Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Cienie przeszłości 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Odpowiedz z cytatem
Post Cienie przeszłości
Serwer: Larkas
Nazwa postaci: Uiop
Czas: 16:45, 21.02.2017
Opis:
Witam.
Dziś po raz kolejny Taern mnie oszukał. Tym razem poczułem się na tyle sfrustrowany, że problem postanowiłem opisać tutaj. Wybrałem się zrobić zlecenie na kasę. Kazano mi iść do jaskini na masywie. Nie patrząc, wlazłem w jakieś agresywne sople. Skojarzyło mi się, że niedawno kontynuowałem misję "cienie przeszłości". Pomyślałem sobie, no trudno. Moja wina. Anulowałem zlecenie na kasę, zawołałem pewnego gracza z gildii do pomocy i zaczęliśmy bić sople. Po wejściu do jaskini i ubiciu 2ch grupek, zerwało nam neta(tak, nam obydwóm, bo mieszkamy razem, to zwykle gramy z jednego neta). Po upłynięciu nie więcej niż 10 sekund, zalogowaliśmy z powrotem do gry. Ja, w swojej questowej instancji, w której ubite grupki pojawiły się na nowo, oraz drugi gracz, bez instancji w zwykłej jaskini. Dlaczego wywaliło go z instancji questowej po niecałych 10 sekundach bycia offline? Dlaczego ubite grupki pojawiły się na nowo? Dlaczego zostałem zmuszony do śmierci samobójczej pomimo żółtego pola, na którym nie dało się użyć zwoju teleportacji do Trentis? Mogłem co najwyżej walczyć przez 50 rund i nie ginąć, ale walka druidem jest żmudna i nudna. Gdybym nie miał petów, nie miałbym nawet wyboru. Poniżej filmik na dowód, że nie dało się użyć zwoju, bo pewnie nikomu nie chciałoby się nawet tego zweryfikować. Straciłem 70k expa i jakieś drobne. Strata w sumie żadna, gorszy jest stracony czas. Proponowałbym zrobić tego questa porządnie. Podejrzewam, że taki problem może się pojawić również przy wykonywaniu innych misji. Okropność -.-". Widząc jak to działa, czuje się zażenowany.

https://www.youtube.com/watch?v=gn7xBfi ... e=youtu.be

Przydałoby się też móc wybrać, czy chcę wejść do instancji questowej, czy nie. Ale mniejsza o to


21 Lut 2017, o 18:04
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Cienie przeszłości
Używanie zwojów teleportacji na instancjach questowych jest celowo zablokowane.

_________________
Image
Image


21 Lut 2017, o 19:08
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Cienie przeszłości
A pojawianie się zabitych już grup potworów po 10 sekundowej nieobecności i logowanie się poza instancją osób które były w drużynie, i też znikły na kilka sekund też jest celowe?


21 Lut 2017, o 19:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 168 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron