Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Pet zostaje w walce po ucieczce 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Pet zostaje w walce po ucieczce
Serwer: S1
Nazwa postaci: Kerklis
Czas: 17
Opis:
Bug wygląda tak.
Wpadłem w harpie z petem, a ze czas naglił to zwiałem z relogiem.
Ubiłem wenda, pet dalej dzielnie walczy, harpie dzielnie walczą.
Pokibicowałem im jeszcze z 15 minut i stwierdziłem ze sie chyba niedograja i jest pat.

Relog nic nie pomógł, to odesłałem peta do klatek.
O dziwo udało sie.
No to zaglądam do tejże klatki w celu odebrania bydlęcia, niestety bydle trup. 4h leczenia.
Skorzystałem z dobrodziejstwa upka, i wyleczyłem za plate (czyli bug mnie skubnal na 10platy, ale kto by tam wypominał). Wyleczyć się udało, odebrać się udało. Happy end.

No prawe.
Bo harpie nadal dzielnie walczą. I sie tu juz pewnie nie zmieni.

Taka historia.

Ps. Czy ktoś mógł by odwiesić te harpie? to jadna z 2ch najpopularniejszych grupek harpii w grze, gracze będą nie pocieszeni.

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


16 Paź 2015, o 18:09
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010, o 08:25
Posty: 104
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: Deckard
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pet zostaje w walce po ucieczce
serwer: Larkas
nick: Deckard
kiedy: 18.10.2015 17:00


Podklejam się żeby nie dublować tematu.

Dziś padł mi net podczas walki ze smokiem (zwykłym). Po zalogowaniu byłem już poza walką bo trochę mi to zajęło. Jakież było moje zdziwienie gdy pety: Tłuk Hohgrat i Plox wciąż biły smoka i szpona. Czekałem na zakończenie walki i po jakimś czasie wyświetlił się komunikat o śmierci szpona a po kilku dalszych minutach o śmierci smoka.

Wynika z tego że one wciąż walczyły i to jak widać dzielnie :). Paski HP petów zmieniały się tak jak w normalnej walce.

@edit:
1. Pety za taką walkę dostają normalny exp.
2. Jeżeli postać gracza ma możliwość odpoczynku to pety są w zasadzie nieśmiertelne o ile nie padną w rundę (pety również w tej chwili odpoczywają pomimo tego ze walczą). Miałem okazję się o tym przekonać gdy wylogowało mnie w 1 rundzie walki ze Szczudlakiem Kolekcjonerem i zgrzytami. Paski HP petów zmieniały się dynamicznie czyli było widać ze obrywają ale ze względu na długość trwania rund bezproblemowo doleczał je odpoczynek. Nie mógł ich w tym czasie doleczyć Hohgrat ze względu na pojedyncze leczenie. Skończyły walkę z full HP maną i kondycją.
3. Prawdopodobnie można pety będące w takiej walce leczyć także eliksirami - do sprawdzenia.

_________________
Mag Ognia 140lvl Tolnor
Plox 127lvl Hohgrat 128 Tłuk 131lvl


18 Paź 2015, o 18:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron