bloków na rundę no i poświęcenie i trans bym chciał grupowe w sumie. Do lawinki dać jakieś psycho ogólnie na kryty i podwójne żebym mógł w końcu coś poklepać... Bo czemu nie? Tutaj zrobił się jakiś chory koncert życzeń więc i ja się dołączę ze swoją cegiełką, dlaczego rycerz ma być poszkodowany?

A tak poważnie, zastanówcie się 3 razy nad tymi swoimi propozycjami... Czytam ten post od początku i jak narazie przeczytałem tutaj jeden sensowny wpis który napisał bodajże Budda.

Bez sensu to jest to twoje majaczenie powyżej, mogłeś po prostu napisać "przestańcie płakać" na jedno by wyszło bo czytanie tej karuzeli absurdu do którego przeskoczyłeś jest zdecydowanie większą stratą czasu niż propozycja ataków obszarowych u barbarzyńcy, która jest.. uważam, że sensowna jezeli chciało by się choć trochę go zrównać z MO pod względem szybkości expienia psycho i zarabiania hajsu.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


12 Gru 2019, o 15:38

Podziękowali: Ich Bin Plox (12 Gru 2019, o 19:29)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2019, o 00:58
Posty: 15
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: KrytycznyMo
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
A co gdyby podmienic u bb atak dwureczny na zbalansowane rozbicie pancerzu (taka wracha dla fizola :P) i aby % na furię i grubo zależał od zreki ?

_________________
No i co zrobisz? Nic nie zrobisz.


12 Gru 2019, o 15:48
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Lis 2019, o 15:52
Posty: 29
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Elektorr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
DamaSerca napisał(a):
Sama gram Magiem i jakoś jeszcze nie poczułam się pokrzywdzona że ktoś wolał inną profesję wziąć ze sobą.


No chyba tu masz odpowiedź dlaczego jest tak a nie inaczej :D 8-) :lol:

AvadKevadra napisał(a):
Piszesz o nieodbieraniu atutów mo a z drugiej strony piszesz o zmianie postrzegania, czyli co mosiu ma być znowu ostatecznością w pt jako dmg? No może po za v2? Znowu mosiu ma być postrzegany jako profa do orania mięska i jako gorszy zamiennik barby? Dla mnie nerf mo a w tym kierunku widać idzie wszystko to będzie pokazanie graczom że nie warto się starać i rozwijać swoją postać, bo Ci którym się tego nie chce i tak swoje wywalczą.


Gdzie były wasze lamenty za wszystkimi zmianami (nerf) druida? No jak to widzę to normalnie to jest śmiech na sali.... jedną profesje można osłabiać i jest wszystko dobrze. Wtedy nikt nie może mówić przecież że ktoś komuś niszczy grę czy też jego starania idą na marne - bo przecież osłabiać można tylko DRUIDA!!!! A gdzie podnieść rękę na szanowną lożę magów ognia którzy zdominowali grę swymi atutami i prowadzą niemal że monopol wśród dmg. Tak to już nie można, bo magów porobiło się tak dużo że ich płacz zaleje forum porównywalny do ataków ddos :lol: :lol:


12 Gru 2019, o 16:16

Podziękowali: fertyno (9 Sty 2020, o 12:36)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Paź 2019, o 19:54
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: DamaSerca
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
ElCApone napisał(a):
DamaSerca napisał(a):
Sama gram Magiem i jakoś jeszcze nie poczułam się pokrzywdzona że ktoś wolał inną profesję wziąć ze sobą.


No chyba tu masz odpowiedź dlaczego jest tak a nie inaczej :D 8-) :lol:



Przeinaczasz to co czytasz. Miałam na myśli to że nie płacze tylko dlatego że jakaś inna profesja jest bardziej przydatna na sprecyzowanego bosa niż Mag Ognia.


12 Gru 2019, o 16:29
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2019, o 00:58
Posty: 15
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: KrytycznyMo
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dysharmonia - bb < mo na Tarulu i Mahecie - prośba o sta
DamaSerca napisał(a):
ElCApone napisał(a):
DamaSerca napisał(a):
Sama gram Magiem i jakoś jeszcze nie poczułam się pokrzywdzona że ktoś wolał inną profesję wziąć ze sobą.


No chyba tu masz odpowiedź dlaczego jest tak a nie inaczej :D 8-) :lol:



Przeinaczasz to co czytasz. Miałam na myśli to że nie płacze tylko dlatego że jakaś inna profesja jest bardziej przydatna na sprecyzowanego bosa niż Mag Ognia.




A gdzie mo jest gorszy od bb?

_________________
No i co zrobisz? Nic nie zrobisz.


12 Gru 2019, o 16:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 155 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron