Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Youtube a Taern. 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Youtube a Taern.
Chciałbym poruszyć kwestię związaną z popularnym serwisem Youtube.

Pierwsza kiedy Ekipa w końcu pójdzie po rozum do głowy i odblokuje linki z yt na czatach ogólnodostępnych? Skoro ekipa potrafi wspierać graczy w przeprowadzaniu przez nich pseudo loterii to czemu innym blokuje linki?

I druga kwestia to co takiego się stało że nagle w dziale Targowisko nie można wstawiać linka z yt? Przed upadkiem forum można było np. wstawić playlistę z yt, a teraz po wklejeniu linka jest jedna wielka czarna dziura. Coś znowu popsuliście czy po prostu nie dajecie rady tego naprawić?

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


21 Paź 2019, o 08:10
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2016, o 08:55
Posty: 41
Miejscowość: Bełchatów
Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PrimeCover
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Youtube a Taern.
Avad, Ty gwiazdo Forum (jak można te ruiny wgl tak nazwać) - czy po 5 godzinach od opublikowaniu tego posta spodziewałes się tak ogromnej dyskusji i tylu reakcji pozytywnych, negatywnych na niego? Normalnie cheapo bas, szacun, czapki z głów :D A tak na serio, kiedy ktoś z kolorowych czy panów inżynierów się wypowie? Już widziałem tu kilku aktywnych co nawet okiem nie zerknęli na temat tak wplywowego i rozpoznawalnego gracza ^^

_________________
PrimeCover Druid 112 lvl ~Tolnor
*I feel change in the air*


21 Paź 2019, o 13:49
Profil WWW
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2016, o 15:54
Posty: 88
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Demonite
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Youtube a Taern.
PrimeCover napisał(a):
Avad, Ty gwiazdo Forum (jak można te ruiny wgl tak nazwać) - czy po 5 godzinach od opublikowaniu tego posta spodziewałes się tak ogromnej dyskusji i tylu reakcji pozytywnych, negatywnych na niego? Normalnie cheapo bas, szacun, czapki z głów :D A tak na serio, kiedy ktoś z kolorowych czy panów inżynierów się wypowie? Już widziałem tu kilku aktywnych co nawet okiem nie zerknęli na temat tak wplywowego i rozpoznawalnego gracza ^^



Krytykujesz sensowną krytykę?


22 Paź 2019, o 20:48
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Youtube a Taern.
PrimeCover napisał(a):
A tak na serio, kiedy ktoś z kolorowych czy panów inżynierów się wypowie? Już widziałem tu kilku aktywnych co nawet okiem nie zerknęli na temat tak wplywowego i rozpoznawalnego gracza ^^


Wiem że to ironiczne, ale Avad ma rację, jedyne rozwiązanie tego tematu to jakiś filtr, akceptacja linku przez członka ekipy przed wrzuceniem na czat, lub coś podobnego, ale to nie w tym roku

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


22 Paź 2019, o 20:53

Podziękowali: kolega112999 (22 Paź 2019, o 21:34)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2019, o 15:55
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Razenas
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Youtube a Taern.
A ja nie rozumiem czemu to krytykujecie. Uważam, że zablokowanie linków do yt jest bardzo mądre. Nie wiem czy działają teraz na priv (ostatnio jak miałem potrzebę użycia to nie działały), a nie będę specjalnie logować, żeby sprawdzić.

W każdym razie linki spoko ale na priv (i można tu jeszcze wrzucić dodatkową zasadę, żeby mieć się w znajomych) oraz w gildii. Nigdzie więcej.

_________________
Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jeśli o drugiej stronie jest cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.


24 Paź 2019, o 20:57

Podziękowali: PacJam (24 Paź 2019, o 20:57)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Youtube a Taern.
razena napisał(a):
A ja nie rozumiem czemu to krytykujecie. Uważam, że zablokowanie linków do yt jest bardzo mądre. Nie wiem czy działają teraz na priv (ostatnio jak miałem potrzebę użycia to nie działały), a nie będę specjalnie logować, żeby sprawdzić.

W każdym razie linki spoko ale na priv (i można tu jeszcze wrzucić dodatkową zasadę, żeby mieć się w znajomych) oraz w gildii. Nigdzie więcej.


No takie coś może być , bo lekka paranoja jak piszę z kumplem/ami i chce się do czegoś odwoływać albo coś pokazać i trzeba kombinować zamiast normalnie ctrl c i v

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


24 Paź 2019, o 21:03
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2011, o 18:33
Posty: 206
Miejscowość: Trentis
Podziękowano: 102 razy
Otrzymanych podziękowań: 176 razy
Nick w grze: Kesibin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Youtube a Taern.
Swego czasu na czatach jedyne co się przewijało to multum linków jutubowych od pseudo jutuberów "promujących" swój kanał "na 100 subuf gifełej". Wierzę, że z właśnie tego powodu dziś nie można wklejać linków. Nie dało się normalnie porozmawiać, stad rozumiem dlaczego zostały zablokowane i w pełni zgadzam się z ta decyzją.

_________________
Nie wiesz o co chodzi? Chodzi o http://screenshooter.net/100009842/kesibin

Turniej Profesji Ostlor 2018 Luty: 1 Miejsce
Turniej Profesji Ostlor 2018 Grudzień: 1 Miejsce

11.03.2017 11:16 Epik Imisindo został zdobyty!


24 Paź 2019, o 21:37

Podziękowali: 2 kolega112999 (24 Paź 2019, o 21:48), Kulawy (24 Paź 2019, o 21:48)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2017, o 20:36
Posty: 25
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: KulawyBb
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Youtube a Taern.
Fajna byłaby opcja wybroru w ustawieniach — blokować linki czy też nie.

Co do spamu linkami z yt to nie chce do tego wracać, może jakieś ograniczenie do wstawiania jednego linka na godzinę?

_________________
KulawyBb 140lvl HC
KulawyDr 127lvl Tolnor


24 Paź 2019, o 21:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron