Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 Nowy " Krytyczny " 

Jak wy myślicie ??
Ankieta zakończyła się 6 Lut 2012, o 15:41
Super 71%  71%  [ 70 ]
Nie super 29%  29%  [ 29 ]
Razem głosów : 99

 Nowy " Krytyczny " 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 4 Maj 2011, o 22:35
Posty: 88
Podziękowano: 57 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Pierwsze wrażenie minęło i... w sumie nie jest tak źle. Ten krytyk nie utrudnia życia aż tak bardzo i nie zdarza się szczególnie często... choć może na razie mam po prostu szczęście. W każdym razie pomysły, żeby nie dawał obrażeń aż x3, albo żeby wchodził na mniej niż 3% są warte przemyślenia... ale krytyk jednak nie jest zły.


9 Sty 2012, o 16:08
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 17:11
Posty: 153
Podziękowano: 323 razy
Otrzymanych podziękowań: 108 razy
Nick w grze: Maerle
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Mnie ten pomysł bardzo, ale to bardzo sie podoba. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony (mam tu na mysli zarówno moje uderzenia jak i przeciwnika). Nikt mi nie powie, że teraz nie dostajemy +10 do adrenaliny na modliszce :P Swoją drogą czekam, aż mnie dziabnie za 3k :) Przynajmniej będzie o czym gadać na gildiowym :)

_________________
Gildia: Wytrawni Smakosze
Profesja: Barb [Ostlor]


10 Sty 2012, o 11:25
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Maj 2011, o 16:49
Posty: 22
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Krytyczne to bardzo ciekawe urozmaicenie rozgrywki, która teraz stała się bardziej nieprzewidywalna. Ale "krytykowi" w obecnej postaci mówię stanowcze: nie. Wiele osób które się tu wypowiadają to tzw. "koksy", dla których krytyk to frajda i nie przeszkadza w grze. Ja też grając moim MO na niego nie mogę narzekać, posiadając postać z 55 lvlem. Niemniej mam też drugą postać, vd z poziomem 10, i to co mnie spotkało mogę nazwać nieporozumieniem. Idę na grupkę dwóch goblinów (w tym jeden szaman), a on mi wyjeżdzą za 230 (kiedy moje pż na tym lvlu to 400). Gdzie logika? Gracze z niskimi poziomami, którzy dopiero zaznajamiają się z techniką gry zwyczajnie zniechęcą się padając na pierwszej lepszej grupie mobów. I dobrze tu ktoś wczesniej się wypowiedział, co mi z tego że ubiję 20 grupek mobków, i na 21 grupce padne tracąc całe zdobyte doświadczenie?
Podsumowując - krytyk zostawić, ale zmniejszyć jego siłę. Co do częstości (czyli te bazowe 3%) nie mam zastrzeżeń, wbrew pozorom nie pojawia się on tak często.


10 Sty 2012, o 15:28
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2010, o 00:01
Posty: 135
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Strasznie dużo graczy panikuje:) Miałem tą przyjemność dostać 2 krytyki z dystansu od GMO w jednej rundzie i przeżyłem. A adrenalina była:) I ogólnie urozmaicenie i większa losowość w grze mi się podoba:) Ciągle tylko procenty i procenty i spodziewane zadawanie obrażeń może się nudzić. Teraz jest trochę ciekawiej :D

Jest jednak jedna rzecz, którą bym zmienił. Poszliśmy sobie z kolegą na turniej i podczas 2 walki (był remis 1 :1) już wydawało się, że sytuacja opanowana a tu dostaje krytykiem i potem odpadamy :/ Uważam że na turniejach powinni wygrywać silniejsi, a nie ci, którzy dysponują 3% krytykiem :evil:

9/10 ;)

_________________
Prezes - 100+ lv s2
...


10 Sty 2012, o 16:36
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
@up

pamietaj ze ty tez dysponujesz tym 3% krytykiem i jakbys to ty zrobil tego krytyka a nie bylbys tym ktory z niego dostal mysle ze inaczej bys gadal.Poza tym turnieju nie wygrywaja silniejsi a ci ktorzy mysla ^^ (a ze teraz doszlo jeszcze zdarzenie losowe jakim jest krytyk to cuz jak powiedzialem krytyk ten nie wchodzi tak czesto.)

Co do samej czestotliwosci krytyka i 3x dmg

pamietajcie ze krytyk to tylko 3% szansy z czego 4/5 tego wchodzi x2
wiec tak naprawde na zadanie / otrzymanie 3x krytyka macie tylko 0.6% wiec nie widze wiekszego sensu tego zmieniac :s

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


10 Sty 2012, o 16:42
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2011, o 13:42
Posty: 30
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: LoQu
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Krytyczny to dobry pomysl, ktory jest prawie w kazdej grze. Z jednej strony nam utrudnia gre a z drugiej ulatwia. Uwazam,ze powinien dalej byc w grze :)

_________________
14:30 Epik Allenor został zdobyty! 21.01.2018


12 Sty 2012, o 02:06
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 06:55
Posty: 438
Miejscowość: Bdg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Jedna rzecz mi się nie podoba z krytycznym.
Pamiętajmy ze moby mają po xkHP, my mamy ~2kHP i jeśli mu im wchodzą 2-3 krytyki to mamy natychmiastową śmierć. Nasze krytyki, silniejszych mobów aż tak nie bolą ...

Dobrym przykładem jest modliszka ;) co jej po naszych krytykach ... ale jej krytyki ... cóż, uśmiercają;)
Albo 3 misie, one maja dużo większą szansę na zadanie nam krytyka niż my im (3 moby wykonują więcej ataków niż jeden gracz).
Krytyki u mobów utrudniają grę solo.

Ja uważam, że krytyk powinien być wyrazem inteligencji gracza (postaci) a nie "głupich" potworów (mobów). W końcu to człowiek jest myślący i może zadać cios krytyczny, a nie głupi mob.

Może warto to dodać jako umiejętność w pierwszej zakładce i każdy kto będzie chciał rozwinie lub nie (defaultowo i tak będzie miał na poziomie 1). Część z mobów mogłaby posiadać taka umiejętność, ale nie wszystkie (chociaż, ja wolałbym , aby żaden jej nie posiadał).

_________________
S2
ןןoɹ puɐ ʞɔoɹ

Nasze społeczeństwo samo się ogłupia!

1 vs 1 - do 74 - 2 miejsce
2 vs 2 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - do 50 lvl - 1 miejsce
3 vs 3 - 3 miejsce, we dwóch :D


Brotherhood Of Death


12 Sty 2012, o 09:11
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 18:02
Posty: 98
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
najlepiej ma rycerz. Z blokiem żaden krytyk nie straszny. No chyba że 3k od modliszki :P


12 Sty 2012, o 17:17
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 21 Gru 2011, o 20:54
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Podczas walki krytyczne sa i przydatne i szkodliwe. Turniej. Jednej osobie krytyk wejdzie , drugiej nie... Przegralem tak juz dwa turnieje. Dobrze by bylo jakby chociaz podczas turnieji krytyczne zostaly wylaczone.


4 Lut 2012, o 21:48
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2011, o 13:23
Posty: 156
Podziękowano: 69 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy " Krytyczny "
Mi wpadł pewien pomysł, żeby wyłączyć krytyka podczas turnieji. Podczas walki na turniejach nie powinno sie liczyć na szczęscie, a na swoją wiedze.


4 Lut 2012, o 22:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 414 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron