Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Mam problem z dołaczeniem do gry 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Lis 2018, o 15:24
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: weriyuus
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Mam problem z dołaczeniem do gry
Serwer: Larkas
Nazwa postaci: weriyuus
Czas: 19.11.2018 około godziny 21
Opis:
Witam.Wczoraj gdy grałem wieczorem na serwerze larkas niechcący kliknąłem dabel klika(tak po polsku) i zostałem wylogowany z serwera gdy próbuje wejść na grę pisze mi że problem z połaczeniem a gdy wchodze np. u kolegi wszystko jest dobrze i mogę wbic jeżeli połaczyłem sie z innym internetem też mogłem się zalogowac na postac. Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu? P.S na serwer typu Duneb mogę wbic


20 Lis 2018, o 15:30
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Lut 2012, o 21:32
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mam problem z dołaczeniem do gry
Piszę w imieniu mojego brata który próbuje dołączyć do gry już od 2 dni ale ciągle wyskakuje mu ten sam komunikat w trakcie logowania a mianowicie: "Utraciłeś połączenie zostałeś wylogowany z serwera". Nickname brata to Krystoforus a poczta to: (ciach)
bardzo proszę o pomoc. w końcu chłopak gra na premce i daje wam zarobić więc rozumiem że dbacie o jakość usług. w tym przypadku coś się schrzaniło. będę wdzięczny za pomoc dla brata. nie piszcie na moją pocztę proszę tylko na pocztę brata którą wam podałem. Liczę na przychylność i zrozumienie. Z uszanowaniem i Wesołych Świąt życzę

Proszę napisz na support, podawanie danych na forum jest złym pomysłem. Szymdaro


15 Gru 2018, o 17:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron