Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Co tu się odwala? 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2018, o 18:05
Posty: 33
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Co tu się odwala?
Witam,piszę ponieważ mnie krew zalewa tym co ekipa robi aktualnie,DDOS swoją drogą,ale dlaczego przekładają ten cholerny event i osoby,które wyczekują dnia zakończenia(02/03/04) i tak dalej będzie to przechodzić czy jak?jak już przedłużają to niech chociaż dadzą stary rok i możliwość kupienia prezentów,czyli zakończenia tego eventu dla osób,które nie są zainteresowane dalszym farmieniem go.Druga kwestia,która zostawia wiele do życzenia to fakt,że po sylwku nie został dany exp psycho a jedynie zwykły exp,dupa aż tak bolała tego kto dawał ten event,że nie mógł dać nawet 1,5x psycho? takie to trudne? 0 przemyślenia ze strony ekipy.Mam nadzieję,że ktoś z ekipy przeczyta to i ogarnie,że większość ludzi ma dość tego eventu prawie tak jak tego pajaca co robi te DDOS'y,Pozdrawiam(tak,to jest wylewanie żali,ale już mi nerwy puszczają)


3 Sty 2020, o 03:10

Podziękowali: 4 Boocik (3 Sty 2020, o 03:14), MiniVer (3 Sty 2020, o 08:28), PacJam (3 Sty 2020, o 14:39), VodDevil (3 Sty 2020, o 09:38)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2015, o 21:22
Posty: 113
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 163 razy
Otrzymanych podziękowań: 116 razy
Nick w grze: NashVille
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co tu się odwala?
Ale nie rozumiem, ktoś Cię zmusza do farmienia eventu? Znacznie więcej osób zapewne cieszy się z powodu przedłużenia eventu, bo mogą pozbierać kozackie nagrody dla 140 lub wbić dodatkowy exp poza 3 instancjami które masz do dyspozycji przed resztę roku. Niektóry to potrafią chyba tylko narzekać, nie ważne co epika zrobi.

_________________
Druid 140 poziom [on/off]
Sheed 53 poziom [on/off]
Serwer: Larkas
Gildia: TITANIUM
16.07.2018 - Washi
Pierwsza Morana ubita na 110 poziomie - 18.01.17 22:17 - ..., Madziox, Balitazaar, Jaackob, Sabazios.


3 Sty 2020, o 13:53

Podziękowali: Knoxi (3 Sty 2020, o 22:49)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Lip 2015, o 15:00
Posty: 19
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co tu się odwala?
Ojejku roki toki druit vel jakis tam rassta men , wbiles 140 na tym evencie a teraz wielce bol zal i lament ze trwa nadal ? Nikt Ci nie broni przeciez korzystania z dóbr panujących na serwerze ktore masz do dyspozycji przez pozostałe dni w roku . Inst Morany / Admirała / Tarula / Jaskółki nie zamykaja wiec prosze bardzo , droga wolna , idz sobie farmic by nadrobic psycho ktore straciles przez ten event bo przeciez po to kupiles za kase z mieska tego kozak epiczka jakim jest Żmij .


3 Sty 2020, o 14:13
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co tu się odwala?
Tu akurat popieram, były problemy z serwerem kilka godzin przed sylwkiem gdzie nikt normalny wtedy nie gra a event został przedłużony o 24h w dodatku te hh (xd) Event podejrzewam że większości osób się już przejadł, i nie potrzebnie został on przedłużany o 2 dni.

Patrząc okiem 140lv'a, jeśli zamierzonym celem miał być wzrost ceny platyny (dlaczego zawsze opłaca się cokolwiek brać za pl niż gold i to z tak znaczącą różnicą? :D) i dwukrotny spadek ceny esek, to efekt jak najbardziej pozytywny, do reszty przyczepić się nie mam po co.

Według mnie, event powinien zostać zakończony o ustalonej godzinie i ustalonym dniu, na zbędnym przedłużeniu i tak mało kto skorzystał skoro o tej godzinie w beirn jest postawiona tylko 1 grupka, jak to mawiał klasyk, co za dużo to nie zdrowo ;] Pora wrócić na insty, gdzie od początku eventu aktywność na nich zmalała zapewne dziesięciokrotnie.

Ale zaraz i tak jakis maciek sie wychyli "nie podoba sie to nie korzystaj z ev, daj sie nacieszyc innym"

pondro.

@Szymdaro - no u nas cena lekko poszybowała w górę, jeśli chodzi o platynę, mam problem z zakupem po 1:15, czasem 1:16, gdzie to przed eventem szło dorwać po 14, czasem i 13, co do esek - nie mam pojęcia na co osobiście przeznaczyć te 7 tysięcy sztuk, tak więc podejrzewam że cena owego przedmiotu będzie drastycznie niska, a przynajmniej będzie małe zainteresowanie nimi, co będzie skutkowało zaniżaniem ceny.

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


Ostatnio edytowany przez CzaRus 3 Sty 2020, o 15:46, edytowano w sumie 3 razy



3 Sty 2020, o 14:18
Profil WWW
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co tu się odwala?
@up - na Ostlor cena platyny się nie zmieniła, a cena esencji zmniejszyła się o 15-35%. Przynajmniej takie są moje odczucia.

Jedyny problem jaki prawdopodobnie dotyka autora to brak chętnych do poświęcania większej ilości czasu na instancje niż event, przez co biedak nie ma co robić.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


3 Sty 2020, o 15:30
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2018, o 18:05
Posty: 33
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co tu się odwala?
Czytanie ze zrozumieniem nie boli(odnoszę się głównie do dwóch pierwszych komentarzy),gdybyście potrafili to dostrzegli byście,że problemem głównym jest nie samo trwanie eventu(chociaż też już irytujące i cieszące się coraz mniejszym zainteresowaniem) a fakt,że ekipa zwleka z postawieniem npc "stary rok" i jak już napisałem...nie pozwala tym samym osobą,które(jak Ja) zakończyły ten event i nie są nim zainteresowane,dlaczego nie? a dlatego,że nie mogę kupić prezentów za czapki/gwiazdki ponieważ data zakończenia jest ciągle przekładana.Byście się nie wkur...gdy trzeci raz ktoś przekłada date danego wydarzenia na,które ty czekasz?INTERESUJE MNIE STARY ROK I GO POWINNI DAĆ,więc już nie płaczcie,że zarozumiały jestem ok?Druga kwestia,rynek leży i kwiczy,dobrze czy żle,się zobaczy.


3 Sty 2020, o 21:12
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 14 Lis 2012, o 21:09
Posty: 30
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: BoocikDr
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co tu się odwala?
Nic nie przeszkadza? Popatrzmy na ludzi co robia dq na harpie ile dzieki teamu eventu zostaje zmiejszony resp ich. Gratuluje ogarniecia chcecie sobie stawiac grupki ok ale nie kosztem innych co ludzie bija do zarobku.

_________________
larkas dr powraca
Najbardziej nielubiana osoba na s1

pozdrawiam Boocik

w oczekiwaniu na prawde o ekipie bylej z s1


3 Sty 2020, o 21:42
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 16 Lip 2015, o 12:35
Posty: 41
Miejscowość: Łesos
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co tu się odwala?
Boocik napisał(a):
Nic nie przeszkadza? Popatrzmy na ludzi co robia dq na harpie ile dzieki teamu eventu zostaje zmiejszony resp ich. Gratuluje ogarniecia chcecie sobie stawiac grupki ok ale nie kosztem innych co ludzie bija do zarobku.



Ten ev akurat nie utrudniał w wykonywaniu DQ na Harpie, natomiast zaduszkowy (czy jakoś tak) prawie uniemożliwiał wykonanie tego DQ na płaskowyżu

_________________
ŁesHores-Sh 124lvl
Gildia:Świnki Morskie

"Łes, po prostu Łes"


3 Sty 2020, o 23:41
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 14 Lis 2012, o 21:09
Posty: 30
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: BoocikDr
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co tu się odwala?
@wzheroes pójdź na plasko wybij all harpie i poczekaj za ile sie zrespia a zrob to po evencie i zobaczysz roznice. Zaduszkowy nie zmijeszal ilosci harpi a ten tak:)

_________________
larkas dr powraca
Najbardziej nielubiana osoba na s1

pozdrawiam Boocik

w oczekiwaniu na prawde o ekipie bylej z s1


4 Sty 2020, o 02:04
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Co tu się odwala?
Nie wiem czy autor tematu tego nie wie ale przypomnę że udział w nim jest całkowicie dobrowolny, nikt nikogo do niego nie zmusza.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


4 Sty 2020, o 09:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron