Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Twórcy, Ekipo - pozwolę sobie przypomnieć. 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Twórcy, Ekipo - pozwolę sobie przypomnieć.
Witajcie Drodzy,

Jako, że sporo tematów najwyraźniej już nie wydobędziemy z zakurzonych kufrów niepamięci naszego forum, gdyż... odeszły w niebyt na zawsze, pozwolę sobie na pewnego rodzaju reminiscencję.

Przypominam zatem Oby Żyli Wiecznie Twórcom i Ekipie pewne zagadnienia, które cyklicznie na forum powracały.

Śmiem twierdzić, że w znacznym stopniu poprawiłyby zarówno oprawę wizualną gry, jak i grywalność.

1. Epiki, broń w 3D.

Z informacji podawanych przez Twórców i Ekipę wynika, że epiki będą jeszcze skalowane. Brawo! Nie chciałbym aby taka Latarnia Życia zachowała wygląd z filmików z 3D - niczym kijek do kiełbasek na ognisko.

2. Legendarne przedmioty - np. Ulga.

Ta zaprezentowana na filmiku z PGA nie wygląda legendarnie (zresztą sami zobaczcie). Takie tam płaskie, poszarpane na plecach prześcieradło. Mam nadzieję, że pośpiech i inne priorytety nie pozwoliły na uzyskanie ostatecznego wyglądu tej pełki.

Obecnie Ulga to jedna z najładniejszych peleryn w grze, cudeńko. Porusza się, "żyje", robi różnicę.

Proszę o sprostowanie osób decyzyjnych, czy ten zaprezentowany na PGA to finalny wygląd Ulgi?

Bo jeśli tak, to muszę ją sprzedać, licząc na to, że ewentualny kupiec filmiku z PGA nie widział a forum nie czyta.

3. Targowisko.

Czekam na nie od lat. Drygu w wywiadzie Galajusa rozbudził moje uśpione nadzieje. Stąd pytania.

Czy bierzecie pod uwagę możliwość wystawiania danego przedmiotu w kilku opcjach:
- za gold,
- za platę,
- za gold i platę (w proponowanych przez sprzedającego proporcjach),
- zamiana za inny item, zamiana z dopłatą, zamiana i gold, zamiana i plata, za mięsko, diele, etc.

4. Niegildyjny, expiący pet ze szpilą na 3 rundy.

Naturalnie sensowny. Umówmy się, Kruk wysiada na wyższych poziomach. Nie wiem, nowy Aqua, czy jakiś inny.

Sądzę, że miałby branie jak diabli.

5. Więcej miejsca w 3 klatce (generalnie więcej miejsca w klatkach z najlepszymi petami).

Jest problem z rekrutacją pewnych prof do rozwiniętych na maksa gildii. Odnoszę się do poziomów 110 plus i więcej.

Gracze często warunkują swoje dojście do gildii od... miejsca w 3 klatce.

24 osoby w gildii i tak mało miejsc.

Rozumiem, iż pierwotna koncepcja zakładała, że miejsca będą dla wybranych, ale...

Gra się rozwinęła, jest mnóstwo zlecek przy których niemal niezbędny jest dobry pet. Nie tylko zlecek zresztą, weźmy sobie takiego Draugula, tam jest podobnie.

Pozdrawiam.


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


9 Lis 2019, o 16:06

Podziękowali: TaernowyNupek (9 Lis 2019, o 16:32)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Lut 2018, o 02:39
Posty: 18
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Twórcy, Ekipo - pozwolę sobie przypomnieć.
Jeśli chodzi i wygląd niektórych rzeczy w grze, które będą jeszcze poprawiane moim zdaniem nie powinny pojawiać się w szerszym obiegu jeśli chodzi o udostępnianie po za PGA, wielokrotnie przez takie rzeczy sam czytałem i słyszałem teksty ze te 3D to jakiś bubel, że 3/4 lata robią a itemy wyglądają jak ... i choć tyle naprawdę świetnych rzeczy się pojawiło i gra wygląda naprawdę dobrze to kilka takich screenów dało wyłącznie pożywkę dla tych bardziej wrednych i mniej doinformowanych - szkoda bo sam staram się hype'ować 3D bo po PGA grając w Taern często sobie wyobrażam jak to będzie robić te wszystkie czynności w 100x lepszym wydaniu.

Natomiast z petami to całkiem interesująca opcja (z alternatywami z zewnątrz gildi dla 3 klatki) - choć tutaj jeśli dobrze się domyślam 3 klatka ma być ekskluzywna w zamyśle ekipy więc i jeśli takie rozwiązanie miałoby się pojawić to możemy się spotkać z może nawet kilkukrotnym przebiciem ceny takiego zwierzaka - no i nie możemy zapomnieć o istnieniu prywatnych klatek, które po części zmniejszają skalę problemu i sam zastanawiam się nad inwestycją w ten bonus odblokowując komuś darmowego slota w gildii.

Pozdrawiam - Galajus :D


9 Lis 2019, o 16:41
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Twórcy, Ekipo - pozwolę sobie przypomnieć.
Hej, na (prawie) wszystkie Twoje pytania (i parę innych) odpowiadałem tutaj:

viewtopic.php?p=438908#p438908

Co do pyt. nr 5 to zwiększyliśmy jakiś czas temu ilość miejsc w klatach prywatnych, na wszystkich szczeblach. Nadal jest problem ze slotami? Wg mnie 18 miejsc w 3. klatce to całkiem pokaźna ilość.

Pzdr

_________________
Barb 140, Tolnor.


9 Lis 2019, o 22:50
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Twórcy, Ekipo - pozwolę sobie przypomnieć.
Cześć Daro, czytałem co wcześniej napisałeś. Dzięki, że postanowiłeś odpisać.

Dlatego właśnie, że prawie na wszystkie - przypomniałem się tym postem :D

To myślisz, że Ulgę jeszcze poprawią?

Nadal jest problem, bo nie chcą kupować prywatnej za kilka tysi platy.

No i dobrze znany bug posiadaczy prywatnej, którzy peta odeślą, a w tym czasie ktoś kupuje peta bo pokazuje mu, że jest wolny slot.

Jestem przekonany, że stworzenie sensownego, expiącego peta ze szpilą (65 poziom np.), peta nie z gildii, mogłoby pomóc w problemie ze slotami w 3 klatce.

Sporo prof 120 plus ma ogromne problemy z instą Draugula, gdy idą tam bez konkretnie zrobionego peta.

Niektórzy znajomi z gry, którzy na peta z 3 klatki się nie załapali, nie chodzą tam wcale.

Tak jak nie robią np. proszków bez posiadania dobrego peta. Są zmuszeni je kupować.

A zatem nie mogą korzystać z pewnych marcepanów dostępnych w grze, z których inni korzystać mogą.

Pozdro.

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


9 Lis 2019, o 23:29
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Twórcy, Ekipo - pozwolę sobie przypomnieć.
Cytuj:
To myślisz, że Ulgę jeszcze poprawią?


Myślę, że raczej tak ;) tak jak pisałem poprzednio, sytuacja w której pewne skiny uważane za super unikatowe i mega drogie mają spaść do rangi śmiecia są raczej niedopuszczalne. Postaram się mieć na to oko i pomęczę dryga żeby jednak była ta pelka ciut ładniejsza, tak na przyszłość :p

Cytuj:
Nadal jest problem, bo nie chcą kupować prywatnej za kilka tysi platy.


To nie jest dla mnie do końca zrozumiałe - posiadanie mocnego klatkowego peta to miał być przywilej dla osób które się gildii przysłużą, ew. są w niej długo. A urosło to do rangi czegoś bez czego nie można grać. I mimo tego, że są możliwości, żeby z tych "marcepanów" korzystać, niektórzy chcą wszystko tanio, a najlepiej za darmo :) wg mnie nie tędy droga.

Co do nowego peta - nie było takich planów na wersję 2D i wątpię aby miało się to zmienić - dodawanie tego typu rzeczy do gry to jest praca paru osób, które jak pewnie wiesz, mają teraz narzucone inne priorytety, tj. wersję 3D.
W BR wydaję mi się, że temat jak najbardziej będzie można podjąć.

_________________
Barb 140, Tolnor.


10 Lis 2019, o 00:11

Podziękowali: Gustavus (10 Lis 2019, o 00:40)
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Twórcy, Ekipo - pozwolę sobie przypomnieć.
Daro napisał(a):
Cytuj:
To myślisz, że Ulgę jeszcze poprawią?


Myślę, że raczej tak ;) tak jak pisałem poprzednio, sytuacja w której pewne skiny uważane za super unikatowe i mega drogie mają spaść do rangi śmiecia są raczej niedopuszczalne. Postaram się mieć na to oko i pomęczę dryga żeby jednak była ta pelka ciut ładniejsza, tak na przyszłość :p


W masce lugusa też uciekł gdzieś piękny "kucyk", będzie to poprawiane w 3d czy drygu tak ganiał świnie, że one zjadły wspaniały kucyk :/ ?

http://prntscr.com/puvr2o Blask też wygląda jakby wpadł w błoto w wiosce romana,a nie ma szarego połysku przez co wygląda gorzej :/


10 Lis 2019, o 09:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron