Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Nowy Quest 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 26 Gru 2011, o 17:12
Posty: 19
Miejscowość: Bielawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Nowy Quest
Jako, że nie ma Questów powyżej 65 lvla wpadłem na pomysł stworzenia nowego Questa, który będzie na 70 lvl :). Zadanie to brałoby się od Malusa (maga na Masywie Dmorther). Nazwa Questa "Zimny problem".
Dialog:
-Witaj.Mam spory kłopot... (Malus)
Do wyboru:
-Mogę Ci pomóc.
-Nie interesują mnie Twoje kłopoty.Żegnam.

Po odpowiedzi nr 1:
-Ostatni kręci się tu podejrzany człowiek.Sprawia on, że wszystkie lodowe stwory są agresywne nawet w stosunku do nas.
-Jak mogę pomóc?
-Chcę byś odnalazł tego człowieka.Musisz go zlikwidować.Zostaniesz sowicie wynagrodzony.
-Nie będę płatnym zabójcą.
-Gdzie go znajdę?

Odpowiedź po wariancie nr 2:
-Spytaj Alwana, on widział tego dziwnego człowieka jako ostatni.
-Ruszam więc.

Pierwszy etap zadania to pójście do Alwana.
-Witam.
-Widziałeś coś niepokojącego na Masywie?
-Owszem ostatnio kręcił się tu bardzo dziwny człowiek.Jakiś mag.Rozjuszył Sople,Zera i Chłody oraz inne lodowe stworzenia. Harpie i Gorgony są bardziej niebezpieczne niż wcześniej.Również Wendigo nie waha się przed atakami, a Valdarog zachwouje się niepokojąco.Poszedł w stronę jaskini Lodowego Smoka.
-Dziękuję za pomoc.

Idziemy więc sprawdzić jaskinię Valdaroga. Dobrze zabrać ekipę ze sobą, gdyż będziemy walczyć z miejscowymi. Wchodzimy i na dzień dobry jest dosyć spora grupka. 2x Kolekcjoner, Szczudłak i 2 Zgrzyty. Po ubiciu ich podnosimy skrzynkę, w której znajduje się "Płomienny Kostur". Po tym idziemy do Malusa, który kieruje nas do Hoberl. Hoberl wskaże nam grobowiec Klaudiusa na miejsce pobytu tego tajemniczego maga. Gdy dochodzimy tam napotykamy 5 Zgrzytów. Po zabiciu grupki rozmawiamy z magiem:
-Kim jesteś?
-A kto pyta?Jestem Otern.
-Jestem tu po to, by Cię zabić.
-Niedoczekanie Twoje.
Nagle pojawia się mgła, a mag znika. Zostawił jednak notatki. Wynika z nich, że udał się na Masyw Dmorther, do instancji Valdaroga.
Dochodzą tam przed samym wejściem na smoka spotykamy Wendigo. Zabijamy go i idziemy dalej. W instancji Valdaroga najpierw jest smok, a później sam Otern. Po zabiciu smoka przychodzi kolej na maga. Mag ten ma 30.000 hp, 28.000 many i 15.000 kondycji. Atakuje z dystansu i urokami. Jego umiejętności to: szpila w oko, otępienie, korzenie, rój os oraz uderzenie cienia. Trzeba na niego bardzo dobrą ekipę. Za niego jest sporo expa. Po pokonaniu go znów pojawia się mgła, a mag znika. Po wyjściu z instancji idziemy do Malusa. On kieruje nas do Sigiusa (tego w Wymarłej Osadzie, w kopalni), który wytropi maga. Na miejsce jego pobytu wskazuje 2 piętro Wymarłej Strażnicy. Stoi on na końcu. Przed nim stoją 2 grupki po 4 Zgrzyty. Po zabiciu Zgrzytów, atakujemy Oterna. Tym razem jako, że jest ranny ma 19.000 hp, a resztę bez zmian. Umiejętności również bez zmian. Po pokonaniu maga na ziemi leży skrzynka, którą podnosimy. Znajduje się w niej "Palec Oterna", który będzie dowodem na zabicie go. Idziemy więc do Malusa po nagrodę. Otrzymujemy 500.000 złota i 1.000.000 expa.
Proszę o opinie :). Mogę wprowadzić poprawki.

_________________
EMERYTURA


17 Sty 2012, o 12:01
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Quest
To jest raczej zlecenie, a nie quest.

Troszke go rozwin (tak 4-5 krotnie), etapów minimum 30-40 na taki lvl. Dodać zbieranie jakichs przedmiotów by ten mag sie pojawił za smokiem, odstep od walki za smokiem a w wiezy z 15-20 etapów. W innym przypadku troszzke za krótki on jest, i jakby przeniesc go do trentis, do insty krzyzaka i jaskini bandytów, zmiana na lzszejsze potworki, i q na niski lvl jest :)

_________________
Kocham mojego Szopa :D


17 Sty 2012, o 12:11
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 26 Gru 2011, o 17:12
Posty: 19
Miejscowość: Bielawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Quest
To będzie ciężko ale spróbuję :?

_________________
EMERYTURA


17 Sty 2012, o 12:14
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 26 Gru 2011, o 17:12
Posty: 19
Miejscowość: Bielawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Quest
Quest pójdzie od 80 lvl. Zamiast tej pierwszej grupki Szczudłak, Kolekcjoner i 3x Zgrzyty.
Za drugim razem maga spotkamy w Tunelu Krzyżaka, w obstawie Wendigo i Valdaroga. Oczywiście osobno :). Zabijamy Wendigo. Wypada z niego kieł Wendigo. Zabijamy Valdaroga i otrzymujemy lodową łuskę. Idziemy do Malusa, który kieruje nas do Kemenak, do Tzahara po Niedźwiedzie Oko. Tzahar mówi, że go nie posiada i kieruje nas do Adeema. Adeem chce byśmy zabili Utorskich żołnierzy. 3 grupki po 5. Znajdziemy ich w szałasie. Po zabiciu ich idziemy do Adeema. Daje nam Niedźwiedzie Oko. Idziemy z nim do Malusa. Malus do trucizny dla maga potrzebuje jeszcze Wilczego Włosa, który dostaniemy po zabiciu Alfy. Malus tworzy truciznę. Idziemy do chatki na Zgorzelisku i spotykam tam 3 grupki po 4 Zgrzyty. a za nimi Oterna. Zabijamy te grupki i z każdej dostajemy Stary łańcuch. Mag znika a my zostajemy w pustej chatce. Później idziemy znów do Malusa, który z łańcuchów robi pułapkę na maga. Zastawiamy pułapkę w Gawrze. Później wylewamy na maga truciznę i walczymy z nim. Saty i umiejętności ma takie same jak na początku. Uciekł on do Wilczej nory. Idziemy za nim. Spotykamy go tam ze stanem 12k hp w obstawie 3 Zgrzytów. Zabijamy ich i bierzemy "Palec Oterna", jako dowód zabójstwa. Idziemy do Malusa po nagrodę. On daje w nagrodę nam: 500.000 złota oraz 1.000.000 expa.


Wiadomo, że w tym Q trzeba skorzystać z pomocy innych. Tak jak w Starych Znajomych, czy nawet w Próbie Druidów. :D

_________________
EMERYTURA


17 Sty 2012, o 12:29
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 26 Gru 2011, o 17:12
Posty: 19
Miejscowość: Bielawa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Quest
Będzie to połączenie mojego 1 i 2 posta.

_________________
EMERYTURA


17 Sty 2012, o 12:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 145 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron