Odpowiedz  [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Następna
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Serwer HC
Jako że wynik głosowania jest oczywisty, ze względu na to, że mało komu chcę się grać na HC po 4 latach niespełnioncych obiecanek, chciałem wypowiedzieć się na temat serweru normal.

S2, S4 i S5. To są polskie serwery, które wymarły. Zagraniczne serwery też święcą pustkami. Jaki z tego wniosek? Wniosek jest taki, że normal to syf.

Po co grać na serwerze, gdzie full eq od herszta po tarula kupuje się w godzine w raz z epikiem (full p2w), gdzie pvp nie ma sensu (oro o 2k golda), nie ma wojen, sojusze też nie mają sensu. Każdy lata w takim samym ekwipunku, podobnych ulepszeniach, gdzie wygrywa tylko %, po prostu nikt się nie wyróżnia. Normal to serwer gdzie orasz bossy po to żeby się ubrać, po ubraniu się, kończysz grę lub rozbierasz swoją postać, ew. czekasz na 3D kilka lat. Osobiście rozebrałem mośka z full eq, ulepami +10 i nie żałuje.


Serwer HC nadal się trzyma, nadal średnia graczy online taka sama, pomimo faktu, że 1/3 mapy w grze, najważniejszej, na której spędzamy najwięcej czasu. dla nas nie istnieje.

Ciekaw jestem, jakby wyglądał serwer normal bez Beirn. W sumie wiem, nie istniałyby już dawno.

Chcecie połączyć serwer na którym jest trudniej, z serwerem na którym jest łatwiej, tylko dlatego, że nie macie czasu, żeby z nim coś zrobić. A wystarczy tylko jedna zmiana - umożliwić nam bicie bossów beirn.

Pomimo tego, że na serwerze HC gra bardzo mało osób, odsetek graczy ładujących plate jest bardzo wysoki, jestem tego pewien, mimo że nie mam dostępu do takich informacji, każdy to wie, bo nie ładując plate jest po prostu ciężko. Farmiąć bossy na HC, masz z nich głównie gold i 1/100 rarów, które uda się sprzedać, reszta trafia do depo lub na eski, które u niektórych osób jest całkowicie zapełnione w raz z piwnicą.

Na serwerze normal, żeby ubrać pierwszego mośka w full eq do morany (3 lata temu) zakupiłem może z 500pl. Na serwerze HC, żeby ubrać VD z eq do lugusa zakupiłem około 300k pl.

Nadal są ludzie, którzy chcą grać na tym serwerze, bo ma potencjał, czego o normalu powiedzieć nie mogę, a mój staż gry to 8 lat.

Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Figod 14 Sty 2020, o 00:41, edytowano w sumie 2 razy



13 Sty 2020, o 23:06

Podziękowali: 6 Ich Bin Plox (14 Sty 2020, o 16:01), OpiatHeart (13 Sty 2020, o 23:29), Pan Fasola (14 Sty 2020, o 20:24), Skioppai (18 Sty 2020, o 17:51), StalowyElf (13 Sty 2020, o 23:22), Toxic (13 Sty 2020, o 23:11)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Nie płacz
Figod napisał(a):
@edit

P;s jeśli chodzi o umożliwienie bicia bossów Beirn to ulgowe bossy beirn, z nieulgowym dojściem i dropem x1. Ponieważ bossy beirn były robione pod normal, gdzie można padać ile się chcę i czy masz eq z morany czy z tarula i tak padasz jak... ścierka. Na dojściu, wiadomo, też się pada, ale mniej, nadał byłaby adrenalinka.
A zmienić 7 bossów na nieulgowe to chyba nie jest ogrom pracy.


O sprawe zmian i przyszłości serwera pytaliśmy dzisiaj na spotkaniu, teraz czekamy na odpowiedź od dryga na nasze pytania, więc nie rozumiem po co ten post?

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


13 Sty 2020, o 23:09

Podziękowali: 4 AleeX (13 Sty 2020, o 23:13), Friend (15 Sty 2020, o 15:27), JabaH (13 Sty 2020, o 23:11), Sadol (13 Sty 2020, o 23:17)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
NavX napisał(a):
Nie płacz
[

O sprawe zmian i przyszłości serwera pytaliśmy dzisiaj na spotkaniu, teraz czekamy na odpowiedź od dryga na nasze pytania, więc nie rozumiem po co ten post?


Bo pytania w 99% dotyczyły merga? :|


13 Sty 2020, o 23:28

Podziękowali: Pan Fasola (14 Sty 2020, o 20:25)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Figod napisał(a):
NavX napisał(a):
Nie płacz
[

O sprawe zmian i przyszłości serwera pytaliśmy dzisiaj na spotkaniu, teraz czekamy na odpowiedź od dryga na nasze pytania, więc nie rozumiem po co ten post?


Bo pytania w 99% dotyczyły merga? :|


Przecież było również pytanie o ewentualne następne spotkanie, w którym dostaniemy odpowiedź na resztę pytań i ewentualne nowe jakie powstaną po odpowiedzi dryga, widać jak słuchałeś ^^

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


13 Sty 2020, o 23:31
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 8 Kwi 2017, o 18:22
Posty: 56
Podziękowano: 51 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: KiedysWroce
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Jak dla mnie serwer HC jak sama nazwa wskazuje powinen być ciężki, tj. więcej expa by trzeba było na wbicie lvl, mniejszy exp z mobów, mniejsza szansa na drop, więcej psycho do wbijania, cięższe bossy, trudniejsze ulepszenia. Natomiast na HC jest wszystko na odwrót jedynie tracimy lvl i eq przy zgonie. Moim zdaniem od samego początku serwer HC został źle zaprojektowany.


13 Sty 2020, o 23:32

Podziękowali: 3 Glasnix (13 Sty 2020, o 23:33), PacJam (15 Sty 2020, o 13:03), Szakti (14 Sty 2020, o 03:45)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 21 Lis 2017, o 16:00
Posty: 46
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Nick w grze: NavX
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
RusekLeczy napisał(a):
Jak dla mnie serwer HC jak sama nazwa wskazuje powinen być ciężki, tj. więcej expa by trzeba było na wbicie lvl, mniejszy exp z mobów, mniejsza szansa na drop, więcej psycho do wbijania, cięższe bossy, trudniejsze ulepszenia. Natomiast na HC jest wszystko na odwrót jedynie tracimy lvl i eq przy zgonie. Moim zdaniem od samego początku serwer HC został źle zaprojektowany.


Każdy z graczy serwera to widzi, ale zostało to zauważone zbyt późno :l

_________________
Rycerz 140lvl [ON]


13 Sty 2020, o 23:34
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
RusekLeczy napisał(a):
Jak dla mnie serwer HC jak sama nazwa wskazuje powinen być ciężki, tj. więcej expa by trzeba było na wbicie lvl, mniejszy exp z mobów, mniejsza szansa na drop, więcej psycho do wbijania, cięższe bossy, trudniejsze ulepszenia. Natomiast na HC jest wszystko na odwrót jedynie tracimy lvl i eq przy zgonie. Moim zdaniem od samego początku serwer HC został źle zaprojektowany.


Ciekawe co byś powiedział jakbyś stracił epik, udry czy envile +12.
Serwer HC tak czy siak jest trudniejszy, może nie tak jak powinien być, ale powinien być na pewno wspierany, a nie jest - brak beirn.

P;s Sokół powiedział, że po 3D prawdopodobnie powstanie nowy serwer HC.


13 Sty 2020, o 23:37

Podziękowali: Pan Fasola (14 Sty 2020, o 20:25)
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Szkoda czasu na analizę tematu - Ty już znasz przyszłość, wiesz jaki będzie wynik.

Wiesz coś, o czym piszesz, że nie masz podstaw, żeby to wiedzieć. Nie wiem czy odpisywałem Ci na TS, czy komuś innemu, ale padło to samo stwierdzenie. "jestem tego pewien, mimo że nie mam dostępu do takich informacji, każdy to wie"

Wielkie kwantyfikatory - każdy. Czy na pewno? Zdania były podzielone i sądzę, że jeśli każdy coś, to właśnie każdy nie wie.

"Każdy lata w takim samym ekwipunku" - zaskoczę Cię, nie każdy!

"A wystarczy tylko jedna zmiana - umożliwić nam bicie bossów beirn."

Brawo! Nawet nie trzeba robić żadnej zmiany! Ekipa jest lepsza! Już możecie zabijać te bossy, co nawet pokazaliście i to nie raz!

"Zagraniczne serwery też święcą pustkami." - skąd wiesz? Podasz źródło statystyk?

"po ubraniu się, kończysz grę lub rozbierasz swoją postać, ew. czekasz na 3D kilka lat" - nie wszyscy tak postępują, serio.

"Serwer HC nadal się trzyma" - sądzisz, że w przypadku gdyby było 5 serwerów HC wszystkie dalej by funkcjonowały? Nie doszłoby do żadnego łączenia?

" bo ma potencjał, czego o normalu powiedzieć nie mogę" - szanuję opinię, jednak statystyki pokazują co innego. Odsyłam do bloga, chociażby ilości zabijanych bossów. Jakoś tysiące graczy nie pchają się na serwer HC i nie powstają kolejne serwery tego typu.

Polecam ochłonąć, poczekać tydzień na blog, znów odpocząć i zagłosować (to, że będzie głosowanie jak rozumiem jest pewne). Sam jestem ciekaw odpowiedzi dryga.

Pozdro

@down - nie grałem na HC i nie mam zamiaru, bo nie podobają mi się założenia tego serwera. Nie kwestionuję, że komuś mogą się podobać czy ktoś może zmienić zdanie.

Jak zaczynałem to nie było nawet masywu, a ostatnim bossem była modliszka/tygrys. Gdy ludzie farmili moranę to ja jej nie biłem wcale, więc miałem cel i ambicje. Widziałem zatem perspektywy w rozwoju gry, ale i postaci, której rozwój jest nieograniczony, jedynie na niektórych płaszczyznach mamy definitywny koniec jak full eq, poziom czy 8 poziom psycho.

Mój post miał na celu bardziej pokazać sposób prowadzenia dyskusji, który moim zdaniem jest karygodny. Nie wypowiadam się niemalże wcale na temat czy serwer jest dobry, czy zły, na temat zmian i pomysłów ani jego funkcjonowania, tylko dyskredytuję argumenty autora, bo ich jakość jest bliska zera.

Brałem udział w wojnach, co nieco wiem o pvp. Natomiast utrata eq w walce z pewnością spowodowałaby mój definitywny koniec i to od razu. Uniknąłem tego typu problemu nie zaczynając gry na HC. Masz rację, nie wytrzymałbym tam.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro 14 Sty 2020, o 19:40, edytowano w sumie 2 razy



13 Sty 2020, o 23:37

Podziękowali: NavX (13 Sty 2020, o 23:48)
Profil WWW
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Dobrze podsumowane, ale na dobre zmiany, które rzeczywiście zmienią ten serwer nie ma co liczyć - priorytetem jest 3D, które po wypuszczeniu dalej będzie niedokończone + prawdopodobnie pojawi się masa błędów, a dodatkowo kompletny brak pomysłu i dobrej woli w przeprowadzaniu zmian (co można wywnioskować po tych ostatnich). Wszystko to tworzy pozory zainteresowania serwerem HC, nad którym można było wypracować wiele rozwiązań na przestrzeni kilku lat, a nie robić wszystko teraz, na ostatnią chwilę.

W moim przekonaniu ten rok jest ostatnim momentem, w którym można ten serwer uratować i dlatego wszyscy się nagle obudzili. Chcąc nie chcąc, większość topowych graczy już się poubierała z tego co mogła, a nowych jak było tak nie ma. Co będzie dalej? Brak dochodów, bo nikt nie będzie potrzebował rozwijać swoją postać.

Sam jestem zażenowany tym, w jaki sposób traktowano nas na tym serwerze przez te kilka dobrych lat. Może gdybyście się nie użerali tak długo z 3D, to gracze woleliby zmiany niż łączenia, a teraz po prostu mają dość kolejnego czekania latami i dlatego razem z wami Ekipo, wolą iść na łatwiznę przeprowadzając merge.

@Szymdaro

Nie zrozumiesz działania tego serwera, jeżeli nigdy tam nie zagrałeś.. Najlepszym przykładem jest Galajus, który dopóki nie rozpoczął tam gry miał takie samo zdanie jak ty. Dopiero kiedy poznał z czym wiąże się tracenie eq na bossie a także bycie 'prześladowanym' na pvp (a uwierz mi, że nawet ty będąc bardzo doświadczonym graczem nie poradziłbyś sobie z tym przez długi czas) zmienił zdanie o 180 stopni.
P.S. Jaki widziałeś potencjał kiedy maksymalnym bossem była sama Morana, której padały setki jednego dnia? (nie mając info oczywiście o tarulu i mahecie)

@ElCApone

Wypominasz drop x3, ale zupełnie nie patrzysz na to, że tracimy części naszego eq. Wielokrotnie traciłem wyexpione itemy +8 i kilkadziesiąt milionów expa. Stratę Udręk odrobiłem dopiero po około 7 miesiącach. Nie wmówisz mi, że na zwykłych serwerach nie ma graczy, którzy mają 'depo pełne rarów' a nawet śmiem twierdzić, że jest ich zdecydowanie więcej niż tych na HC. Na naszym serwerze nie dropi takie multum rarów o jakich ty masz wyobrażenie, bo po prostu nie ma tylu graczy żeby to orać. Jestem pewien, że gdyby ekipa wypuściła statystykę z tym związaną, to okazałaby się ona 10 razy mniejsza od twoich przypuszczeń.

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


Ostatnio edytowany przez Toxic 13 Sty 2020, o 23:49, edytowano w sumie 2 razy



13 Sty 2020, o 23:38

Podziękowali: Figod (14 Sty 2020, o 02:23)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Lis 2019, o 15:52
Posty: 29
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Elektorr
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Udzielę się z trzeciej osoby nie pytanych bo jak zawsze ekipa ma zamiar podjąć decyzje bez pytania (czyt merge duneb do Larkas=tolnor). Jak to jest w logice tego pomysłu by serwer który nie ma ani składu ani jakiegokolwiek podejścia do normalnego serwera by to łączyć??? Przecież wiadome są zasady jednego i drugiego serwera. Nie wiem jak to widzicie ale no dla mnie to jest dość duża dysproporcja zasad i nierówności. Gdziekolwiek by nie trafił serwer HC to biorąc pod uwagę jego sytuacje DROP 3x i wendy champy itp. jest to po prostu mocno niesprawiedliwe by takie postacie, czy nie daj jeszcze z czymkolwiek w dp przechodziły na normalny serwer. Gdzie Cena takiej Lawiny na Ostrol (jak się nie mylę) to 40kk. No sorry ale komuś deska rozdzielcza na łeb padła i odstawia cuda. No i jak widać gracz który "rzekomo" (rzekomo bo skąd ja to mam wiedzieć :lol: ) zakupił platyny za 21tyś pln też ma swoje zdanie na ten temat... to tak trochę od ekipy kopniak w krocz. Już chciałem ten temat poruszyć jak widziałem tylko rozmowy na temat merage….taki serwer jedynie z czym można połączyć to z innym (europejskim???) co funkcjonuje na takich samych zasadach.


13 Sty 2020, o 23:42

Podziękowali: Szakti (14 Sty 2020, o 03:58)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 353 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron