Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Wieczór Gromaka w Taernie 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Wieczór Gromaka w Taernie
Wróciłem do "Gry".

Chciałem opisać swoje wrażenia z tego powrotu.

Znajomi (z Taernu, których znam osobiście i bardzo lubię), z którymi uczestniczę w czacie na FB zapytali czy pójdę na Aqua. No pewnie, mam wolną od 2 miesięcy (a od 2 lat chodziłem tylko na aqua, może zupełnie wyjątkowo zdarzyły się jakieś wypady na lodowego czy coś ten teges tego typu, pomagałem też nubkom, dla frajdy). Tak sobie pomyślałem, że może dość już SC i warto by zajrzeć na stare śmieci. Na blogu wyczytałem nawet, że tajemniczy wróg został w końcu okiełznany, musze klikać te głupie captcha, ale OK, wszystko w imię naszej Ojczyzny.

Zatem podciągnąłem portki, zagryzłem żeby i zalogowałem do Taernu. W trakcie tej jakże zacnej wyprawy zostałem wylogowany 3x (Twój komputer działa zbyt wolno) [serio, i7, 16GB RAM i byłem na otwartej karcie cały czas, bez przełączania, lacze 100Mbps].

Zabawnie sobie myślę, ale w końcu jak na początku wspomniałem, dla mnie Taern to przede wszystkim ludzie, więc w swoim stylu nawijałem sobie na czacie czerpiąc rozrywkę z odczytywanych liter i było miło, kulturalnie i zamieściłbym nawet screeny z mniej więcej godzinnej mojej bytności na czacie (ale mnie 3x wylogowało, to nie mam jak) i tu taki suprise:


http://prntscr.com/pufw59

(prowokacja do spamu)

Po tym wszystkim mam tylko jeden komentarz:

Wyciągnijcie te kije z du py moderatorom, bo czy serio czat do rozmowy służy do pytania o maga? Ja już wysiadam, starałem się jakoś ożywić ten czat ( bo w tym była dawna siła taernu) a tu ci koles wyjezdza z paragrafem z dupy dosłownie, prowokacje do spamu, co będzie następne? Zbyt ambitna chęć napisania czegoś przed jego napisaniem?

3x być wylogowanym + nadpobudliwy moderator. Serio to oferujecie kowym graczom?Bo gdybym zaczął dziś, to uwierzcie mi, po takim wieczorze nigdy bym tu więcej nie wrócił.

Podsumowanie:

Ten wieczór w Taernie był bardzo chałowaty.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


9 Lis 2019, o 01:17
Profil ICQ WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2011, o 13:02
Posty: 75
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Marmolada
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
Jak dla mnie knebel jednak słuszny nie każdy ma ochotę patrzeć na zaspamiony czat słowem "mag" bo ktoś stwierdził ze będzie to zabawne. Co do wyrzucania z gry tez nie raz przytrafiła mi się taka sytuacja ze mam tylko otwarta kartę z Taernem a pokazuje mi ze twój komputer działa za wolno... Kiedyś już był o tym temat jednak przepadł ze starym forum.

_________________
Ryc 140lvl s1 :)
2018-4-5 18:38 Udało ci się osiągnąć 140 poziom.
Washi


9 Lis 2019, o 01:30
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
Przekrzykiwanie się wzajemnie jedbym słowem nie jest zbyt rozrywkowe. Jednorazowo nie boli mnie, ale wystarczy, że codziennie ktoś raz zrobi taką akcje i robi się pewien syf, coś na styl "pierwszy" pod wszelkimi publikacjami. Nie jest to potrzebne, a może irytować. Dodatkowo gdyby było więcej chętnych graczy do zabawy to zakłóciłoby to funkcjonowanie czatu. Obecnie w Taernie dopuszczalne są chyba tylko masowe gratulacje przy wygranych turniejach czy epikach i niech tak zostanie. Czaty na pare minut są wtedy niedostępne.

Oczywiście mówię tu o sytuacji gdy czat jest w użyciu, w godzinach nocnych i porannych nie mam problemu z takimi akcjami.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


9 Lis 2019, o 01:39
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
@Dzem

A czy dysponujesz może screenem sprzed 15 minut przed moim, gdzie na czacie nie było nic innego, niż tylko przez (co około 30sek) zadawane pytania "mag" "mag?" "gdzie jest mag".

To może nie czytaj tego czatu, dla własnego zdrowia, bo tam nic innego, niż MAG.

@Onion

Funcjonowanie czatu hahaha

Od teraz monitoruje funcjonowanie tego czatu, zdam ci relacje za 30 minut!

(znaczy postaram się, może mnie nie wyloguje)

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


9 Lis 2019, o 01:40
Profil ICQ WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
Gram na codzień na Hc, czat tam nie jest zbyt żywy ale coś tam się dzieje (głównie prowokacje etc. Ale czasem jakas sensowna dyskusja też), pograłem chwilę na tolnor i tam czat mimo kilkunasto krotnie większej liczbie osób jest tak samo żywy jak na Hc, oprócz wspaniych zapytań "mag" co kilkanaście sekund. Propieram akcje gromaka, pytanie o maga jest wg mnie tak irytujące że aż zabawne, co do tego czy możliwe jest jakies rozwiązanie to jest mianowicie karanie w momencie gdy pod rzad pojawia się kilku zapytań, skoro ktoś chce napisać gdzie mag to napisze na globie, spamienie nie zwiększy szans

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


9 Lis 2019, o 09:12
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
Może najlepiej zabrońmy pisać na globie? Dopiero będzie spokój.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


9 Lis 2019, o 09:17
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
Proponuję stworzenie specjalnego czatu dla fanów Harrego Pottera, gdzie oprócz rozmów o w.w. bohaterze i jego uniwersum, będzie można szukać maga!

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


9 Lis 2019, o 10:09

Podziękowali: 2 fertyno (10 Lis 2019, o 22:26), Ich Bin Plox (9 Lis 2019, o 15:41)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
Również popieram Gromaka. Fajnie, że ekipa wyszła do graczy z czatem wyprawowym, tym samym niejako dała nam otwartą drogę do zabawy słowem na czatach global/kurak gdzie możemy (mogliśmy?) rozmawiać dosłownie o pupie Maryni (niezłej zresztą...tak nawiasem mówiąc :D ) nie przeszkadzając tym którzy aktywnie chcą grać. Faktem jest, że modzi jak i GM nie mają elementarnych znajomości po co jest czat jak i chyba są źli, że czat żyje, a w związku z tym muszą go czytać co przeszkadza w skupianiu się na biciu bosa ... chyba...tak myślę...prawie pewność mam... bo to smutasy :D Ekipa na Madagaskar!


9 Lis 2019, o 11:36
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
Black napisał(a):
Proponuję stworzenie specjalnego czatu dla fanów Harrego Pottera, gdzie oprócz rozmów o w.w. bohaterze i jego uniwersum, będzie można szukać maga!

Czat globalny jest dla każdego gracza 40+, więc jeśli szlachcie coś się nie podoba to zawsze można go wyłączyć. Takie to trudne?

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


9 Lis 2019, o 11:57
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wieczór Gromaka w Taernie
AvadKevadra napisał(a):
Black napisał(a):
Proponuję stworzenie specjalnego czatu dla fanów Harrego Pottera, gdzie oprócz rozmów o w.w. bohaterze i jego uniwersum, będzie można szukać maga!

Czat globalny jest dla każdego gracza 40+, więc jeśli szlachcie coś się nie podoba to zawsze można go wyłączyć. Takie to trudne?


Kolega chyba nie wyczuł sarkazmu, chociaż można to wybaczyć, biorąc pod uwagę całokształt twórczości :lol:

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


9 Lis 2019, o 12:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron