Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 DDoS & virus? 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Lip 2019, o 20:02
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Rumson
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post DDoS & virus?
Serwer: Larkas
Nazwa postaci:
Czas: od wczoraj
Opis:
Hej

od wczoraj, jak już był komunikat o DDoS i dokonałem logowania ESET (wersja Endpoint 7.1) krzyczy mi takim komunikatem po chwili zalogowania się do gry - przed komunikatem o DDoS nie miało to miejsca.

Flash jest w najaktualniejszej wersji, cała przeglądarka wyczyszczona, komp przeskanowany - nic nie wykrywa

C:\DRIVERS\Flash\r0duj15w\R0DET96W\$0AR0D00.FL1 odmiana zagrożenia EFI/CompuTrace.A potencjalnie niebezpieczną aplikację Brak czynności
C:\DRIVERS\Flash\r0duj27w\R0DET97W\$0AR0D00.FL1 odmiana zagrożenia EFI/CompuTrace.A potencjalnie niebezpieczną aplikację Brak czynności


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


26 Lip 2019, o 20:08
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Lip 2019, o 20:02
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Rumson
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: DDoS & virus?
Na prośbę Maliego wszedłem na inna stronę wymagającą flasza (przeglądarka wcześniej wyczyszczona) - dokładniej gry.pl i odpaliłem jakiegoś TD - po ok 30 min gry nic nie wyskoczyło

dla pewności zamknąłem stronę, wróciłem na taern i po ok 20 min znów wyskoczy komunikat wyżej..

Wirus niby związany z UEFI ale dziwi mnie sytuacja, że eset mi reaguje gdy akurat jestem na taernie..


@edit 28 VII

dziś już nic się nie pojawiło


27 Lip 2019, o 07:40
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron