Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Gwiazdor - zlecenie Trudne 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Gru 2019, o 09:42
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Gwiazdor - zlecenie Trudne
Witam,

Uczestniczyłem we wszystkich poprzednich edycjach eventu świątecznego i z przykrością stwierdzam że w tym roku chyba poniosło organizatora.

Aktualnie gram na postaci 48 lvl rycerz i wykonuje trudne zlecenia od Gwiazdora, których przedział zaczyna się od 66 poziomu. Dlaczego tak późno? Bez problemu jestem w stanie sam ubić grupki 2x renifer i myślę że reszta profesji również, uważam że to niezbyt fajne że jedyne co mogę zrobić z moimi prezentami za zlecenie to sprzedać wyższym lvl, ewentualnie wymieniać z dopłatą na nagrody 35+ lvl.

Odbiegając od tematu, ogólnie uważam że przedziały lvl są ,,wzięte z kosmosu"
Część zadań ze zleceń łatwych można wykonać nawet na 2 lvl.
Dla 30+ zlecenia łatwe w ogóle przestają być atrakcyjne.
A od znajomego mo 115 dowiedziałem się że zginął 5x podczas robienia zlecenia na z przedziału 110+....
...gdzie te sugestie lvl?

Ale wracając, został największy hit:
Na cały serwer, dokładnie ( z moich obserwacji ) większość graczy z przedziału 35-65 lvl respi ~8-10 grupek reniferów, gdzie już jeden gracz może dostać wersje zlecenia z ubiciem 12 sztuk?!
Rok temu i dawniej, renifery respiły dodatkowo w wiosce rybackiej i można powiedzieć że wtedy jeszcze było całkiem luźno - na chwilę obecną sytuacja jest porównywalna z ciągnącym się problem kluczy na fyo.

Myślę że nie tylko mi doskwiera ten problem, mignęło mi na czacie info o wgraniu jakiś grupek dla 140+, byłbym rad gdyby również dograno renifery w wiosce rybackiej żeby event był przyjemnością a nie wyścigiem o grupki.

pozdrawiam wszystkich i życzę Wesołych Świąt :)

===============
PS: Chyba znalazłem błąd, chwile temu robiłem kolejne zlecenie na 12 reniferów, w zakładce zlecenia dostałem informacje że mam 79min na ukończenie, myślę "spoko, może chociaż czas zwiększyli skoro grupek jak na lekarstwo", otóż nie, kiedy minęło 30 min, nagle dostałem informacje że zlecenie zostało zakończone niepowodzeniem. Wcześniej widziałem że klasycznie mamy 30 min na zlecenie, jednak taki kosmetyczny bug może wprowadzać w błąd.


23 Gru 2019, o 10:23
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2016, o 13:03
Posty: 136
Miejscowość: Khorinis
Podziękowano: 40 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gwiazdor - zlecenie Trudne
W ogóle mało jest grupek w lesie koldów/górach koldów czy płasko i brak dla przedziału 60-90 lvl.

5 renów/aniołków a potem htagi/turonie a pomiędzy nic.

Event dziady bije świąteczny na głowe.

_________________
P O Z D R A W I A M

All postacie - Off
Łucznik - On

W grze od 15.09.2012 r. Koniec przygody 24.10.2018 r.

Próba powrotu do pogrywania 27.06.2019 r.


23 Gru 2019, o 11:03

Podziękowali: 2 kolega112999 (23 Gru 2019, o 13:00), PacJam (23 Gru 2019, o 12:42)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron