Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Krótka dyskusja na temat 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Krótka dyskusja na temat
Cytuj:
Gromak ja bym Ci dal na dłużej :)
Nie wracaj więcej proszę!


Tak mnie zawsze zastanawiało, jak to jest, że jeżeli kiedykolwiek sprzeciwiłeś się jakiemuś funkcyjnemu w tej grze, to on będzie pałał do Ciebie nienawiścią i szukał zawsze dziury w całym. Nie ważne, że regulamin nie został złamany -

Ja wyje
Ty wyjesz
Ono wyje
My wyjemy
Wy wyjecie
Oni wyją

i tu polecam sokolisko powrót do szkoły podstawowej i odmianę przez osoby.

Knebel, bo się moderatorowi zrymowało czy za brak polskiego znaku 'ę' ? :shock: :lol:

I serio, poprzedni temat nie został założony dlatego, że mnie ogromy ból i smutek dopadł za jego przyczyną, sądziłem, że ktoś może w końcu zainteresuje się błędami popełnianymi przez moderatorów, które jakby nie było - mogą zniechęcać do aktywnej gry.

Nigdy nie umniejszałem zasług czy dokonań dla Taernu przez osoby funkcyjne, ale nie potrafię zrozumieć, jakim sposobem na front komunikacji z graczami rzuca się zwyczajnych buców.

Był cham Nazgull, któremu najwyraźniej kazano schować się do szafy, bo już nie zaszczyca nas tu swoimi regularnymi dawkami gróźb, był cham desacred, który sam się szczęśliwie z ekipy wyprowadził, natomiast cham Sokolisko niezmiennie prezentuje stały poziom braku kultury i podstawowego szacunku do graczy, sądząc najwyraźniej, że jest to całkiem spoko.

Kiedyś myślałem, że to trochę przez nawał pracy, że czasami komuś puszczają nerwy i dlatego potem wychodzi takie aroganckie i co tu dużo mówić - niespotykane w innych grach zachowanie. Nie prosiłem o wypowiedź wielkiej wyroczni Sokoliska w tamtym temacie, ani nie jest on administratorem serwera na którym mam założoną postać.

Dzisiaj już rozumiem, że chamem po prostu ludzie się rodzą. Chłop ze wsi może wyjechać, wieś z chłopa nigdy.


14 Gru 2019, o 14:58

Podziękowali: AvadKevadra (14 Gru 2019, o 15:18)
Profil ICQ WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
Uważaj bo wyciągnie jeszcze jakieś zgłoszonka z supportu jak w moim przypadku. :lol: Niestety brak konsekwencji za takie zachowanie powoduje poczucie bezkarności.


14 Gru 2019, o 15:38

Podziękowali: kolega112999 (14 Gru 2019, o 17:06)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Paź 2019, o 19:54
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: DamaSerca
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
Inkwizycja wykazujesz się zachowaniem nastolatka który wie co to jest kłamstwo ale jeszcze nie umie sprawnie kłamać. Wytyczasz odmiany słowa "wyje" przez przypadki zapominając uczciwie dodać że przed słowem które odmieniłeś napisałeś "bym miał". Knebel w tym połączeniu został nałożony całkowicie słusznie na postać w grze.

Za obrazy w poście jaki tu stworzyłeś i jego formę na miejscu kogoś z ekipy zastosowałabym "Ograniczenia nakładane indywidualnie".

Barwność jaką sobą reprezentowałaś już przeminęła. Twój post udowodnił mi że albo masz krótkie nogi albo długi nos.

A z taką przyjemnością oglądałam twoje filmy z napisami... szkoda że się stoczyłeś.

Edycja: Dochodzenie swoistego rodzaju sprawiedliwości odnośnie 720 minut blokady jest nawet śmieszne, nie mylić z zabawnym.


14 Gru 2019, o 17:15
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Post Re: Krótka dyskusja na temat
gromak napisał(a):
Ja wyje
Ty wyjesz
Ono wyje
My wyjemy
Wy wyjecie
Oni wyją

Odmiana czasownika "wyję" od "wyć"

Cytując : "gdybym był tapetą na ścianie, to bym miał wyje"
"Mieć wyje" oznacza posiadanie czegoś wyrażonego tym rzeczownikiem "wyje", który w liczbie pojedyńczej będzie w takim razie jednym "wyjem" (?).
Jeżeli się nie mylę to w takim razie cytując :
gromak napisał(a):
i tu polecam sokolisko powrót do szkoły podstawowej i odmianę przez osoby.

-Sam uskutecznij taki powrót albo wyprowadź mnie i przy okazji Sokolisko z błędu, który podpowiada, że wcale nie chodziło o żaden czasownik, którego posiadania raczej się nie wyraża a zaprezentowana odmiana czasownika to tylko kiepska wymówka od tego jakie rzeczywiście tam było znaczenie.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


14 Gru 2019, o 17:37
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
DamaSerca napisał(a):
Za obrazy w poście jaki tu stworzyłeś i jego formę na miejscu kogoś z ekipy zastosowałabym "Ograniczenia nakładane indywidualnie".

Barwność jaką sobą reprezentowałaś już przeminęła.

szkoda że się stoczyłeś.

Edycja: Dochodzenie swoistego rodzaju sprawiedliwości odnośnie 720 minut blokady jest nawet śmieszne, nie mylić z zabawnym.


Nazywanie kogoś bucem czy chamem nie jest bynajmniej obrazą, to po pierwsze.

Post nie miał i nie ma zamiaru żalić się na temat kary, osobiście mnie zawsze w tej grze irytował fakt, że tu wystarczy domysł moderatora i tu przytoczę chyba najlepszy przykład, gdzie byłem karany za dowcip na czacie:

Mąż z żoną uprawiają seks, żona mówi do męża:

-włóż od tyłu

mąż:

-żółw

Za to dwa razy wyłapałem po tygodniu jako "treści erotyczne" i dwukrotnie ten knebel był ściągany, nawet nie musiałem w tej kwestii pisać na support, wtedy nadzór sprawowali rozsądni administratorzy, którym najwyraźniej zależało na tym, żeby kary były sprawiedliwe i adekwatne do "czynów".

Czy ja się stoczyłem? Słabo najwyraźniej mnie obserwujesz i słabo wychodzi Ci śledzenie mojej twórczości, skoro nie jesteś nawet pewna co do mojej płci. Sądzę, że to raczej Taern toczy się po równi pochyłej i nie mam tu na myśli już samej rozrywki jako takiej, ale ludzi, którzy w tej produkcji sprawują nadzór nad czatem - próżno szukać moderatorów, którzy po prostu piszą i bawią się na czacie razem z graczami, takich którzy sami rozpoczynają rozmowę to jak zobaczyć Yeti w Zakopanym. Wracając chwilowo do filmików - one właśnie powstawały na podstawie dyskusji które odbywały się na czacie. Obecnie można stworzyć filmik w którym będzie dialog:

mag? Mag? Gdzie mag? Jak rozwiązać tego questa?

Czat stworzony do rozmowy, na którym rozmowy się nie odbywają.

Tapetą na ścianie - i jak to niby się rymuje? Nawet, jeżeli chciałoby się to zrymować z przekleństwem, nijak to się nie rymuje i powtarzam, to jest tylko dopisywanie, bo komuś znowu uroiło się, że za takie coś należy eliminować uczestników czatu. Napisałem z resztą, że to się nie rymuje, więc w czym problem? Napisałbym:

Święta, święta idą święta a moderatorzy hu hu hu twarz zziębnięta

To bym był ukarany za nazwanie ich wulgarnym określeniem penisa? Przecież to oczywista bzdura, no ale masz jak najbardziej zadatki na "moderatora".

@Baloczi

z Tobą nawet nie chce mi się dyskutować, a to w sumie tylko dlatego, że zbyt dużo bzdur już wyczytałem podpisanych Twoim nickiem, to jak rzucanie grochem o ścianę.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


14 Gru 2019, o 19:03
Profil ICQ WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Post Re: Krótka dyskusja na temat
Rozumiałem jak założyłeś temat z pretensjami, choć nie popierałem. Jednakże sugerowanie, że jest to odmiana czasownika "wyć" jest dziecinna. Słaby troll z Twojej strony.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


14 Gru 2019, o 19:11

Podziękowali: Sokrates (14 Gru 2019, o 19:43)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Paź 2019, o 19:54
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: DamaSerca
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
gromak napisał(a):
Nazywanie kogoś bucem czy chamem nie jest bynajmniej obrazą, to po pierwsze.

Nazywanie kogoś w ten sposób zapewne jest "komplementem", zdecydowanie mam inny świat.
gromak napisał(a):
Post nie miał i nie ma zamiaru żalić się na temat kary, osobiście mnie zawsze w tej grze irytował fakt, że tu wystarczy domysł moderatora

Wykorzystanie kary by "komplementować" ekipę, po raz kolejny muszę stwierdzić że mam inny świat.
gromak napisał(a):
tu przytoczę chyba najlepszy przykład, gdzie byłem karany za dowcip na czacie:

Mąż z żoną uprawiają seks, żona mówi do męża:

-włóż od tyłu

mąż:

-żółw

Za to dwa razy wyłapałem po tygodniu jako "treści erotyczne" i dwukrotnie ten knebel był ściągany, nawet nie musiałem w tej kwestii pisać na support, wtedy nadzór sprawowali rozsądni administratorzy, którym najwyraźniej zależało na tym, żeby kary były sprawiedliwe i adekwatne do "czynów".

Nie od dziś wiadomo że lubisz balansować na granicy odnośnie interpretacji czy kara była słuszna, czy była niesłuszna i zdania są zawsze podzielone, ale racja musi być po twojej stronie. Bo tak jakoś układasz swoje posty że ustawiasz się w nich jako ofiara nagonki przez ekipę. Nie ma w nich nic odnośnie tego że sam prowokujesz ekipę swoimi wypowiedziami do nakładania kar. Umiesz to przyznać czy dalej będziesz zgrywał ofiarę?
gromak napisał(a):
Czy ja się stoczyłem? Słabo najwyraźniej mnie obserwujesz i słabo wychodzi Ci śledzenie mojej twórczości, skoro nie jesteś nawet pewna co do mojej płci.


Wykasowali prawie wszystko z forum więc mógłbyś swoją inwencje twórczą poświęcić na tworzenie jak dawniej filmików czy innych dzieł które jak już pisałam lubiłam sobie poczytać lub obejrzeć. Brak twórczości z twojej strony powoduje moją opinię że się stoczyłeś i cały talent poświęcasz na robienie jak w tym temacie burzy w szklance wody, przykro się na to patrzy.
Za literówkę przepraszam.
gromak napisał(a):
Święta, święta idą święta a moderatorzy hu hu hu twarz zziębnięta

To bym był ukarany za nazwanie ich wulgarnym określeniem penisa? Przecież to oczywista bzdura, no ale masz jak najbardziej zadatki na "moderatora".


Dwa różne przykłady by lawirować o swojej słuszności? W tamtym przypadku knebel według mnie był słusznie nałożony. Ten przykład nie wywołał by u mnie żadnej reakcji.
Dziękuje że były Moderator dostrzega we mnie odpowiednią osobę na stanowisko Moderatora.


14 Gru 2019, o 20:08
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2019, o 07:30
Posty: 1
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Zlew
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
Przeglądając forum i natrafiając na Twoje posty, Gromak, widzę przed oczami postać Don Kichota walczącego z wiatrakami. Nie zauważasz tego, że Tych "wiatraków" nie da się pokonać? Z drugiej strony taki błędny rycerz (tego forum), obrońca ideału, sięgającego do absolutu na przekór rzeczywistości to szlachetna cecha.

_________________
"W całym życiu sza­nuj prawdę tak, by two­je słowa były bar­dziej wiary­god­ne od przyrzeczeń innych. "

"Lepiej osła poganiać, niż z głupcem dyskutować"


14 Gru 2019, o 20:20
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
@damaserca Ja już dawno temu, od co najmniej 5 lat jak coś zdupczę, to potrafię przyznać się do błędu i przeprosić - w 98% wypadków jak coś spieprzyłem, albo zdałem sobie sprawę z tego, że nie mam racji i albo to przyznałem, albo przeprosiłem, to ludzie zapominali o sprawie i kula ziemska nie przestawała się kręcić.

Nie czuję się ofiarą i to podkreślę po raz kolejny, dziękuję już domowym psychoanalitykom za wyrażanie opinii. Od zawsze jedynym moim celem było pokazanie tego, co wg mnie nie działa tak, jak powinno. Czy balansuję na granicy? Pewnie tak, ale nigdy jej nie przekraczam i być może z tego czerpię głownie rozrywkę. Być może lubię patrzeć jak przepalają się ludziom zwoje mózgowe a z okolic 4 liter słychać głośne trzaski i co Ci do tego?

Buc czy cham to nie jest komplement, ale nie jest też obrazą, jest określeniem człowieka zarozumiałego i prostaka, a za takiego uważam sokolisko i moja opinia na temat tego człowieka nie wzięła się z znikąd, a że "on to by mi dał większą karę" to tylko mnie utwierdza w tym przekonaniu. Ojoj, jak to dobrze, że nie on to przeczytał!

@Onion dziecinny czy nie - słowo wulgarne w tej wypowiedzi NIE padło.

@Sokrates ale Don Kichot wierzył w to, że potrafi zmienić świat. Ja też wierzę, że może pewnego dnia zasady i sposób moderacji w końcu ulegnie zmianie, niespecjalnie przejmuję się tymi, którzy uważają, że za dopisywanie brakujących i nieistniejących końcówek rymów należy kogoś karać. Tylko i aż tyle.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


14 Gru 2019, o 20:28
Profil ICQ WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Paź 2019, o 19:54
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: DamaSerca
Serwer: Tolnor
Post Re: Krótka dyskusja na temat
gromak napisał(a):
Być może lubię patrzeć jak przepalają się ludziom zwoje mózgowe a z okolic 4 liter słychać głośne trzaski i co Ci do tego?

Każdy ma swoje poczucie humoru, swoją taktykę na zabawę, ale skoro pytasz co mi do tego? To odpowiem.

Poruszyłeś temat na forum gdzie każdy może się wypowiedzieć, skorzystałam więc ze swojego prawa i po trochu odniosę się też przez to do słów "dziękuje już domowym psychoanalitykom za wyrażania opinii". Tu każdy może wyrażać swoją opinię i piękne jest to że nie zawsze musi opinia się pokrywać z przedmówcą.

Jak pisałam ceniłam cię za inwencje twórczą, ale zaparciem jakie tu pokazujesz przestaje powoli za nią tęsknić.

Może i faktycznie to ty masz rację że dobra zabawa polega na przepalaniu innym zwojów mózgowych, tym bardziej się cieszę że ja mam ich znikomą ilość i przez opary głupoty wokół mojej głowy nie przebije się żadna obraza skierowana w moją stronę.

gromak napisał(a):
Buc czy cham to nie jest komplement, ale nie jest też obrazą, jest określeniem człowieka zarozumiałego i prostaka,

Jakieś zamienniki bardziej wyraziste jednak istnieją, fajnie że pokazałeś iż umiesz ich używać. Miło mnie teraz zaskoczyłeś. Takie subtelne zamienniki skłaniają do refleksji i dokładniejszego przemyślenia kto ma racje, natomiast pisanie "buc" "cham" ukazuje tylko ciebie w złym świetle.


14 Gru 2019, o 21:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron