Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Pytanie: Kryształ czasu 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010, o 08:25
Posty: 104
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: Deckard
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Pytanie: Kryształ czasu
Serwer: Larkas
Nazwa postaci: Deckard
Czas: 18.03.19 około 16
Opis:
Czy na instancji Draugula zawsze powinien się pojawiać kryształ czasu?

Wczoraj robiłem 2 instancje i 2x kryształ był. Dziś nie pojawił się. Z tematu na forum wiem że problem zdarzył się nie tylko u mnie. O ile to problem a nie celowe założenie że pojawia się losowo lub trzeba jakoś uruchomić pojawienie się kryształu. Dodam że ubiłem Herosa , Draugula i później wszystkie mobki a kryształ się nie pojawił.

Jakieś info od ekipy byłoby pomocne w rozwianiu wątpliwości.

_________________
Mag Ognia 140lvl Tolnor
Plox 127lvl Hohgrat 128 Tłuk 131lvl


18 Mar 2018, o 17:49
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie: Kryształ czasu
Może wszedłeś na instancję po otwarciu portalu?

@down - możesz się dowiedzieć jaka jest mechanika, jak działa portal. Wszystkiego ekipa nam nie napisała, z tego co zaobserwowaliśmy po otwarciu portalu na instancji Draugula kryształ się więcej nie pojawia - bo i nie ma po co. Nie rozumiem kompletnie o co Ci chodzi - idziesz Draugula jak zawsze. Nie musisz czekać aż portal wygaśnie bo ten kryształ, gdy portal jest otwarty jest kompletnie nieprzydatny. Nic nie tracisz, nic nie zyskujesz, nie ma żadnego utrudnienia.

Odpowiadając wprost - kryształ pamięci pojawia się na instancji Draugula po to, żeby aktywować portal. Portal jest aktywowany - kryształ się nie pojawia. Jaśniej to już chyba się nie da.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


18 Mar 2018, o 19:00
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010, o 08:25
Posty: 104
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: Deckard
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie: Kryształ czasu
A to ma jakieś znaczenie?

I niby jak mam zgadnąć kiedy portal jest otwarty, jak zanim dojdę do garnizonu z Beirn to jakaś ekipa może go w międzyczasie otworzyć. A przede wszystkim skąd mam wiedzieć że istnieje taka mechanika "dropu" kryształu. Hmm, może w queście coś było na ten temat? Nie sądzę. Może w rozmowie z NPC od eventu on coś wspomniał o tym? Też nie sądzę, bo pomimo że czytałem co klikam to nie zauważyłem. Ale oczywiście mogę się mylić.

W każdym razie skoro tak jest to dziękuję za kolejne "utrudnienia" i zniechęcanie do gry . Teraz jak już znajdę czas na Draugula to jeszcze będę musiał czekać aż łaskawie portal wygaśnie? A jak będę jak do tej pory chciał zrobić na jednym bufku 4-5 Drauguli to będę się modlił w trakcie jednego żeby nikt nie otworzył portalu ponownie?

To w takim razie nie mam więcej pytań. O ile jest jak napisałeś, bo wybacz ale Twoja odpowiedź nie daje mi w zasadzie żadnych pewników. Ciężko na tym forum dostać odpowiedź wprost jak widzę.


@edit: Oczywiście chodziło mi o kryształy pamięci nie czasu. (Nieprzytomny chyba byłem jak pisałem posta) Jeżeli wprowadziło Cię to w błąd Szymdaro to przepraszam. Me culpa, me culpa.
Ale oczywiście wciąż chciałbym konkrety :P

_________________
Mag Ognia 140lvl Tolnor
Plox 127lvl Hohgrat 128 Tłuk 131lvl


18 Mar 2018, o 19:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron