Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Bla, bla wypowiedział się personalnie o jednym z nas. Tu Drygu jest publiczną osobą i raczej powinien tonować wypowiedzi. Do Twojej wiadomości, zdania nie muszą zawierać inwektyw i złośliwości, zeby trafić dokładnie tam gdzie chce się trafić... to tak na marginesie, ale przecież czytałeś całość prawda? Nie, nie chodzi tylko o to co Drygu powiedział z uśmiechem w jednym zdaniu. Chodzi o całokształt, a te niefortunna wypowiedź posłużyła jako zapalnik. Podejrzewam, że nie byłoby kopania grobu gdyby nie ten temat złośliwego niespełnionego forumowicza. Posłużę się cytatem "Mozesz się ze mną nie zgadzać"


[edit] macie


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


30 Paź 2019, o 19:01
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Tymczasowy napisał(a):
stalqer22 napisał(a):
Fakt, you got me, jestem baardzo cierpliwym człowiekiem, przynajmniej w porównaniu do reszty community, przepraszam.

A ja sądzę, że jesteś w gorącej wodzie kąpany :P ... jakbyś był cierpliwym człowiekiem to poczekałbyś parę lat zanim byś nam odpisał, czytając dokładnie "gdzie jest pies pogrzebany"

stalqer22 napisał(a):
Ja wyrażam tylko swoje zdanie, ty możesz się z tym nie zgadzać i tyle


Mówisz i masz :lol: nie zgadzam się.

Drygu, weź mu napisz, że mamy rację wkurzając się na Twoje niespełnione obietnice jak i kontrolę nad osobami podległymi, które radośnie sobie pykały, teraz i w przeszłości


Okej, widzę że tutaj wszyscy znają mnie lepiej niż ja sam.
"Nie narzekasz na balans gry i rzeczy które nadal trzeba zrobić ? Wow ale ty musisz mieć cierpliwość"
"Nie siedzisz cicho parę lat czekając na gre, którą lubisz tylko zwracasz uwagę żeby reszta nie histeryzowała ? Ha! Ty to jesteś w gorącej wodzie kąpany!"

Paradoks, najgłośniej ryczą, że wszystko jest do dupy właśnie ci, którzy najwięcej czasu spędzają w tej grze :lol:


30 Paź 2019, o 19:32
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
stalqer22 napisał(a):
Tymczasowy napisał(a):
stalqer22 napisał(a):
Fakt, you got me, jestem baardzo cierpliwym człowiekiem, przynajmniej w porównaniu do reszty community, przepraszam.

A ja sądzę, że jesteś w gorącej wodzie kąpany :P ... jakbyś był cierpliwym człowiekiem to poczekałbyś parę lat zanim byś nam odpisał, czytając dokładnie "gdzie jest pies pogrzebany"

stalqer22 napisał(a):
Ja wyrażam tylko swoje zdanie, ty możesz się z tym nie zgadzać i tyle


Mówisz i masz :lol: nie zgadzam się.

Drygu, weź mu napisz, że mamy rację wkurzając się na Twoje niespełnione obietnice jak i kontrolę nad osobami podległymi, które radośnie sobie pykały, teraz i w przeszłości


Okej, widzę że tutaj wszyscy znają mnie lepiej niż ja sam.
"Nie narzekasz na balans gry i rzeczy które nadal trzeba zrobić ? Wow ale ty musisz mieć cierpliwość"
"Nie siedzisz cicho parę lat czekając na gre, którą lubisz tylko zwracasz uwagę żeby reszta nie histeryzowała ? Ha! Ty to jesteś w gorącej wodzie kąpany!"

Paradoks, najgłośniej ryczą, że wszystko jest do dupy właśnie ci, którzy najwięcej czasu spędzają w tej grze :lol:


Dziwię się, że nie walczysz o to by forum wyłączono, bo po co w końcu cokolwiek pisać skoro można nie grać? 8-) Bardzo genialna logika :lol:


30 Paź 2019, o 19:49

Podziękowali: AvadKevadra (30 Paź 2019, o 19:52)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Way napisał(a):
Dziwię się, że nie walczysz o to by forum wyłączono, bo po co w końcu cokolwiek pisać skoro można nie grać? 8-) Bardzo genialna logika :lol:


Gdzie tak napisałem ? Bardziej chodzi mi o to żeby nie wylewać nieustannie rzeki gówna jak avad. Spójrz jeszcze raz na tytuł tematu.


30 Paź 2019, o 19:53
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Jeden widzi kał, tam gdzie inni widzą nawóz. Czy nie przyszło Ci na myśl, że to właśnie twoje podejście niszczy? Tylko wysokie wymagania tworzą prawdziwego specjalistę :) czego Drygowi i...nam życzę

[edit]
@dół [jak nie wiem co]

Jak na osobę co piętnuje "kupę" sam tworzysz wielki wodospad odpadów toksycznych.
Ja nie muszę być na szczycie. Odnosząc się do Twojego wpisu o płakaniu :D no cóż Przeważnie tego słownictwa używają osoby , którym brak argumentu, a to jedyne słowo, które jest uniwersalne i znaczy wiele jak i nic. W postach sam sobie zaprzeczasz, zakrzywiasz fakty, generujesz nową rzeczywistość...jesteś jak polityk, który wie, że już przegrał, ale skoro już raz wypowiedziałeś swoje zdanie to będziesz się go kurczowo trzymał, nawet jeśli miałbyś się z sensu swojej wypowiedzi śmiać podczas samotnych nocy, w których nawiedzają Cię strachy z dawnych dni świetności. Z mojej strony to wszystko. Brawa dla wymagających, wielkie UUU dla tych, którym starcza to co spadnie z pańskiego stołu. :mrgreen:


Ostatnio edytowany przez Tymczasowy, 30 Paź 2019, o 20:47, edytowano w sumie 1 raz



30 Paź 2019, o 20:08
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Wysokie wymagania to nie płacz na temat tego, jak jest źle.

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


30 Paź 2019, o 20:28
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Za górami, za lasami, za targowiskiem.... Wróć to nie tak szło, ale mniejsza, w każdym bądź razie było to dawno temu. Była sobie firma produkująca telefony komórkowe Nokia. Nie mieli sobie równych na rynku telefonów, a trzeba zaznaczyć że w przeciwieństwie do Dumy Taernu był to rynek światowy z prawdziwego zdarzenia i w przeciwieństwie do Dumy raczej nie spotykało się narzekania na telefony tej marki. Ale niestety to okazało się zgubne, zatopieni w swojej chwale producenci tegoż telefonu zapomnieli o jednym, o kimś dla kogo te telefony powstawały. Tym kimś są klienci, niepomni na uwagi klientów za nic mieli głosy że ich telefony muszą iść za oczekiwaniami klientów, pełni pychy woleli nie widzieć zmieniających się kryteriów przy wyborze marki telefonu. Gdzie teraz jest Nokia? Podpowiem Wam że bardzo głęboko w (tu sami się domyślcie gdzie), ale mimo wszystko Duma jest głębiej. Już nawet wsparcie flasha umiera. Ale oczywiście zrobią co będą chcieli, ale taką polityką to nawet polskiego rynku nie podbiją, a gdzie tu mowa o rynku światowym.

Pozdrawiam AvadKevadra.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


30 Paź 2019, o 20:46
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Tak widzę niektóre osoby na tym forum :lol:


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


30 Paź 2019, o 20:53
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
stalqer22 napisał(a):
Tak widzę niektóre osoby na tym forum :lol:

"widzisz" czyli ten oglądający to ty? No cóż, kiedyś dogonisz nas w ewolucji.

P.S. ale fajnie, że już Szymdara nie ma :D wreszcie nikt nie przynudza "pisz na temat"


30 Paź 2019, o 21:11
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Sty 2019, o 22:51
Posty: 32
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Tymczasowy napisał(a):
stalqer22 napisał(a):
Tak widzę niektóre osoby na tym forum :lol:

"widzisz" czyli ten oglądający to ty? No cóż, kiedyś dogonisz nas w ewolucji.

P.S. ale fajnie, że już Szymdara nie ma :D wreszcie nikt nie przynudza "pisz na temat"


Nie umiesz nawet odczytywać memów więc o czym my tu rozmawiamy :D


30 Paź 2019, o 21:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron