Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Błąd przy Q: "Morze możliwości" - Brak NPC 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 18 Maj 2013, o 22:17
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Błąd przy Q: "Morze możliwości" - Brak NPC
Serwer: S1
Nazwa postaci: Fruvak
Czas: Około tygodnia temu
Opis:
Ciąg dalszy epizodu, quest "Morze możliwości" i etap przy którym utknąłem ze względu na brak NPC do wykonania jego. Mianowicie chodzi o moment w którym potrzebujemy zdobyć składniki do Wywaru Przymglenia. "Idź do Leokadii. Humboldt potrzebuje składników do Wywaru Przymglenia. Idź po nie do Leokadii"

O ten etap wymieniony wyżej głównie mi chodzi, już zmierzam do opisania problemu... Mianowicie, jak można wywnioskować po temacie, brakuje tutaj pewnego NPC, brakuje Leokadii od której owe składniki mamy zabrać. Sprawdzałem w magazynie Leokadii pod latarnią, dowiedziałem się jednak że NPC potrzebny nam do tego questa POWINIEN znajdować się w opuszczonej chatce obok mostku przez który przechodzi się zazwyczaj wychodząc z instancji ichtiona po zabiciu go - mała chatka przy plaży, za południową bramą obozu Petra. Tam też żywej duszy nie zastałem. Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na wykonaniu tego questa a jedyną informacją, którą uzyskałem od moderatora na którego też polowałem przez dość długi czas było to, żeby zgłosić problem właśnie tutaj. Tak więc się dzieje, proszę o rozpatrzenie problemu oraz na jak najszybszą możliwą odpowiedź, reakcję. Z góry dziękuję.

Dodam również, że w momencie pojawienia się błędu dostałem wskazówkę, aby usunąć z przeglądarki wszystkie pliki cookies. Zrobiłem to, zalogowałem się ponownie do gry a problem jak był tak i trzyma się twardo do dnia dzisiejszego.

Pozdrawiam.


22 Mar 2016, o 11:35
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Błąd przy Q: "Morze możliwości" - Brak NPC
Zerknij czy teraz Leokadia jest w magazynku, miałeś zbugowanego ale innego questa powiązanego z tym przez co NPC się nie pojawiał. Obecnie powinno być ok.

_________________
Image
Image


22 Mar 2016, o 12:28
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 18 Maj 2013, o 22:17
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Błąd przy Q: "Morze możliwości" - Brak NPC
Miałem już pisać, że nic się nie zmieniło jednak pomyślałem, że może relog pomoże i sprawę wyjaśni no i fakt, leokadia czekała na mnie grzecznie w magazynie u siebie :D Dzięki bardzo za pomoc ;)


22 Mar 2016, o 12:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 237 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron