Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Podwójne 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 8 Kwi 2017, o 18:22
Posty: 56
Podziękowano: 51 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: KiedysWroce
Odpowiedz z cytatem
Post Podwójne
Serwer: Larkas
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
Witam, znalazłem błąd w grze z podwójnymi. Zakładając, że mam 50 many i ustawiam jedną kulę, która zabiera 38 many zostaje mi jej 12 po czym gdy podwójny zadziała to manę mi zeruje.

viewtopic.php?p=233967#p233967

W tym oto temacie wyżej, jest napisane, że powinno być tak "Jeżeli nie starczy nam many/kondy na kolejny atak to nie jest on wykonywany i nie zeruje nam zasobów"

Chyba w ciągu 6 lat zostało to wprowadzone, tym bardziej, że było tam napisane, że będzie to w najbliższym/kolejnym mniejszym upku


15 Maj 2019, o 20:55
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podwójne
Skoro jest źle, to zapewne nie zostało to wprowadzone? Świetnie, że przekopujecie całe forum i rozliczacie ekipę z obietnic, ale można to chyba zrobić grzeczniej, bez celowego trollowania?

Jeśli już to proponuję sprawdź całą zakładkę, stwórz temat zbiorczy i wypunktuj z linkami co zostało wprowadzone z obiecanych rzeczy, a co nie. Zrobisz kawał dobrej roboty za ekipę :)

Od razu po zostaniu moderatorem forum chciałem to zrobić, lecz nie oddelegowano mi żadnego inżyniera, który pomógłby od strony technicznej. Podobnie wygląda sprawa z poradnikami. Teraz mamy inny skład engów, ale akurat inwentaryzacja forum nie jest na tapecie administracji.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


15 Maj 2019, o 21:49
Profil WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 8 Kwi 2017, o 18:22
Posty: 56
Podziękowano: 51 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: KiedysWroce
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Podwójne
@Szymdaro

Wydaje mi się, że ten dział: viewforum.php?f=123 który ma ledwo dwie strony powinien być wystarczający, sporo rzeczy z niego nie zostało dodanych mimo obietnic. Wystarczy zajrzeć i spędzić tam 10minut, żeby zobaczyć co powinno być w grze już 5 lat temu z obietnic samych administratorów


15 Maj 2019, o 22:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron