Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Błąd próba 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 10 Sty 2017, o 15:10
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Devuss
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Błąd próba
Serwer: Larkas
Nazwa postaci: Devuss
Czas: 29.01.2017 18:57
Opis:
Witam.
Chciałbym zgłosić błąd w Queście 'Próba', otóż mam zebrane wszystkie surowce na półce Alifryka poza lodem. Lodu oczywiście nie wykonałem, bo Larkas taki pomocny, że nie ma co liczyć bez wyłożenia $$$ na pomoc bezinteresowną, ale nie o tym. Gdy latam po bossach z niewykonanym lodem, jeśli zbiorę jeden z itemków, które były do zdobycia w tym Q na tą półkę, (np. mam drewno z drzewca, a na półce już jest), etap wraca mi do drewna i mam zanieść do Alifryka, wszystko spoko by było, gdyby dało się zanieść i byłby spokój. Ale, żeby było śmiesznie już półka ma ten item i nie da się, robi sie syf w eq i niesiony ciężar zwiększa, bowiem nie można ruszyć itemka i wywalić.

ss:
Image
Image


29 Sty 2017, o 20:00
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 16 Lut 2015, o 02:04
Posty: 62
Podziękowano: 74 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Liebing
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
To wszystko wazy po 1 ciężaru.. Jest to błąd (jeden z setek tej gry) ale sam biegam nadal z tym questem i nie odczuwam jakoś dotkliwie tego ciężaru mając 74 poziom. Co do pomocy z próbą... Rozwiązań masz kilka :
Znaleźć gildie prowadzona przez normalnych graczy i poprosić o wyprawę
Poczekać aż ktoś też będzie mieć problem z tym etapem i rozłożyć na dwóch poszukiwanie pomocy.
Odpuścić sobie do 70 levela ten quest (przed 70 wszystko cię na plaskowyzu bije) i wtedy próbować szukać pomocy.
To gra dla cierpliwych... :)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


30 Sty 2017, o 02:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 260 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron