Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 odwołanie od knebla 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: odwołanie od knebla
nie, nie ociekam cnotą - ale jak łamie zasady świadomie czy nie, to liczę się z konsekwencjami i przyjmuje je z pokorą (poczytaj o obywatelskim nieposłuszeństwie - to na tym polega)... ale jak ktoś łamie regulamin i oczekuje miłosierdzia lub wręcz się awanturuje podając śmieszne argumenty to mogę co najwyżej pokiwać głową wpisując knebla...

no i skoro tak nas/mnie znasz to Cie w tym utwierdzę - czytaj ze zrozumieniem :)


23 Paź 2011, o 12:19
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: odwołanie od knebla
Heavenmaker napisał(a):
nie, nie ociekam cnotą - ale jak łamie zasady świadomie czy nie, to liczę się z konsekwencjami i przyjmuje je z pokorą (poczytaj o obywatelskim nieposłuszeństwie - to na tym polega)... ale jak ktoś łamie regulamin i oczekuje miłosierdzia lub wręcz się awanturuje podając śmieszne argumenty to mogę co najwyżej pokiwać głową wpisując knebla...


Nie widze w tym temacie aby MoonShield awanturowal sie czy oczekiwal milosierdzia. Nie wiedzial za co dostal knebla bo nie byl swiadomy, ze jakis "kabel" zrobil mu fotke :) Poza tym gra to nie zycie, ale tak jak w zyciu gracze oczekuja prywatnosci. Tymczasem w Taernie panuje komuna.

Heavenmaker napisał(a):
no i skoro tak nas/mnie znasz to Cie w tym utwierdzę - czytaj ze zrozumieniem :)


Tobie tez polecam ;)

widzisz, tyle że ja w przeciwieństwie do Ciebie mam jeszcze wiedzę dotycząca mojej z nim rozmowy na priv, Ty nie dość, że wypowiadasz się w nie swojej sprawie to w dodatku o sprawach, o których masz mgliste pojęcie...
Heavenmaker


Edit: Nie wspomniales o tym przy okazji swojej pierwszej wypowiedzi. Nie napisales tego nawet wtedy gdy napisalem, ze oceniasz go po "okladce" aczkolwiek o waszej rozmowie na priv domyslilem sie po tym jak napisales, ze bluzgi i chamsto to dla Niego codziennosc. Bylem jednak ciekaw dalszego rozwoju sytuacji wiec ten fakt pominalem :) Nie wiesz o czym mam pojecie, a oczym nie i jak duzo wiem. Poza tym jak juz Kyth Moire zauwazyl, temat powinien sie zakonczyc po poscie obliviona. Jednak Ty musiales dorzucic swoje trzy grosze, wiec i ja to uczynilem ;)

ps.
a co do tekstów per 'kabel' to zachowaj je dla siebie - bardzo często są to ssy od zwykłych graczy, którzy mają już dość chamstwa w grze - nie przeszkadza Ci to to Twoja sprawa - mnie to przeszkadza!


ps: Nazywam rzeczy po imieniu. To, ze sa to ssy od zwyklych graczy to sie zgodze, ale motywem dzialania czesciej bywa niechec do danego gracza lub chec "pokazania sie" przez takie wlasnie donosy. Chamstwo i bluzgi przeszkadzaja mi gdy sa objawem patologii (w duzej ilosci, w najgorszej postacii, wymierzone w konkretna osobe/osoby ich rodziny etc.), a nie sporadyczne przecinki wypowiadane pod wplywem emocji, opisujace np. atmosfere otoczenia. Peace o/

@Felix

Wiem o co chodzi. Pozniej ta osoba krzyczala by, ze jestescie stronniczy. Wg. mnie takie donosicielstwo powinno byc zabronione. Wystarczajaco duzo modow/gmow jest od pilnowania porzadku i nie potrzeba tu udzialu osob trzecich, tymbardziej jezeli dana osoba robi to np. dlatego, ze sprawia jej to frajde. To co dzieje sie na privach, czacie druzynowym, podczas walki czy np. bocznym podczas wypraw (gdy znajdujemy sie w instancji) powinno byc przeznaczone tylko i wylacznie dla obecnych tam graczy. Chyba, ze ktos przesadzi i pojedzie ostro po bandzie, wtedy nie ma zmiluj (w koncu nie zawsze chodzimy na wyprawy ze znajomymi, a wtedy roznie bywa).


Ostatnio edytowany przez Ithuriel 23 Paź 2011, o 16:26, edytowano w sumie 4 razy



23 Paź 2011, o 14:29
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: odwołanie od knebla
Cóż, czyli potwierdzasz że sprawa zakończona - można zakończyć tą bezsensowną słowną przepychankę i zamknąć temat?

Kontynuowanie tego sporu nie ma głębszego sensu - szczerze wątpię, by ktokolwiek przyznał drugiej stronie rację. Temat powinien zakończyć się po poście oblivionn'a. Jeśli MoonShield nie zgodziłby się z decyzją, to powinien pisać odwołanie do wyższej instancji, lecz już nie na forum.


23 Paź 2011, o 14:36
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: odwołanie od knebla
Wulg był, ss był, więc knebel był. To, że jest komuna, to już tylko i wyłącznie wina graczy, my mając zgłoszenie nie możemy nie zareagować :) To nie to samo, że np. ja idę z kimś w pt albo widzę, że drużyna na osobności sobie bluzga - wtedy nas to nie obchodzi. Ale gdy przychodzi screen...

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


23 Paź 2011, o 14:38
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011, o 23:38
Posty: 69
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Post Re: odwołanie od knebla
Trochę odkopie temat.
A mianowicie, w tym samym dniu podczas walki SirGakas napisał coś w stylu "pomidor zostawcie nas" gdy ich zaatakowaliśmy, ekipa tłumaczyła się ze wulg odnosił się do sytuacji, powiem wam, że mój tez odnosił sie do sytuacji a jednak dostalem knebla, ale jak to HeavenM mówi że wulgi są tepione to coś mi tu nie pasuje - kazdy mod ma inne zasady? :lol:

_________________
What is the democracy?


7 Lis 2011, o 12:39
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: odwołanie od knebla
Podeslij mi prosze wieczorem w grze tego ssa. Chcialbym to sprawdzic.


7 Lis 2011, o 12:54
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Cze 2011, o 15:37
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: odwołanie od knebla
serwer : s1
Nazwa postaci gotaii
czas 23:30
Za
podchodzisz do Druidki i krzyczysz: hej Pussy, pussy, pussy you wanna see a worm??

i po pierwsze spaczonego umysłu nie mam, więc nie uważam pussy w kontekście zdania za wulgaryzm, worm za przedłużenie kręgosłupa, a jeszcze knebel jest na 720minut za wulgaryzm i brak kultury?


13 Sty 2012, o 01:02
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: odwołanie od knebla
Tak samo jak nam tlumaczyli, ze "kur.." znaczy "kurka" ^^ pisz wyraznie bez dwuznacznosci i nie bedziesz mial takich problemow. Knebel jak najbardziej sluszny.
Przypomina mi sie tekst jednej piosenki, gdzie w zdaniu "lubi robic loda" słowo "loda" zostalo ocenzurowane, mimo, iz autor nie sprecyzowal, ze ma na mysli cos zboczonego, to z ogolu dalo sie to wywnioskowac i tu jest tak samo. Nie kombinuj z takimi tlumaczeniami i wynajdowaniem luk w regulaminie, bo Ci sie to nie uda.


13 Sty 2012, o 01:05
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Cze 2011, o 15:37
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: odwołanie od knebla
ale nie widzę u mnie w zdaniu wykropkowanych miejsc


13 Sty 2012, o 01:07
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: odwołanie od knebla
W tym przykladzie nie chodzilo o cenzure, tylko o sposob tlumaczenia sie "ja mialem co innego na mysli", niestety dalo to inny efekt, niz rzekomo zamierzales przedstawic i za to zostales ukarany.


13 Sty 2012, o 01:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 114 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron