Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Zła animacja grupowych czarów przy najniższej grafice 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2011, o 15:50
Posty: 77
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Wedess
Odpowiedz z cytatem
Post Zła animacja grupowych czarów przy najniższej grafice
Serwer: S1
Nazwa postaci: Wedess
Czas: 08.01.2016, godz. 12:30
Opis:
Jak dobrze wiemy, w zależności od ustawień grafiki, uroki w walce są inaczej animowane. Na niskiej każdy urok w walce jest ukazywany jako krążek z grafiką uroku, bez żadnych dodatkowych efektów. Od średniej w górę, wygląda to już nieco inaczej, "krążek" otacza ruchoma animacja - wokół obrazka uroku krążą "magiczne smugi".

Zawsze grałem na ustawieniu grafiki "wysoka", jednak od pewnego czasu grywam na słabym sprzęcie komputerowym, przez co w trakcie walki tak bardzo tnie, że nie da się nawet ustawić ataków. Rozwiązaniem było przerzucenie się na najniższe ustawienia graficzne, gdyż bez dodatkowych efektów przy urokach gra przestaje się zacinać. Grając na wysokiej, każdy urok był obficie animowany i gubiłem rundy, a na najniższej animacje są skromne i nie powodują już lagów w walce (poza atakami obszarowymi).

Grając dzisiaj, już przy pierwszej wyprawce na bossa, zauważyłem, że w trakcie walki mam lagi mimo gry na najniższej grafice. Od razu się zorientowałem, że przy rozkazie, leczeniu grupowym i wszystkich innych grupowych czarach, animacja uroków jest taka sama jak na wyższych ustawieniach grafiki.

Wszystkie poniższe screeny zrobione są na niskiej grafice. Jak widać, animacje przy leczeniu personalnym i grupowym różnią się od siebie. Ma to znaczący wpływ na gre, dla tych, którzy grają na niskiej grafice z racji posiadania słabego sprzętu.

Jeszcze 6 stycznia nie było tego błędu. Gra działała mi płynnie.. Problem musiał pojawić się wczoraj bądź dzisiaj.


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
Jest życie jakie jest i życie jakie chcieli byśmy by było..


8 Sty 2016, o 15:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron