Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Błąd w quescie Magiczne Sztuczki - serwer s4 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 31 Gru 2011, o 01:25
Posty: 36
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Błąd w quescie Magiczne Sztuczki - serwer s4
Serwer: S1
Nazwa postaci: S4
Czas: 10-01-2012
Opis:
Na wstępie zaznaczę iż błąd dotyczy Wiki Taern, nie zaś samej gry.
O co chodzi?. Otóż wykonuję misję jak w temacie i doprowadzam do konfrontacji czarodziejów. W ostatnim etapie questu wchodzę do zrujnowanej wieży skąd wyrzucają mnie imperialni strażnicy. Stoję sobie przed wieżą i czytam co mam dalej robić, a tam napisano: idź za strażnikami! Poszedłem więc i totalna porażka. Czekał tam na mnie jakiś potwór którego nie sposób pokonać (zaznaczam że na Wiki Taern napisano iż misja ta jest możliwa od 29 lvl) co więcej nigdzie nie żadnej wzmianki o tym mobku, całkowite zaskoczenie!
Proponuję przede wszystkim wstawić potworka do listy przeciwników na wiki, oraz poprawić minimalny poziom dla tego questu.
Pozdrawiam
Polkot


11 Sty 2012, o 17:13
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Błąd w quescie Magiczne Sztuczki - serwer s4
Witaj, nie ma tu zadnego bledu, na wiki podaje sie minimalny poziom, od ktorego mozna rozpoczac ten quest i tak wlasnie jest, mobow questowych celowo nie podaje sie w spisie potworow, one maja zaskakiwac, a minimalny poziom ustala sie zazwyczaj na zasadzie, ze 5 osob na danym poziomie bedzie w stanie wspolnie wykonac to zadanie, a zabicie Zatodemona w grupie 5x 29 lvl jest jak najbardziej mozliwe (grupy z mniejszymi poziomami skutecznie bily duchy, ktore sa trudniejszymi przeciwnikami). Pozdrawiam :)


11 Sty 2012, o 22:37
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 31 Gru 2011, o 01:25
Posty: 36
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Błąd w quescie Magiczne Sztuczki - serwer s4
Dzięki Mystheria. To co napisałaś "załatwia" tylko drugą część mojego zgłoszenia - i to (wybacz) tę mniej istotną.

Może nie wyraziłem się jasno. Bardziej bym chciał aby na wiki pojawił się opis tego przeciwnika, gdyż na chwilę obecną w zakładce http://www.wiki.taern.pl/index.php/Spis_Przeciwnik%C3%B3w nie występuje nigdzie przeciwnik Zatodemon!
Przeczytałem całe wiki, przejrzałem wszystkie questy, instancje, potwory i myślałem że jestem na wszystko przygotowany, a tu masz! Tak naprawdę, to o te zaskoczenie mi chodziło. Wiedziałem że finałem questu będzie jakieś spore wyzwanie, ale na takie nie byłem przygotowany, bo nigdzie nie wyczytałem że taki potworek występuje w grze.
Pozdrawiam
Polkot


11 Sty 2012, o 23:28
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Błąd w quescie Magiczne Sztuczki - serwer s4
Nie zrozumiałeś, potworów występujących w questach nie ma opisanych i najprawdopodobniej ich opisy nie zostaną zamieszczone nigdy i jest to działanie celowe. One mają za zadanie zaskakiwać graczy i tu Zatodemon świetnie spełnił swe zadanie.


12 Sty 2012, o 00:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 233 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron