Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Zajęte nicki 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2019, o 00:58
Posty: 15
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: KrytycznyMo
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Zajęte nicki
Witam, tak jak w tytule dzisiaj poruszę temat zajętych nicków od x lat.
Od dłuższego czasu trudno zaleźć wolny nick bo ktoś kiedyś np. W 2012 r. Zrobił postać o nicku "Bartek", wbił 3 lvl i przestał grać a nick jest zajęty po dziś dzień. Pytanie brzmi czy ktoś coś z tym kiedyś zrobi, jeśli nie to gdy wyjdzie BR i będzie spory napływ graczy to naprawdę ciężko będzie znaleźć jakiś normalny nick. Czy istniała by jakaś Opcja usunięcia nicku/postaci która nie przekroczyła np. 20 Lvl i nie była aktywna od roku? A wy co o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji.

_________________
No i co zrobisz? Nic nie zrobisz.


17 Paź 2019, o 09:52

Podziękowali: 4 Black (17 Paź 2019, o 10:56), Glasnix (17 Paź 2019, o 12:27), Krzakier (17 Paź 2019, o 09:53), Mele (17 Paź 2019, o 18:09)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 17 Paź 2019, o 09:39
Posty: 1
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: BANNED
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zajęte nicki
Chłop dobrze gada, polać mu!


17 Paź 2019, o 09:54

Podziękowali: Skioppai (25 Paź 2019, o 18:33)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zajęte nicki
Usuwanie niskich postaci już funkcjonuje, nie pamiętam jak to dokładnie działa, ale to chyba dotyczy nieaktywnych graczy poniżej 10 poziomu. Ktoś mógłby mnie poprawić?

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


17 Paź 2019, o 14:45
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2016, o 13:03
Posty: 136
Miejscowość: Khorinis
Podziękowano: 40 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zajęte nicki
Zgadzam się z autorem tematu.

Wiele fajnych nicków się marnuje na nieużywanych porzuconych postaciach a każdej nowej postaci trzeba wymyślać często dziwne dopiski czy xxx aby w ogóle móc ją stworzyć.

Nie wiem czy funkcjonuje już jakiś system usuwania nieaktywnych postaci ale widziałem jednego GM który posiada nick dawnego znajomego gracza sprzed kilku lat więc może coś jest na rzeczy.

_________________
P O Z D R A W I A M

All postacie - Off
Łucznik - On

W grze od 15.09.2012 r. Koniec przygody 24.10.2018 r.

Próba powrotu do pogrywania 27.06.2019 r.


17 Paź 2019, o 18:10
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 27 Kwi 2014, o 22:51
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zajęte nicki
Co do usuwania nieaktywnych postaci działa to tak jak napisał
Onion (nie wiem tylko jak długo postać poniżej 10 lvl musi być nieaktywna aby została automatycznie usunięta). Kiedyś można było poprosić jeszcze kogoś z uprawnieniami z ekipy aby odblokował nick jaki chcesz ustawić jeśli postać, która go posiada jest nieaktywna.
Nie wiem jaka maksymalna ilość znaków w nicku będzie dostępna w TBR, ale trudno o klimatyczny nick rodem z średniowiecza upchnąć w 11 znakach, toteż można by pomyśleć o wprowadzeniu możliwości rozszerzenia nicku za platynę.


17 Paź 2019, o 21:16
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Lut 2018, o 02:39
Posty: 18
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zajęte nicki
Z tego co się orientuje wystarczy zapytać na supporcie o konkretny nick i jeśli jest długo nieaktywny wraz z całym kontem jest szansa na to, że administracja po prostu pomoże i udostępni nick.


18 Paź 2019, o 07:35
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 16 Lip 2015, o 12:35
Posty: 41
Miejscowość: Łesos
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zajęte nicki
Tak w lekkim żarcie tu napisze.
Jako użytkownik tej przepięknej gry, posiadam aż 20 turniejówek na przedział 1-5lvl, a w związku z tym że taki turniej nie jest zbyt często to loguje na jedną postać z 20 co 2 miesiące. :D

A tak na poważnie, to sobie nie życzę żeby jakiś randomowy gracz, posiadał nick który jest związany z moją główną postacią, kiedyś była taka osoba i na privie otrzymałem wiele zapytań czy to ja i też od moderatora czatu, ponieważ ta osoba nie zachowała kultury w jakimś zakresie. Tyle z mojej strony, życze miłego dnia. :D

Edit.
Jestem przekonany, że tylko kreatywność ogranicza osoby, które nie są w stanie czy też nie potrafią wymyślić jakiegoś nicku, który by zainteresował takową osobę. :)

Edit nr 2.
Tak z czystej ciekawości.
Jeśli postać by została skasowana, to przedmioty z takowej postaci by przechodziły do depozytu, czy raczej Ekipa by kasowała przedmioty które należą do gracza? :D

Ave Łes

_________________
ŁesHores-Sh 124lvl
Gildia:Świnki Morskie

"Łes, po prostu Łes"


18 Paź 2019, o 17:31
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Kwi 2017, o 16:36
Posty: 49
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: ExpolesT
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zajęte nicki
wzheroes napisał(a):
Edit.
Jestem przekonany, że tylko kreatywność ogranicza osoby, które nie są w stanie czy też nie potrafią wymyślić jakiegoś nicku, który by zainteresował takową osobę. :)
Ave Łes


Tak jak stwierdził przedmówca. Jeśli ktoś ma problem z "wymyśleniem" nicku to na necie jest pełno generatorów tego typu.

I nie zawsze jest tak, że dany nick jest zajęty przez kogoś, gdy usuniemy np postać "Abcdef" to przez rok ten nick jest niedostępny (chyba że był jakiś update co do tego i czegoś nie wiem)

_________________
Niepoprawny optymista


18 Paź 2019, o 21:29

Podziękowali: wzheroes (18 Paź 2019, o 21:51)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2019, o 00:58
Posty: 15
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: KrytycznyMo
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zajęte nicki
No powiem ci ze ostatnio dosłownie 3 nicki z rzędu z generatora były zajęte Wiec trochę mech

_________________
No i co zrobisz? Nic nie zrobisz.


18 Paź 2019, o 22:04
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zajęte nicki
Automatycznie nic nie jest usuwane, postacie z 1lv, które zostały zrobione 8 lat temu i ani razu nie zostały nawet zalogowane, nadal istnieją, jeśli się chce posiadać taką nazwe, a jest zajęta, trzeba napisać na support, takowe postacie nie zostają usuwane, tylko zostają im zmienione nazwy np. z Macius na Maciusx. Jeśli postać oczywiście ma poniżej X lv i nie jest turniejówką/depozytem, bo te większe, mimo tego ze są nie logowane od X lat, zostają bez naruszenia. Dlatego jedyną opcją jest zapytanie o możliwość zwolnienia danej nazwy, i czy jest taka możliwość akurat tej wybranej :)

ps. nie ma sie co dziwić ze tyle nazw zajętych, ile lat już istnieje ta giereczka a nadal 4 serwery ponad 30 0000 aktywnych graczy! :lol: , a tak naprawdę, jest mało możliwości ze względu na brak chociażby cyfer w nazwach

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


22 Paź 2019, o 16:43
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron