Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Quest Prawdziwe Kłamstwa 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Lip 2016, o 23:05
Posty: 3
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Domberer
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Quest Prawdziwe Kłamstwa
Serwer: S1
Nazwa postaci: Domberer
Czas:
Opis:
Witam.
W Quescie Prawdziwe Kłamstwa pomogłem wszystkim naukowcom i nie dostałem receptury na aquapeta. Rozumiem ze nie zawsze się dostaje, ale robiłem tak samo jak koledzy i oni dostali. W trakcie całego questu miałem problemy także z npc. Po każdej interakcji z nimi nie mogłem nic dalej zrobić. Cały czas musiałem robić relogi, możliwe ze to miało jakiś wpływ. Rozmawiałem o tym z gm'em dowiedziałem się że otrzymanie receptury jest zależne od tego w jaki sposób będzie się rozmawiało z npc, ale tak jak pisałem robiłem quest tak samo jak moi koledzy. Proszę o kontakt jeżeli mam podać więcej szczegółów lub reset questa.


22 Lip 2016, o 23:45
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest Prawdziwe Kłamstwa
Masz po 1 pkt od każdego NPC, zamiast pracować z każdym z nich trzeba się było skupić na jednym. Rlg nie mają wpływu na wykonanie questa, gdyby miały nie mógłbyś go kontynuować ponieważ brakowało by Ci tzn oznaczenia. Reset questa nie wchodzi w grę. Co do wykonywania tak jak koledzy to wystarczy jeden szczegół przegapić i już nici z przepisu a najlepiej samemu czytać uważnie dialogi a nie patrzeć na kolegów.

_________________
Image
Image


23 Lip 2016, o 00:22
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Lip 2016, o 23:05
Posty: 3
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Domberer
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest Prawdziwe Kłamstwa
Dobrze rozumiem, ale jednak relogając cały czas quest robi się dużo dłużej a to już raczej jest błąd. Teraz nie mówię już o recepturze tylko o samym quescie.


23 Lip 2016, o 11:07
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2014, o 18:53
Posty: 180
Podziękowano: 239 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Nick w grze: Egzoturus
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest Prawdziwe Kłamstwa
W takim razie podrzuć jakieś screeny lub opisz sytuację w jakiej ten błąd występuje.

_________________
"Prędzej martwy, niż słaby"
Egzoturus (Mag Ognia 124lvl) [ON]
TeuRoss (Rycerz 63lvl) [ON]
W grze od 23.06.2012


Zapraszam na Targ Tolnor do sklepu NN Shop >KLIK!<


23 Lip 2016, o 20:55
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest Prawdziwe Kłamstwa
Nie mamy wpływu na to kiedy gracz rlg, jeśli jest to przez błąd gry to poproszę szczegółowy opis sytuacji najlepiej poparty ss, natomiast jeśli przyczyna rlg była niezależna od serwera/kodu gry to takim sytuacjom nie jesteśmy w stanie zapobiec. Jeśli oczekujesz, że po każdym rlg etap automatycznie awansuje w najlepszej opcji na kolejny to nie ma takiej możliwości bo wystarczyłoby robić rlg i mieć max nagrody bez czytania i wysiłku w 5 minut...

_________________
Image
Image


23 Lip 2016, o 22:24
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Lip 2016, o 23:05
Posty: 3
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Domberer
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest Prawdziwe Kłamstwa
SS niestety nie mam, bo myslałem że to tylko mi, ale popytałem innych i też mieli ten problem, a błąd pojawiał się po każdej interakcji z npc po walce z nim, wtedy kiedy był napad na labolatorium, oni leżeli na ziemi i trzeba było ich obudzic i wtedy była walka, i własnie po tej walce miałem w quescie napisane było żebym porozmawiał z danym npc i gdy klikałem na niego to widniał tylko napis [bywaj], po relogu było wszystko ok ale jednak troche mnie to zniechęciło do robienia questa, i nie chodzi tu juz o mnie tylko o innych graczy, bo mogą sie przez to zniechęcić do gry.


25 Lip 2016, o 00:10
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2013, o 14:11
Posty: 174
Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 233 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest Prawdziwe Kłamstwa
Dombero napisał(a):
SS niestety nie mam, bo myslałem że to tylko mi, ale popytałem innych i też mieli ten problem, a błąd pojawiał się po każdej interakcji z npc po walce z nim, wtedy kiedy był napad na labolatorium, oni leżeli na ziemi i trzeba było ich obudzic i wtedy była walka, i własnie po tej walce miałem w quescie napisane było żebym porozmawiał z danym npc i gdy klikałem na niego to widniał tylko napis [bywaj], po relogu było wszystko ok ale jednak troche mnie to zniechęciło do robienia questa, i nie chodzi tu juz o mnie tylko o innych graczy, bo mogą sie przez to zniechęcić do gry.




Rzeczywiście, istnieje ten błąd, ale czy jest taki problematyczny? Te 3 relogi= 1 minuta gdzieś?
Ale można błąd poprawić ;)

_________________
"Nie ważne jest w moich oczach,
Czy człowiek będzie mniej,
Czy więcej posiadał.
Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem


W Taern gram od: 2012-05-05


25 Lip 2016, o 13:34
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2014, o 18:53
Posty: 180
Podziękowano: 239 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Nick w grze: Egzoturus
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Quest Prawdziwe Kłamstwa
Błąd że należy relogać występuje kilka razy, bo nie zawsze pojawiają się npc i w jedym przypadku mob do bicia. Jednak nie powoduje on nie otrzymania przepisu.
Sprawdzałem dziś rano :)

_________________
"Prędzej martwy, niż słaby"
Egzoturus (Mag Ognia 124lvl) [ON]
TeuRoss (Rycerz 63lvl) [ON]
W grze od 23.06.2012


Zapraszam na Targ Tolnor do sklepu NN Shop >KLIK!<


29 Lip 2016, o 13:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 236 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron