Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Świątynia a niedziałające czary 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 20:27
Posty: 196
Miejscowość: Nowy Sącz
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia a niedziałające czary
Aa jeśli świątynia już się budowała a dopiero potem wyszedł bug to spoko :) mój błąd :)

_________________
Ja tylko udaje ze walczę, tak naprawdę jestem maskotką drużyny :)


9 Sty 2012, o 21:22
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 31 Sty 2011, o 14:32
Posty: 56
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia a niedziałające czary
UsiekM napisał(a):
Conrad napisał(a):
Temat w tej sprawie w strefie testera była założony już w momencie kiedy dowiedzieliśmy się, że buffy nie działają. Zrobił to Jachu. Ostrzegaliśmy, że lada moment wybudujemy świątynię...


Hmm rozumiem wasze zdenerwowanie, bo wiele rzeczy z gildii jeszcze nie działa i fakt pora je naprawić. Może się mylę ale po tym cytacie i wypowiedzi Gzrega widzę ze celowo spieszyliście się z budową wiedząc ze nie działa.. Trochę nie logiczne, chyba że się liczy na niezłe wyłudzenie zadośćuczynienia :P


Rozumiem Twoje zainteresowanie w tej materii UsiekM i dziękuję za wsparcie, w końcu przecieramy szlaki pozostałym gildiom co by ich to samo nie spotkało, także stwierdzenie że "pora to naprawić" jest bardzo na miejscu szczególnie że już przebrnęliśmy temat.
Co do celowości pomimo zgłoszenia przez Jacha na forum dostaliśmy później zapewnienia na TS od głównego Testera że buffy działają tylko nie są widoczne napisy po zabraniu bufow.
Co do ostatniego zdania prosiłbym o nieinsynuowanie irracjonalnych teorii. Lepiej czasem zapytac o coś na priv niż zaśmiecac i publiczne forum :)


9 Sty 2012, o 21:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron