Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Znikające sztabki 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Znikające sztabki
Serwer: S1
Nazwa postaci: Dcuhiii
Czas: 11:30
Opis:
podobnie jak ostatnio... Zrobiłem żelazo i ołów i poszedłem po miedz(chociaż mam wszystkiepotrzebne składniki z wczesniejszych nie dokończonych zleceń)... Po jakims czasie sie wylogowałem (nie mogłem chodzić) i jak sie zalogowałem zlecenie znikneło i wraz z nim straciłem 3 sztabki ołowiu. Jedna sztabka to ołów który musiałem zapłacić Rentorowi i oprócz tego zniknęły 2 inne sztabki ołowiu. Jedna która sie cudem pojawiła(pewnie ta co znikneła wczoraj) i druga którą dostałem od Cai za zlec.... Chce powiedzieć, że to kolejny raz, kiedy wszystko idzie na marne ze względu na znikające sztabki.


4 Mar 2013, o 12:39
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znikające sztabki
no a ile razy próbowałeś wziąć któreś ze zleceń i nie mogłeś np. ze względu na trwający cooldown?


4 Mar 2013, o 12:45
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znikające sztabki
raz... raz za szybko kliknałem rentora, ale nawet wtedy jedna sztabka powinna zostać.
Na czacie zostałem mimo to poinformowany o stracie jednej sztabki a nie dwóch.
Dodatkowo po 2 minutach trwania zlecenia ono znikneło. Przeszedlem z Kem do jaskini w lesie koldów i zlec zniknęło... Powiedz mi jakim cudem moglem miec 3 sztabki ołowiu? Jeśli wczoraj pisałem że ołowiu mi zabrakło przy koncówce zlecenia?


4 Mar 2013, o 13:06
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Sty 2011, o 04:23
Posty: 65
Miejscowość: Ab'dendriel
Podziękowano: 90 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znikające sztabki
Sytuacja podobna jak u autora postu z tym, ze brak relogów między etapami. Mógłbyś HM opisać gdzieś konkretniej jak unikać tego typu sytuacji które podobno nie są bugiem?

http://scr.hu/44o/0zu9t

_________________
I chodź bym szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę.
Nieograniczona władza w rękach ograniczonych ludzi zawsze prowadzi do okrucieństwa.


17 Mar 2013, o 14:24
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Lut 2011, o 18:16
Posty: 18
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znikające sztabki
Serwer: S1
Nazwa postaci: Jabb
Czas: 17:05
Opis:
Robiłem to zlecenie 2 raz pod rząd (pierwsze dziś w nocy poszło jak pomaśle). Dziś przygotowany z itemami czyli 15 amuletów, 10 wisiorów, 5 sztuk złomu z upadłych i 2 amulety gromu. Wziełem 1 zlecenie potem ubiłem co trzeba było, oddałem zleconka - wszystko zaliczone i tak kolejne aż do malusa. Po ubicu obu grupek wracam do malusa okazuje się że nie mam potrzebnych sztabek (ofc wszystkie itemki amulety, złom,wisiory) znikły z plecaka. Została mi 1 sztabka i 2 katalizatory.

Dodam, że niemożliwe było żebym nie dostał sztabek ze względu na przeciążenie ponieważ nie miałem więcej niż połowę plecaka.
Nie wylogowywałem się między zleceniami.

Straciłem właśnie 45 min na zrobienie zleceń i około drugie tyle na zebranie wcześniej potrzebnych rzeczy na dodatek po wylogowaniu teraz muszę czekać do kolejnego zlecenia 240min.

Oczekuje wynagrodzenia 300k jak za wykonane zlecenie i informacji kiedy ten bug zlecenia zostanie naprawiony bo chciałbym sobie je co jakiś czas zrobić zwłaszcza że nazbierałem amulety, wisiory, złom na kilka zleceń ale jak jest taki bug to szkoda mi nerwów a czas już na zbieranie troche poświęciłem.

Dodam, że sytuacja mnie tak wkurzyła, że odebrało mi to ochotę na jakąkolwiek grę dzisiaj mimo, że byłem umówiony na kilka jaskołek.


17 Mar 2013, o 18:28
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znikające sztabki
Skoro nie miałeś sztabek dla Malusa to śmiem twierdzić, że zbyt szybko brałeś zlecenia pośrednie tzn. w czasie trwającego jeszcze cooldownu. Tym samym pobierało sztabkę ale nie przydzielało zlecenia i finalnie zabrakło Ci sztabek do wykonania sztabki złota.
Nie jest to bug, choć faktycznie jest to upierdliwe i wkrótce zostanie to zmienione w taki sposób, żeby nie pobierało sztabki o ile nie przydzieli zlecenia.

Póki co wyzeruje cooldown miedzy etapami - powinno się to wgrać w tym tygodniu ale nie potrafię powiedzieć kiedy dokładnie.


17 Mar 2013, o 19:03
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Lut 2011, o 18:16
Posty: 18
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znikające sztabki
Heavenmaker napisał(a):
Skoro nie miałeś sztabek dla Malusa to śmiem twierdzić, że zbyt szybko brałeś zlecenia pośrednie tzn. w czasie trwającego jeszcze cooldownu. Tym samym pobierało sztabkę ale nie przydzielało zlecenia i finalnie zabrakło Ci sztabek do wykonania sztabki złota.
Nie jest to bug, choć faktycznie jest to upierdliwe i wkrótce zostanie to zmienione w taki sposób, żeby nie pobierało sztabki o ile nie przydzieli zlecenia.

Póki co wyzeruje cooldown miedzy etapami - powinno się to wgrać w tym tygodniu ale nie potrafię powiedzieć kiedy dokładnie.


Tak 2x pojawił mi się napis, że nie mogę wziąć zlecenia ponieważ jestem w trakcie innego wtedy otwierałem ekran ze zleceniem i było raz 0 sec, a raz 5 sek jednak nie zaglądałem czy sztabka została pobrana (napis chyba się też nie wyświetlił bo chyba wtedy bym to zauważył). Teraz przynajmniej będę wiedział z czym się mam pilnować choć uważam, że takiego czegoś nie powinno być, że tracę sprzęt na który uczciwie zapracowałem.

Niesmak po tym zadaniu mi został :(


17 Mar 2013, o 22:40
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Kwi 2011, o 02:54
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Morkai
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znikające sztabki
skoro znikajace sztabki w ten sposob to nie bug a jednak bedzie to naprawione bo tak nie powinno byc to jakies zwroty beda czy poprostu placimy za usluge ktoraj nie dostajemy? skoro niemoge wziac kolejnego zlecenia nie zabiera mi sebeltiga gdy mam jeszcze cooldown z poprzedniego zlecenia.

_________________
Morkai - VD 101+ [s3]


21 Mar 2013, o 01:06
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2011, o 20:41
Posty: 689
Miejscowość: Zawiercie
Podziękowano: 134 razy
Otrzymanych podziękowań: 91 razy
Nick w grze: Kraldjur
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znikające sztabki
Z tygryskami jest taka sprawa, że za wzięcie zlecenia nic nie dajesz - dostajesz dopiero zlecenie na to, żeby kotka zdobyć.
W zleceniu na sztabki musisz dać jedną sztabkę, żeby móc dostać zlecenie na kolejną sztabkę, a to nie jest to samo.

_________________
Żmijcia, ŁK 87 lvl [Ostlor]
Kraldjur , MO 67lvl [Ostlor]

Spelmastare, DT 45 lvl [Ostlor]


21 Mar 2013, o 10:07
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Kwi 2011, o 02:54
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Morkai
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znikające sztabki
ale jesli czas oczekiwania na kolejny q mi nie m,inal to jak moze mi zabrac sztabke skoro nie moge wziac zlecenia?

_________________
Morkai - VD 101+ [s3]


21 Mar 2013, o 20:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 286 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron