Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 "Władca Mario" i 2 osoby z "q" w instancji bossa 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 16 Lut 2015, o 02:04
Posty: 62
Podziękowano: 74 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Liebing
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post "Władca Mario" i 2 osoby z "q" w instancji bossa
Serwer: Larkas
Nazwa postaci: Liebshidu
Czas: Dzisiaj
Opis:
Serwer: Larkas
Nazwa postaci: Liebshidu
Data i godzina zauważenia błędu:
dzisiaj, ~14

Związane ze zgłoszeniem elementy:
Quest: Władca Mario
Etap: Insta Bossa

Skład na mario, (ja mam quest, ale bijemy quest kolegi w full party). Czyścimy, idziemy. Emocje rosną jak w filmie szpilberga. Dostaje "ucieczke" od łapki na samym początku... dobra, zaraz wskocze i pomogę ziomeczkom. Runda dobiega końca, uciekam.
I PYYYYK Moja instancja! Sheed 40 stojący samotnie między dwoma oddziałami przysłanymi przez Adelweiga... Jakimś cudem udało mi się nie naginać licznika deadów i z petem jakoś wyszliśmy przed inste. Bluzgów, które poszły na priv do prowadzącego party w stronę twórców tej gry nie zliczę. Ekipa wychodzi po mnie (plusik Panowie twórcy, że daliście w końcu taką możliwość!), wracamy... bijemy kolejną grupę i co? Znowu sh dostaje ucieczke. Tym razem nie da się uciec z krukiem na ramieniu, szkoda szczępić ryja i przebijać się 20 minut do wyjścia.
Szybka myśl - Tep do Trentis... oj, jakie było moje rozczarowanie kiedy ten magiczny świstek nie zadziałał.

Nie dość, że insta nagina wszelkie bariery, jeśli chodzi o % wkładanych uroków i jest jedną z najbardziej irytujących na mid level, dropa z tego nie widziałem od roku to jeszcze takie kwiatki...

1 ucieczka
http://scr.hu/61n2/azco0

2 ucieczka
http://scr.hu/61n2/c6wbx



Edit : Mój sheed dalej stoi w instancji.
Edit2 : Już pal licho peta, który mi padł przy próbie "mijania" grupek... ale kur... żeby nie można było opuścić instancji w jakikolwiek inny sposób niż def 000?


4 Paź 2016, o 15:53
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 16 Lut 2015, o 02:04
Posty: 62
Podziękowano: 74 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Liebing
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Władca Mario" i 2 osoby z "q" w instancji bossa
Podbijam temat. Znowu wywaliło mojego Sheeda podczas walki z łapkami do mojej instancji questowej. Kiedy raczycie w końcu naprawić ten bug?


11 Gru 2016, o 15:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 240 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron