Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
 Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2016, o 08:55
Posty: 41
Miejscowość: Bełchatów
Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PrimeCover
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Jak to ktoś kiedyś powiedział "Kiedy ekipa zbanuje avada, gdyż przez niego traci chęci do życia i wpadają w depresję przez co nie mogą robić Broken Ranksa?"
A dokładniej przywołam słowa samego wielkiego Dryga z jednego z wywiadów - "Najbardziej widać tych, którzy po prostu jadą po Nas jak po najgorszym głównie i, no i my wchodzimy na takie forum i czytamy po prostu Avada i Nam się odechciewa wszystkiego - no i teraz wchodź na takie forum i komunikuj się z graczami, gdzie dostajesz ..." Reasumując, właśnie przez takie osoby jak Avad albo dzięki nim ekipa woli grupę na fejsie czy jakieś discordy albo nawet blogi, a o nowej odsłonie forum nawet nie pomyślała i ma te forum centralnie oficjalnie w .....
Proszę potraktować ten temat w odpowiedni sposób :lol: :lol:

_________________
PrimeCover Druid 112 lvl ~Tolnor
*I feel change in the air*


22 Paź 2019, o 16:47

Podziękowali: 2 Way (22 Paź 2019, o 16:55), Wojtek999 (30 Paź 2019, o 19:56)
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 20 Lip 2018, o 10:05
Posty: 31
Miejscowość: Opole
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Sanctuary
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
PrimeCover napisał(a):
albo nawet blogi


Tak, po tych blogach zwłaszcza widać, jak wolą je zamiast forum, a KONKRETNEGO tekstu czy informacji na nim jest tyle, że hoho.

_________________
http://prntscr.com/lujegx
skin Kaishi


22 Paź 2019, o 16:56
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2016, o 08:55
Posty: 41
Miejscowość: Bełchatów
Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PrimeCover
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Ich Bin Plox napisał(a):
PrimeCover napisał(a):
albo nawet blogi


Tak, po tych blogach zwłaszcza widać, jak wolą je zamiast forum, a KONKRETNEGO tekstu czy informacji na nim jest tyle, że hoho.


Bynajmniej tam coś piszą, tu odkąd gracze odkryli, że forum pomimo, że oficjalnie jest wyłączone i czekają je te "zacnie gruntowne zmiany" nie było nikogo z ekipy kompletnie, już nie wspomnę o tym, jak strukturalnie ono wygląda, a co do bloga ostatnio nawet oddzielili info o PGA od zwykłego codwutygodniowego blogu i nawet jak Dant nie mógł go napisać jakiś się pojawił - nigdy nie było sytuacji, że go nie było :lol: :lol:

_________________
PrimeCover Druid 112 lvl ~Tolnor
*I feel change in the air*


22 Paź 2019, o 17:00
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Fakt, że wykryjesz raka z piętnastoma możliwymi przerzutami, nie oznacza, że możesz go sobie ot tak usunąć.

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


22 Paź 2019, o 17:29
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
PrimeCover napisał(a):
"...czytamy po prostu Avada i Nam się odechciewa wszystkiego ..."

Jeśli to są słowa Dryga, to źle o Nim świadczy. Nie wszystko idzie tak jak się planuje i nie wszyscy muszą podnosić po skosie prawą rękę. Jeśli nie to powinieneś dostać bana.

8-) i komentując jeszcze ten cytat to "...jak kupa nie potrafi pływać, to mówi, że woda za rzadka"

Inny temat, że robi się już żałosna ta nagonka "elit Taern'a" na osamotnionego Avada...wynalazcę zła, trolingu i powodu załamania wszystkich miękkich chłopców, którzy przyzwyczaili się być chwaleni nawet jak robili źle. Zacznijcie pożytkować swoją energię np. na sprzątanie pokoju, maratonach, runmagedonach lub po prostu na spacerach
Amen... Troling rulez. Mięczaki na Madagaskar!


22 Paź 2019, o 18:15

Podziękowali: 3 gromak (22 Paź 2019, o 19:18), kolega112999 (22 Paź 2019, o 21:58), Wojtek999 (30 Paź 2019, o 20:06)
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Nie znam źródła tego cytatu, ale domyślam się, że na PGA jakiegoś wywiadu udzielił drygu, gdzie coś takiego padło. Oczywiście w całej rozciągłości jest to mało profesjonalne podejście do wywiadu, gdzie wiadomo, że zostanie opublikowany i do samego klienta. Niemniej jednak skoro powiedziało się A należałoby powiedzieć B.

Nie rozumiem tego - skoro drygu tak sądzi to dlaczego w ślad za jego zdaniem nie idzie żadne działanie? Przecież to szef, może wszystko.

Skoro można było całkowicie wyeliminować pomidor (haha, dalej zamienia na pomidor nick tego wariata :D ) i kaitę za trollowanie czy bycie toksycznym dlaczego nie można zrobić tego samego z innymi? Przecież kasowanie konta w grze, na forum, banowanie IP na wszystkich portalach to nic trudnego, ekipa wie jak to się robi.

Rzeczy nie dzieją się od mówienia, tylko od działania, także do roboty, bądźcie chociaż jeszcze raz konsekwentni.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro 22 Paź 2019, o 20:49, edytowano w sumie 2 razy



22 Paź 2019, o 18:35

Podziękowali: 2 NWO (23 Paź 2019, o 09:23), Tchala (22 Paź 2019, o 21:26)
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Lut 2018, o 02:39
Posty: 18
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
W wywiadzie wzmianka o avadzie była żartobliwą odpowiedzią na wszechobecną nagonkę na ekipę i tworzone 3D, avad jest najbardziej wyrazistą postacią grupy "prostestującej" ale czy zasługuję na karę bo ma do wszystkiego zastrzeżenia? Nie uznał bym go za trola czy kogoś złego a jedynie osobę, która ma swoje podejście do wielu tematów i jego wymienienie w wywiadzie w zupełności nie miało charakteru ataku w jego stronę.

Po za tym karając go za mniej lub bardziej konstruktywną krytykę "idźmy za ciosem" i zbanujmy wszystkich którzy źle mówią o grze.


22 Paź 2019, o 18:49

Podziękowali: 4 Euzen (23 Paź 2019, o 20:58), Knoxi (23 Paź 2019, o 10:13), kolega112999 (22 Paź 2019, o 22:08), Treamer (22 Paź 2019, o 18:49)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Mam proste zdanie, jeśli nikt nie krytykuje to nie ma motywacji, lepszą motywacją jest chyba lepsza praca aby zamknąć usta hejterow niż rozleniwiać się pod naporem pozytywnych opinii.
Z doświadczenia widać że jeśli nie zmusi się ekipy do działa to nic nie zrobi, a nawet jak się zacznie o czymś mówić to nie ma gwarancji :D

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


22 Paź 2019, o 18:55
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Świetny pomysł. W sumie można wszystkich zbanować (a co? kto zabroni) i na spokojnie pracować nad grą, po czym wydać ją po 20 latach jako całkiem nowy produkt pod zmienioną nazwą i pod egidą innej firmy.


22 Paź 2019, o 18:56
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avad i podejście do ekipy na forum a premiera 3D
Miałem się nie odzywać, ale wywaliło mi wywiad z drygiem na FB, to sobie do kanapki kliknąłem, przewinąłem komentarze i tu, o:

https://youtu.be/JqS2wGrnYSc?t=1184

drygu nawet nie pytany twierdzi i żali się, że między innymi Avad jedzie po nich jak po najgorszym gównie, że mu się odechciewa i takie tam.

Nie wiem, mnie tam uczono, że jak się chwali, to powinny być to pochwały szczere, no chyba, że mam do czynienia z osobą niepełnosprawną, to dla takiej osoby można być bardziej wyrozumiałym i czasem skłamać. Jako, że najwyraźniej Drygu cierpi okrutnie i nic go nie motywuje do tej wytężonej, codziennej, 20 godzinnej zmiany, to postanowiłem ulżyć mu w cierpieniu.

Oh Drygu, jakże się cieszę, że tak w drobny mak i w pizdu rozwaliłeś to forum! Dzięki temu uświadomiłeś mi (i pewnie nie tylko mi), że tkwienie dłużej przy tej produkcji to czysta strata czasu, a i pisanie mych ulubionych postów to jak rzucanie grochem o ścianę, bo nawet jeśli to czytasz, to na próżno czekać zmiany, a tym bardziej Twej jakże zawsze konkretnej i jakże zwięzłej, a upragnionej przez rzesze Twoich fanów, odpowiedzi. Dzięki temu wspaniałomyślnemu niedbalstwu którego dokonałeś na tym miejscu, jestem dzisiaj lepszym człowiekiem. Na sercu mi jakoś lżej a i w głowie radośniej wiedząc i chcąc wierzyć w zapewnienia z wywiadu, że czytasz me słowa. Ah Drygu, jakiż Ty cudowny jesteś, a z tym forum to świetna robota, prawdziwy majstersztyk jednym słowem! Tak trzymać! Kocham Cię!

Trzeba serio być mocno niedojrzałym, żeby utrzymując się z graczy, z tych graczy, niepytanym, publicznie kpić. Czy lubię, czy nie lubię Avada to nie ma nic do rzeczy, od długiego czasu idziecie ze wszystkim po najmniejszej linii oporu, konsekwentnie popierając i wdrażając w życie hasło "hakiera z s2" - 'cieszcie się pomidor, że w ogóle logować możecie' i spodziewacie się, że na tym forum ktoś Wam będzie zakładał tematy pochwalne? To, że Avad zadaje pytania po raz kolejny, to tylko Wasze zaniedbanie, bo nikt na te pytania nie odpowiada. Nikt nie każe wchodzić w godzinne dyskusje, proste nie/tak/nie wiem/mamy na uwadze od kogoś kompetentnego i z kolorem.

Fajnie Drygu, że szczerzysz kły w 40 minutowym wywiadzie z kimś, kogo sam wydupiłeś z tego forum i gry "permanentnie" i w tym samym wywiadzie obrażasz w sumie tylko mocno dociekliwego gracza. Co następne? Kreska koksu z kaitą i pojedziesz po mnie czy kimś innym? :lol:

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


22 Paź 2019, o 19:14

Podziękowali: 12 AvadKevadra (23 Paź 2019, o 11:00), baloczi (22 Paź 2019, o 19:21), Chmiu (22 Paź 2019, o 20:21), Elenay (22 Paź 2019, o 22:47), Euzen (23 Paź 2019, o 21:01), fertyno (23 Paź 2019, o 22:15), kolega112999 (22 Paź 2019, o 22:13), LesiakZLN (23 Paź 2019, o 12:13), Tchala (22 Paź 2019, o 21:30), Treamer (22 Paź 2019, o 19:26) i 2 więcej użytkowników
Profil ICQ WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron