Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 brak możliwości logowania na konto (nie na postać) 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Maj 2012, o 21:12
Posty: 27
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Odpowiedz z cytatem
Post brak możliwości logowania na konto (nie na postać)
Serwer: Ostlor
Nazwa postaci: całe konto
Czas: od wczoraj
Opis:
Administracja od wczoraj wykazuje nikłe zainteresowanie problemem. Mam jednak cichą nadzieję, że jak opisze to tutaj to się to zmieni, bo jako klient mogę zawsze zmienić grę. Nawet jako początkujący przedsiębiorca tak olewczego podejścia do ludzi nie widziałem nigdzie.

Rzecz jest kierowana raczej do graczy (powód wyżej) bardziej obeznanych ode mnie w tej technologii.

Sprawa zaczęła się od wczoraj, gdy próbuję się zalogować na stronie głównej (nie na postać, tylko przy użyciu adresu e-mile i hasła) wyskakuje mi tylko czarny ekran. Dzieje się tak tylko na jednym kompie i na przeglądarce FireFox. Od razu mówię, czyszczenie ciastek przeglądarki było pierwszą rzeczą, która zrobiłem. Przeinstalowanie Firefoxa pomaga na parę godzin, ale nie zamierzam się tak bawić. Nie tędy droga. Googlałem, wygooglałem, że może pomóc usuniecie pliku cookies.sqlite z folderu profilu. Przy okazji zauważyłem, że strona główna gry nie ma połączenia szyfrowanego (kłódka obok adresu https... nie jest zielona tylko ma przy sobie wykrzyknik). Google poszło w ruch, usuwałem plik cert9 z tego samego folderu. Wszystko na nic, zalogować się nie mogę.

Ktoś ma jakieś pomysły, co może być przyczyną tego stanu rzeczy i jak to naprawić?

Niestety nie zamierzam dla jednej gry zmieniać przyzwyczajeń i przeglądarki. Mogę grac chwile przez operę. do czasu wywiązania się ze zobowiązań wobec dwóch kolegów. Później wrócę do FF.


2 Cze 2019, o 14:16
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: brak możliwości logowania na konto (nie na postać)
Możliwe, że twoja przeglądarka blokuje działanie flasha. Podrzuć do mnie na priv na forum lub do wątku na supporcie screena, na którym będzie widać pasek z adresem. Czasami tam pojawia się jakaś ikonka, którą trzeba kliknąć aby odblokować flasha.


3 Cze 2019, o 21:38
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Maj 2012, o 21:12
Posty: 27
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: brak możliwości logowania na konto (nie na postać)
działało do dzisiaj.
http://prntscr.com/o0x04f
po kliknięciu 'zaloguj' http://prntscr.com/o0x2lk

Wyczyściłem cache flasha jak ktoś na chacie forum podawał.


12 Cze 2019, o 15:42
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Lis 2014, o 22:59
Posty: 3
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: brak możliwości logowania na konto (nie na postać)
U mnie także ten problem występuje. Czyszczenie pamięci podręcznej, ciastek, ustawień uprawnień witryn w przeglądarce oraz czyszczenie pamięci flasha nie pomaga. Jedyne co mi pomogło to 'odświeżenie' firefoxa (przywrócenie ustawień domyślnych), reinstall też pomaga ale musi być z przywróceniem ustawień domyślnych. Rozwiązanie to jest jednorazowe, działa do zamknięcia przeglądarki. Później jest znowu to samo. :(


13 Cze 2019, o 22:05
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 16 Lis 2014, o 22:59
Posty: 3
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: brak możliwości logowania na konto (nie na postać)
Pomogło uruchomienie Firefoxa w trybie zgodności z Win 8 i 7; w trybie zgodności z Vista, Vista (SP1) i Vista (SP2) nie pomaga.


17 Cze 2019, o 19:00

Podziękowali: Merowen (19 Cze 2019, o 15:35)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron