Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Błąd w odczarowaniu [W] 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Sty 2013, o 12:31
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Błąd w odczarowaniu [W]
Dlaczego u druida na odczarowaniu na 6 jest napisane ze myje 3,6 wiec 3-4 a myje mi max 3 bufki a raz potrafi zmyc tylko jedną, a na 7 jest napisane 4,2 a myje 3-4 dlaczego?! Nie powinno myc na 6 minimum 3-4 a na 7 minimum 4 a raz na jakis czas 5?

_________________
Blockk - Druid 80lvl s1 pauzuje ;)
Bleffii - sheed 32lvl s1 Rosnie ;D


20 Sty 2013, o 12:36
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Błąd w odczarowaniu
Każdy buff/debuff ma określony stopień zmywalności.


20 Sty 2013, o 16:49
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Błąd w odczarowaniu
Spoiler:


Wg. jednego z najlepiej poinformowanych członków ekipy, masz racje. Jeśli najsilniej "trzymający" debuff ma 120 pkt, to przy 6-7 poziomie odczarowania powinno zdejmować minimum 3 debuffy. Jako że przetrwanie debuffa mimo oczyszczenia jest dopiero planowane, czyszczenie 1 lub 2 buffów/debuffów to błąd (albo zła informacja odnośnie zmiany).

Powiedziałbym nawet, że z uwagi na punkt "*3", każdy debuff ma co najwyżej 100 "obrony przed zmyciem". Jeśli oczyszczenie na 1 poziomie może zdjąć 2 debuffy, a każdy buff/debuff posiada taką samą szanse na odczarowanie, to szansa nie może wynosić ponad 100. Niestety, tak nie jest; na 1 poziomie oczyszczenia można odczarować np. tylko jeden debuff.


20 Sty 2013, o 16:50
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Błąd w odczarowaniu
Może też występować błąd wyświetlania. Np. ikona aury zimna zostaje, mimo, że efekt już nie działa. Wtedy faktycznie może się wydawać, że odczarowanie działa słabiej. Mi chyba jeszcze nie zdarzyło się, żeby zmyło mniejszą ilość, ale bacznie tego nie obserwuje. to jakieś konkretne /buffy/debuffy?


24 Sty 2013, o 11:13
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Błąd w odczarowaniu
Hej, ja to sprawdzałem na s0 i działa poprawnie. Powiedz mi jakie miałeś debuffy ? Jaki masz lvl odczarowania ?

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


24 Sty 2013, o 19:48
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2011, o 15:50
Posty: 77
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Wedess
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Błąd w odczarowaniu [W]
Z odczarowaniem naprawdę jest coś nie tak.. albo z aurą zimna.

Od kilku dni siedzę ciągle na lodowym smoku i za każdym razem gdy robię postument kłów, gdy obrywam aurą, pojawiają sie problemy z myciem.

Odczarowanie na 6 poziomie, a myje mi po 1-2 buffy -.- Według tego: "2. Każdy buff/debuff wymaga od 80 do 120 punktów.." powinienem myc w najgorszym wypadku 3 buffy/debuffy.. Ale jest inaczej. Mam na sobie aurę zimna, zródło i wzmocnienie (3 buffy). Daje odczarowanie i zazwyczaj (bo nie zawsze) aura zostaje (zmyte zostaja 2 buffy). Przy odczarowaniu daję sobie od razu źródło, zatem mam wtedy żródło i aurę, dam drugie odczarowanie i czesto myje mi tylko źródło, czyli 1 buff. A aura wciąż zostaje..

Ale gdy jestem juz na smoku, i ktoś zostanie zamrożony, ja go umyje.. Aura zawsze zostaje zmyta, wydaje mi się zatem, że z grupową aurą jest wszystko w porządku, ale zwykła aura zimna ma w sobie jakiś błąd.

Proszę o dokładne sprawdzenie tego na s0, bo naprawdę coś tu nie gra :P

_________________
Jest życie jakie jest i życie jakie chcieli byśmy by było..


21 Lut 2013, o 15:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron