Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Kula u nogi 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2011, o 16:24
Posty: 53
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 49 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Kula u nogi
Czy ktoś może mnie oświeci, jak jest z tą kulą u nogi? Loguje się dzisiaj, patrze przeładowany jestem, a tam kula u nogi. Zero jakiejkolwiek wiadomości za co, na ile i po co? Nie dość że ciągłe lagi, to jeszcze dajecie kary, bez informowania graczy. Profesjonalizm 100% na google play jak wejdzie 3d, to was gracze tam w komentarzach zjedzą.


5 Sty 2020, o 11:25
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kula u nogi
Naskrobałeś to musisz teraz ponieść tego konsekwencje.

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


5 Sty 2020, o 11:41
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kula u nogi
seba83 napisał(a):
Czy ktoś może mnie oświeci, jak jest z tą kulą u nogi? ...
jak sama nazwa wskazuje jest to kula u nogi :) Może dostałes karę za ss, którego wysłał Twój najlepszy koleś z pt, a kara została nałożona jak byłes wylogowany. Nie przypominasz sobie sytuacji za którą ktoś (czyt. funkcyjny) postanowił Cię nauczyć jak wpasować się w społeczność Taern, lecz tak jak piszesz, brak informacji to jedna z wielu bolączek "ludzi z kręgów władzy". Nie wiem może to wina RODO, a może Unii?Najszybciej otrzymasz odpowiedź jak złapiesz GM na grze. W sumie nawet nie masz napisane w profilu z jakiego serwera jesteś 8-) Zjadłbym Cię za to w komentarzu za niepełne informacje w roszczeniowym poście ...(taki zarcik) Jeśli wymagasz od innych, od siebie wymagaj więcej


5 Sty 2020, o 11:43

Podziękowali: kolega112999 (5 Sty 2020, o 11:46)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2011, o 16:24
Posty: 53
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 49 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kula u nogi
Z tego co się dowiedziałem to dostałem kule na 7 dni, za zablokowanie pt na bossie.
Byliśmy w 5 na komandorze 3 graczy czyściło instancje, 2 stało jak słupki i czekali aż wyczyścimy inste. I nie miałem prawa zablokować pt w takim razie? :shock: Nikt ich tam na siłę nie trzymał, za instancje też nie wpłacali składek bo darmowa. Jak zblokuje pt na Wendigo to też mi dacie kule, bo ktoś poczuje się poszkodowany?


6 Sty 2020, o 10:56
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:41
Posty: 40
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 62 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kula u nogi
seba83 napisał(a):
Z tego co się dowiedziałem to dostałem kule na 7 dni, za zablokowanie pt na bossie.
Byliśmy w 5 na komandorze 3 graczy czyściło instancje, 2 stało jak słupki i czekali aż wyczyścimy inste. I nie miałem prawa zablokować pt w takim razie? :shock: Nikt ich tam na siłę nie trzymał, za instancje też nie wpłacali składek bo darmowa. Jak zblokuje pt na Wendigo to też mi dacie kule, bo ktoś poczuje się poszkodowany?


Miałem raz sytuację, że poszedłem z "koxem" na waldka w 5, normalna sytuacja. Byłem jeszcze słabym vd wtedy i długo robiłem posta, ale go robiłem i zapłaciłem za niego.
Dość długo mi zszedł i po wyjściu dowiedziałem się, że uznali mnie za zaginionego i sami sobie zrobili, żeby iść w 4, więc jak chce z nimi iśc to mam im dodatkowo zapłacić za niego. Ostatecznie nie dość, że zapłaciłem podwójnie za wejście to po zginięciu w połowie bosa cały ten kox postanowił zablokować pt i nie odblokowywać go mimo, że pisałem halo o co chodzi odblokuj. Support olał sprawę, więc sam do dzisiaj karam tego koxa kiedy mam tylko okazję.

Także raz jesteś ukarany gdy nic nie zrobisz a raz nie jesteś ukarany gdy coś zrobisz i to bardzo niefajnego.

_________________
VooDoo s1 LarkasTolnor..
Nie pytaj o sens życia, tylko mu go nadaj ~ Arystoteles

W poszukiwaniu Epika od 26.05.2012r.


6 Sty 2020, o 11:14
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Cze 2019, o 17:52
Posty: 31
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kula u nogi
Jakim trzeba być "człowiekiem" żeby za takie coś na supp dawać? z drugiej strony jakim trzeba być"funkcyjnym" żeby nie skonfrontować skargi z drugą stroną, tylko wydać wyrok znając sprawę tylko od jednej strony. Jak to mówią "bez pracy nie ma kołaczy", a pełno takich biega co spija śmietankę za pracę innych... to ma chyba nazwę? pasożyt. Odwołuj się na support. Niech się nauczą :lol:


6 Sty 2020, o 11:23
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kula u nogi
Tymczasowy napisał(a):
Jakim trzeba być "człowiekiem" żeby za takie coś na supp dawać? z drugiej strony jakim trzeba być"funkcyjnym" żeby nie skonfrontować skargi z drugą stroną, tylko wydać wyrok znając sprawę tylko od jednej strony. Jak to mówią "bez pracy nie ma kołaczy", a pełno takich biega co spija śmietankę za pracę innych... to ma chyba nazwę? pasożyt. Odwołuj się na support. Niech się nauczą :lol:

Bierzesz kogoś na wyprawę, blokujesz przed nim bossa, dziwisz się że masz kule, osobiście to dałbym bana bez namyślania.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


6 Sty 2020, o 11:49
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kula u nogi
Kiedyś też miała miejsce podobna sytuacja, również zakończona kulą, był obszerny temat na forum. Oczywiście polecam pisać na support z odwołaniem i prośbą o zadośćuczynienie.

Przykłady te pokazują kilka rzeczy, nie będę się rozpisywać, ale warto się nad nimi zastanowić w gronie osób na odpowiednim stanowisku. Mam nadzieję, że odpowiedni ludzie wiedzą co mam na myśli, a jeśli nie, to zapytajcie, bez problemu wam powiem na innym kanale komunikacji.

Pozdro

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


6 Sty 2020, o 12:41

Podziękowali: 2 kolega112999 (6 Sty 2020, o 12:47), Maerle (7 Sty 2020, o 16:05)
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Lut 2018, o 02:39
Posty: 18
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 44 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kula u nogi
Jeśli ludzie są głupi i nie potrafią funkcjonować z innymi co udowadnia twórca tematu jak i wiele takich "elementów społecznych" typu, alt zabiera expa, nie bo ja tylko z vd na dz latam, pójdę na darmowe v1 z oddaniem ale jak coś mi spadnie to logam xDDDDDD, blokne pt bo obniżył dropa! i inne debilne zachowania, to rozwiązanie jest jedno - co się da zablokować odgórnie mechanikami gry a resztę dementować i douczać bo w taernie panuje tak wielka dezinformacja (głównie wśród nowych graczy), że w opinii graczy możemy spotkać przynajmniej 5 różnych definicji obniżenia dropa przez pety na inście :D

Eventy o wiedzy z gry, nowe tipy przy logowaniu, uniemożliwienie bloku pt na instach itd itd problemy trzeba zwalczyć u źródła.

Co zabawne kiedy tworzy się materiały na yt mające na celu poszerzanie wiedzy o grze, która jest fundamentalna to jakoś nowi gracze się do tego nie garną ale oglądać ORORORORO i bicie bossków to już coś innego :D


6 Sty 2020, o 16:34

Podziękowali: Szakti (6 Sty 2020, o 19:26)
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kula u nogi
Problem w tym, że jak dalej będą takie kary, to nie ważne co by się działo na instancji to nagle trzeba z taką osobą dokończyć instę mimo, że zachowuje się źle - typu specjalne nieogarnianie, ignorowanie na uwagi członków drużyny,atakowanie na instancji (można wymieniać wiele takich zachowań) i takim osobom chętnie bym nie pozwolił dokończyć insty,ale czy obecny system to weryfikuje? Jak widać w tym temacie w ogóle, o ile sens jest weryfikować takie zgłoszenia. Moim zdaniem powinno to zostać w kwestii gracza czy chodzi z takim osobnikiem, który specjalnie/niespecjalnie blokuje pt,by ktoś nie mógł skończyć insty ;)

W moim odczuciu będzie jak z pvp - ktoś przypadkowo zablokuje pt, inny ktosiek specjalnie się obrazi, że ten niby zablokował specjalnie i będą lecieć kulki co 5 minut :D


6 Sty 2020, o 17:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron