Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Event świąteczny - uwagi i opinie. 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Mar 2019, o 20:35
Posty: 19
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Event świąteczny - uwagi i opinie.
Witam.
Temat założyłem z myślą o dzieleniu się uwagami na temat eventu świątecznego.
Ma to cel porządkowy oraz ułatwi ekipie wyciągnięcie wniosków na przyszłość.

Moją pierwszą taką uwagą jest słaby balans pomiędzy reniferami a aniołkami.
Dowodem jest to że wszyscy wolą bić renifery, aniołki są natomiast bite z powodu braku reniferów.
W moim odczuciu aniołki są za mocne. Mają atak na wszystkie strefy, mocny debuf, gryzkę, jeszcze do tego szanse na podwójny atak i się lekają :D.
Ranifery nie mają zbyt mocnego uroku i biją tylko na 2 strefy.
Myślę że tą kwestię powinno się przedyskutować.


23 Gru 2019, o 11:47

Podziękowali: fertyno (23 Gru 2019, o 19:58)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 8 Kwi 2017, o 18:22
Posty: 56
Podziękowano: 51 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: KiedysWroce
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event świąteczny - uwagi i opinie.
Moim zdaniem resp diabłów jest zbyt mały... Grupkę, którą się bije 2minuty trzeba szukać przez 5minut. Sekretarzy z mikołajką jest pełno, natomiast diabłów prawie wgl nie ma.

Tutaj taki ss, pokazujący ile jest diabłów czy czarnych turoni, a ile jest mikołajek...
http://prntscr.com/qen7jv


23 Gru 2019, o 12:58

Podziękowali: AvadKevadra (23 Gru 2019, o 14:58)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:41
Posty: 40
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 62 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event świąteczny - uwagi i opinie.
Ok, moja główna uwaga:
Dlaczego drop gwiazdek/czepków znowu jest celowo niesprawiedliwy?
Mam tutaj na myśli drop z np. grupek ze zleceń prawie niewykonalnych gdzie na pierwsze 4 sloty dropią podwójnie - 500 i 50, a na piąty slot 50 lub 500, czyli albo coś mamy z tej grupki albo tak naprawdę nic.

Druga mniej priorytetowa uwaga, zbyt mało grupek pod solo exp. Przeciętna setka (beirnowcy także), która nie ma slota ląduje pod karczmą na reniferach/aniołkach żeby expić pety po pare k expa (no chyba nie siebie po 200 expa), bo mocniejsze grupki pod "solowanie" są na płasko dopiero, którymi są mikołajka i ten sekretarz po 60 pare k życia i z nie małym dmg, które żeby usolować trzeba być po prostu kox mośkiem z watahą (jakżeby inaczej) bo inaczej są po prostu nieopłacalne, za duże ryzyko wyłożenia się razem z petami. W mojej cepibuli niedopracowane jak zwykle pod samotników.

_________________
VooDoo s1 LarkasTolnor..
Nie pytaj o sens życia, tylko mu go nadaj ~ Arystoteles

W poszukiwaniu Epika od 26.05.2012r.


23 Gru 2019, o 17:50
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Kwi 2017, o 16:36
Posty: 49
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: ExpolesT
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event świąteczny - uwagi i opinie.
OtoN napisał(a):
[...]bo mocniejsze grupki pod "solowanie" są na płasko dopiero, którymi są mikołajka i ten sekretarz po 60 pare k życia i z nie małym dmg, które żeby usolować trzeba być po prostu kox mośkiem z watahą (jakżeby inaczej) bo inaczej są po prostu nieopłacalne, za duże ryzyko wyłożenia się razem z petami. W mojej cepibuli niedopracowane jak zwykle pod samotników.


z perspektywy mośka 125 z wataha ton motyl pies ~90lv każdy pet .. uważam to za kpinę że z sekretarza jest po ~20-25k dla petów jak i dla mnie (oram tego mobka 4-5 rund około) .. alternatywą jest mikołajowa która ma niewyorażalnie duży dmg i kryty tak że peta 3k+ bez problemu ubija w runde.

Druga sprawa .. drop .. sekretarz mikołaja 1k czapek .. no spokor widać ze zrobiony pod tych co orają solo ale nie lepiej jak już dać mu 2x po 500 czapek? Dla porównania tego mobka oram w 3-4rundy z ryckiem .. mikołajową (95k hp) z tym samym ryckiem oram 4-5 rund .. expa 5 razy więcej i czapek 4 razy więcej.. za 1 rude walki dłużej xDD Noo może i większa szansa na deda

Teraz porównanie Sekretarza mikołaja i turonia (oboje z 80lv) .. sekretarz dropi 1k czapek .. turoń jak się nie myle (nie zmieściło mi sie na ss) 2200 gwiazdek? (4x 500 + 4x50?) Skąd się bierze ta różnica .. w poziomie trudności? to dlaczego Aniołki które są trudniejsze od reniferów dropią tyle samo gwiazdek co renifery czapek ..

_________________
Niepoprawny optymista


24 Gru 2019, o 03:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron